Szerző Téma: Az én személyes ötleteim remélem valami azért valóra is válik :P  (Megtekintve 4780 alkalommal)

BlackFire

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 34
    • Profil megtekintése
Az én személyes ötleteim remélem valami azért valóra is válik :P
« Dátum: 2016. szeptember 21. - 00:36:00 »
Tehát kezdeném a kicsikel , ami miat ök átlagba itt hadják szeretett szerverünket.

-Kicsit könyités pl. 49 -ig volna könyitve ott már lehet pecázni bányászni stb..(de kizárolag 49 azért legyen neheze is :P)

-Egybe rakható Késég Könyvek azért ha megoldható felit mindig el dobáljuk aztán sosincs a piacon (de persze hogy ne vigyük tulzásba a dolgokat akkor kevesebbet dobjon és pl ha megoldható nem kel 200 pack az tulzás csak mondjuk ha 10 esével lehet rakosgatni az jó lene.

-Pl olyan farm map ami kicsiknek lene 5-10-15 , 20,25,30,Tudom ez egybe esik a 25,30,35 el.Ez pl lene 50 sé(Tehát külön belépö rá)

-Ami bizonyára tudni illik sé a bejövetele a szervernek és hát sokszor volt olyan ez meg az kelene nagyon hiányos az itemshop és ezért megérné böviteni :P de téleg ha nem is mást valositotok meg a terveimböl csak ezt legaláb :P

-Tolvaj kesztyü,Tapasztalat gyürü boltban való eladása(ha megoldható)esetleg még harmadik kéz.

-Esetleg boss szörnyek bövitése, esetleg 3 egy mapon ugyanabbol vagy röviditet respawn(persze arányosan venénk le az esélyt a boss ládára ha több van)

-Egy aukciós ház nem lenne rosz de azis kritériumok közöt minimum 5rögös lenne hogy a piac ne veszitse el az értelmét :P

-5ik optolo egybe rakhatosága.

-Hátasok , Petek bövitése , Pánt rendszer,Alkimia stb.

Per pilanat ennyi jutot eszembe elnézést a helyes írásért kapkodtam hogy nehogy elfelejtsem mit akartam :PPP





« Utoljára szerkesztve: 2016. szeptember 21. - 01:43:33 írta BlackFire »

gegeglam

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 474
    • Profil megtekintése
Re:Az én személyes ötleteim remélem valami azért valóra is válik :P
« Válasz #1 Dátum: 2016. szeptember 21. - 14:54:33 »
Hátas,pet szinte már kész is van.

Alkímiával kapcsolatban nemtudom,biztos vagy-e benne hogy akarod,a pánt szintén zenész.
MAKES OLD GREAT AGAIN!

BlackFire

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 34
    • Profil megtekintése
Re:Az én személyes ötleteim remélem valami azért valóra is válik :P
« Válasz #2 Dátum: 2016. október 25. - 16:20:50 »
Jah még jutot eszembe pár dolog.
-Új ékszerek lk után lenne pl 90 esnek 100 asnak 110 esnek.
-Új pajzsok a Tián utáni 100+ nak.
-Legvégsö vértnek a king amit akár vissza menöleg 90-is tudna használni de csont +9 böl lenne.

Enzyme

  • Kölyök tag
  • **
  • Hozzászólások: 72
    • Profil megtekintése
Re:Az én személyes ötleteim remélem valami azért valóra is válik :P
« Válasz #3 Dátum: 2016. október 26. - 18:20:46 »
Szerintem nem kell már új vért, ez is idétlen...meseszerver lett. Egyviaszvúval a lábaim között...  ;D
Az új ékszerekez viszont támogatom, jó lenne pl. buffra TP-s mennyei füli vagy hasonló.
“A műveltség jó sorsban ékesség, balsorsban menedék. ” (Arisztotelész)

vipzoli

  • Kölyök tag
  • **
  • Hozzászólások: 56
    • Profil megtekintése
Re:Az én személyes ötleteim remélem valami azért valóra is válik :P
« Válasz #4 Dátum: 2016. október 28. - 11:30:25 »
Alki, pánt rendszer szerintem nem erre a szerverre való  :) az ötleteid nagy része tetszik viszont van ami igazából "butaság" lenne

"Pl olyan farm map ami kicsiknek lene 5-10-15" 5-10-15 metinek semmit nem droppolnak szinte illetve 20-ig még bekapcsolt anti exp gyűrűvel is szintet lép egy kari 15ös metintől (ha új acc és rajta van az ajándék exp "gyűrű" saját tapasztalat )

"Kicsit könyités pl. 49 -ig volna könyitve ott már lehet pecázni bányászni stb..(de kizárolag 49 azért legyen neheze is :P)" Alap cuccokkal 49-es szint 1,5 óra latt beüthető (csak egy +9es 28 ÁK-s kövezetlen ribet tettem át semmi TP-s deffes cuccot nem) szerintem ezen nem nagyon kéne könnyíteni már

Amit kibővítenék jobban mint te írtad :)
"Ami bizonyára tudni illik sé a bejövetele a szervernek és hát sokszor volt olyan ez meg az kellene nagyon hiányos az itemshop és ezért megérné böviteni "

Én ezeket hiányolom IS-ból a legjobban és szerintem nagyon sok embernek jól jönne:
Aranyrög (200as pack pl 3K SÉ) (ezzel a SÉ értéke is fixebb lenne mert most ugye olyan hogy ugyan azon a napon 10 rögbe és 16 rögbe is vettem tehát elég változó)
Feka+9 minden kasztra
epic, csont váltó
10% szörnyes hajak (miki sapi pl)
sárkány petek, hátasok
feka krisi+
kb ennyi jutott eszembe most :D

amit hozzá tennék az hogy a kisebb szintűeknek ahogy te is írtad könnyítés nem könnyítés hanem változatosság kéne nekik is pl 75től valami run (igen tudom azi 75-től van de mutass egy személyt aki leveri 75ös karival :D )
OLