Szerző Téma: 5. Kaszt- Farkasember  (Megtekintve 13983 alkalommal)

Typical

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 277
  • Tipikus..
    • Profil megtekintése
Re:5. Kaszt- Farkasember
« Válasz #15 Dátum: 2016. június 27. - 20:52:16 »
Én támogatom a farkas bekerülését, játszottam már vele, és nagyon bejött.
Ha bekerülne, már aznap jönnék is vissza és építeném a farkasomat :D :D
A szenilitás biztos jele, ha elfelejtjük befeje

Itt elértek:
senkiialfonz
Complication

Marlowe

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 212
    • Profil megtekintése
Re:5. Kaszt- Farkasember
« Válasz #16 Dátum: 2016. június 27. - 21:01:07 »
Szerintem teljesen felesleges. Az öv meg ércek jöhetnének, de szerintem a Farkasember csak rontana a helyzeten.
Birodalom: Chunjo
Céh: Performance
Marlowe Lv105 Testi harcos
UnSeenBlade Lv 94 Mentális harcos
Sarge Lv 75 WP Sura
xSarge Lv 61 WP Sura

Starscream

  • Vendég
Re:5. Kaszt- Farkasember
« Válasz #17 Dátum: 2016. június 28. - 00:49:32 »
Szerintem se kerüljön be- én inkább egy war rendszert támogatnék- hátha annak a hatására beindulnának a warok!

Dév

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 29
    • Profil megtekintése
Re:5. Kaszt- Farkasember
« Válasz #18 Dátum: 2016. június 28. - 01:14:06 »
Drága jó istenem ISTEN MEG A MENTS hogy bekerüljön!!!
Birodalom: Chunjo
Céh:Performance

I3iitang     lvl 115   WP-Súra
KaZuYa6   lvl 105   Testi Harcos
KissBartos   lvl 75       Testi Harcos
Th3Sh4rK   lvl 105   Menta Harcos

Mewric

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 32
    • Profil megtekintése
Re:5. Kaszt- Farkasember
« Válasz #19 Dátum: 2016. június 28. - 06:13:32 »
Szerintem Farkas NEMKELL !  (elözöleg 5 évem volt Gf en ) na farkasnál meg válpánt bigyónál hagytam abba !
 1. Nézzük meg Skilleket - Az egy összelopot karekter ! anno volt ezen vita másik szeron is ,dehát amint kijött a farkas és hát aki estleg játszot vele / próbálta az azt is tudja hogy a töbi kaszt skilljeiböl él csak még + feltuningolva .. megtalálható benne (pl: Warinak -Forgo kard, Menta -Test , Ninja-lesi , B.sámi a + Támadó értékkel  STb, stb,,,) 

2. Frakas Fegyók - na hát ennek a kasznak már alapból 30-70-75 re vannak Ák fegyói ..de ha az nem is lenne elég hogy van neki 3-4 ák fegyója, ezekre még + rájön hogy ezek már lapból Tp sek .. ami a sima kasztoknál a ''CSontnál '' kezdödik ,, akkor hol van ott  a ferplay ? sehol.
  Tehát : Mobozásba -beveri a többit ..
             Pvp be        -beveri a töbit ..
             Erre jön még hogy a ''Skillek Texturája''  hát messze lekörözi a többit ..
Egyszóval mi lenne a vége ?..
Ha nem akarod hogy a régi -de amugy jól bevált kariddal kissebségi koplexusod legyen ..
 a játékosok 80% nekiál farkast csinálni :/  ''merthát az az erös -meg neki vannak csiriviri skillejei''  Tudom hogy igy van ,mert egyszer már átéltem ..A többi 20 % meg azért csinál merthát ha másnak van neki miért ne legyen ? :D szóval ha jön a ''farkas'' a többi megy a sülyesztőbe .. 

 Tehát azn kivül hogy ''Jót tesz az üzletnek'' amivel amugy egyet is értenék ..De ne ugy akrjuk a picaot javitani hogy elbacuk a játék élményt egy frankenstein kasztal sztem :/

Ujj kaszt helyet - lehet csinálni ujj kazamatákat / runokat ..az is sztem ellé feldobná + a játék élményt + a piacot...
Válpánt rendszer (valaki elitette ) -  nem vagyok nagy hive ,de ellene se vagyok persze pvp fanoknak biztos jó merthát megint egy dolog amire költhetnek ,meghát jöhetnek ugye az ujjab kritt rekordok stb ..de amugy ha reálisan nézük ,válpánt helyet többet érne ha '' Lk cuccokat javitanák ki '' Legyenek ujj mapon ércek ,lehesen kohozni szépen , és ugy adot az esély mint mobra mint pvre hogy tuningoljuk az élményt sztem .Elöször a meglévövel kellene kezdeni valamit , ne akrjunk tul nagy léptekkel haladni elöre ,,mert a vége megint egy nagy rakás bugg lesz .
   
ZenGeThcu Lv.105                      Mewrick  Lv. 112
       Harcos                                         Menta
   AiZenLord Lv.76                       MeroWings Lv.95
        Sura                                           B.Sámi

Dzsoki

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 160
    • Profil megtekintése
Re:5. Kaszt- Farkasember
« Válasz #20 Dátum: 2016. június 28. - 11:23:41 »
Szerintem felesleges már kohózni az lk ékszereket, igy is erős bónuszokkal rendelkeznek. De a többi dologban egyetértek.

Teddy

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 40
    • Profil megtekintése
Re:5. Kaszt- Farkasember
« Válasz #21 Dátum: 2016. június 28. - 12:26:55 »
Teljes mértékben támogatom a farkas kaszt bekerülését ! Nagyon jó ötlet lenne:)
"Míg nem békélsz meg azzal, ami vagy, sosem lehetsz elégedett azzal, mit elértél.” /Doris Mortman/

gegeglam

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 474
    • Profil megtekintése
Re:5. Kaszt- Farkasember
« Válasz #22 Dátum: 2016. június 28. - 12:30:08 »
Teljes mértékben támogatom a farkas kaszt bekerülését ! Nagyon jó ötlet lenne:)

Miért lenne jó ötlet?
MAKES OLD GREAT AGAIN!

undisputed1

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 182
    • Profil megtekintése
Re:5. Kaszt- Farkasember
« Válasz #23 Dátum: 2016. június 28. - 23:05:23 »
Nem támogatnám :D sztem gagyi dolog :D

Sheriff5

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 4
    • Profil megtekintése
Re:5. Kaszt- Farkasember
« Válasz #24 Dátum: 2016. június 30. - 19:38:42 »
nem támogatom az 5. kasztot felesleges és értelmetlen inkább több játékos kellene élénkebb piaccal ....mert mindennek az alapja a kereskedelem és ahol ez nincs meg ott mindegy milyen fejlesztés megy végbe az csak kidobott pénz lesz addig és természetesen ezzel arányosan lehet megjelennének azok a játékosok is akik nem csak játszanak de még költenek is rá ....eddig szépen alakul a játék megújítása  nem kellene elrontani felesleges kasztokkal tárgyakkal inkább stabil és ismert legyen majd utána a fejlesztés ....Üdv

Teddy

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 40
    • Profil megtekintése
Re:5. Kaszt- Farkasember
« Válasz #25 Dátum: 2016. július 04. - 17:21:24 »
Csak azért nem akarjátok a farkast, mert a szegény toppos cuccaitokat újra kellene gondolni/csinálni :/
Közbe meg nagyon jó lenne, mivel felkapott kaszt, sokan is használják különböző más szervereken.. :*
"Míg nem békélsz meg azzal, ami vagy, sosem lehetsz elégedett azzal, mit elértél.” /Doris Mortman/

gegeglam

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 474
    • Profil megtekintése
Re:5. Kaszt- Farkasember
« Válasz #26 Dátum: 2016. július 04. - 19:53:43 »
Érv , ellenérv alapján nem kér belőle ez a szerver.
MAKES OLD GREAT AGAIN!

vipzoli

  • Kölyök tag
  • **
  • Hozzászólások: 56
    • Profil megtekintése
Re:5. Kaszt- Farkasember
« Válasz #27 Dátum: 2016. július 08. - 16:45:47 »
[Tudom hogy ezért a hozzászólásért bant kapok fórumról de nem tudom már máshogy fogalamzni]

Teljesen elrontaná a játékot ha bekerülne mellesleg az autopoti a kaszt elleni ékszerek is. Miért is rontaná el a játékot a kaszt elleni ékszer? Már így sem könnyű egy kezdőnek egy olyan karit felhúzni ami pvp-ben is megállná a helyét és ez mellé még fejlődni is tudjon meg ugye egy farmos felhúzása sem könnyű ha 0áról kezded. Tapasztalatból mondom én teljesen a nulláról kezdtem minden nélkül 7 hónapomba telt mire összejött egy jobbacska 75ös farm szett meg néhány pvps cucc most ha ezek is bekerülnek akkor az még mennyi kiadás egy kezdőnek 4-5-600 rög? Ki tudja előre még azt de inkább több.... szóval szerintem nem kellene betenni ezeket feleslegesen megnehezítené a kezdők vagy akár a nagy kiadások miatt a nagyobbak dolgát is de éppen ugyan így a 6-7 opt a pánt rendszer vagy az alkímia. Ezzel természetesen megint a nagyok járnának jól..... a kicsikkel közepesen erős játékosokkal továbbra sem foglalkozna a kutya sem. Most a kicsik vagy közepes játékosok mit tudnak csinálni DT runolnak vagy ütik a farm mapot a 90+ játékosok meg verik a *****at azi runon kék sárkányon vagy tűzfokon  a kicsiknek csak a DT meg a farm map esetleg a boss map jut? Nekik nem jár olyan hely ahol runolhatnak ők is ? Más szervereken megtudják oldani azt hogy pl 50es szintől van run map itt 90es szint 90es befejezett biosz full sárki alatt szinte élet sincs.. Ha annak nagyrészét megcsinálná a team amit Berk is leírt már egy jó szerver lenne ismét sok játékossal de addig a kicsik ugyan úgy mennek máshova ahogy jönnek miért is maradnának ha senkiknek érzik magukat, nem tudnak érvényesülni, nem kapnak olyan játékot amiben jónak érezhetik magukat? Ha gondolnátok a kicsikre is biztos vagyok abban hogy 10x annyi játékos lenne a szerveren mint most! Igaz ez nem csak team hibája nem 1 játékost láttam amikor egy kezdő elakart adni pár darab (gondolok itt 1-2-3db-ra) forgatót és inkább kiröhögték hogy csak annyi van neki meg égették hívásban akkor miért maradna mikor mindenki lenézi? Szóval ez nem csak a team hibája hanem a játékosokó és akik azt hiszik hogy azért mert van egy 105ös karija meg jó cuccai akkor a kicsi kakit sem ér csak azt felejtik el hogy régen ők is ugyan olyan kis kezdők voltak 0 cuccal 0 röggel mint akit azzal cikiznek hogy mennyit akar eladni. Nem mindenki tudja azt megtenni hogy már úgy megy a szerverre hogy kap egy +9es LK szettett epicet stb. Nem van akinek teljesen a semmiről kell magát felhúzni hogy legyen valaki de ha már az első napján vagy akár az első óráján elveszik a kedvét SŐTT a játékosok inkább azt írják neki hogy másik szerveren játszon mert itt nincs értelme elkezdeni akkor mit várunk? Ebből a célból hoztam létre 3 kis szintű karaktert hogy megnézzem mit csinálnak a nagyok a kezdőkkel hát a pofám leszakadt mikor olyan válaszokat kaptam hogy "Itt elkezdeni sem érdemes már.." meg kértem ajánlatot forgatóra, fehér gyöngyre kb a megkérdezettek fele adott normális választ a másik fele sokkal áron alul pl forgatót 20M/db ba szerette volna behúzni a gyöngyöt 50/db-ba vagy éppen azt mondta tegyem ki boltba és mondott 3x akkora árat mint amennyiben most megy szóval a kedves játékostársaknak is össze kéne szedniük magukat és nem elzavarni, sz0patni a kicsiket hanem segíteni rajtuk! Ameddig a team és a játékosok is egyaránt nem arra törekednek hogy a szerveren egyre több és több játékos legyen addig hiába várjuk azt hogy újra sokan legyenek emlékszem arra hogy 8 hónappal ezelőtt mikor kezdtem mennyien voltak.

Ennyit szerettem volna sziasztok
« Utoljára szerkesztve: 2016. július 08. - 16:55:03 írta vipzoli »
OLDGAME2 SZERVEREN A JÁTÉKOT BEFEJEZTEM!

Viking

  • Vendég
Re:5. Kaszt- Farkasember
« Válasz #28 Dátum: 2016. július 08. - 17:29:15 »
Kedves vipzoli!

Mint te is megírtad, igen minden egyes nagy vagy nagyobb karakter a 0-ról kezdte. Ugyanúgy nekik sem volt kisebb run, ugyanúgy farmmapoztak, fejlődtek alakítgatták a karikat/optokat. Ugyanúgy kinevették őket az akkori nagyobbak. ÉS ők nem mentek el, nem hagyták abba, nem sírtak másoknak, hogy ez meg az a rossz(nem rád értem, csak úgy általában) , hanem kűzdöttek csinálták és csinálták tovább, amikor már megtudták csikizni azért azoknak a nagyoknak a lábát picit! Ez mindig is így volt és így is lesz. Lesznek kezdők/kicsik és nagyobbak. Kis szinten is sokmindent lehet csinálni szerintem és nem annyira nehéz egy közepes szintű farmkarit összehozni sem, csak idő kérdése és kitartásé. Itt már csak az a kérdés, hogy az a bizonyos kezdő játékos
lv55-ön akar lenni 2 évig és állni map1-en várva, hogy minden a kezébe essen VAGY fejldőni és kűzdeni azért, hogy ő is megtudja csikizni a többiek lábát, mint annó ők tették az elődeiknél és csak így tovább. :) Semmi bántó szándékot nem akartam belevinni, ha sikerült bocsika. :)

vipzoli

  • Kölyök tag
  • **
  • Hozzászólások: 56
    • Profil megtekintése
Re:5. Kaszt- Farkasember
« Válasz #29 Dátum: 2016. július 08. - 18:00:34 »
Így van igazad van azt aláírom DE akkoriban inkább még az idősebb korosztály játszott de most (nem bántás képpen írom de egyre inkább így van ez már minden játékban) anyuci elkényeztetett hisztis kis fia/lánya játszik aki ha nem úgy van ahogy szeretné kiveri a hisztit :D
OLDGAME2 SZERVEREN A JÁTÉKOT BEFEJEZTEM!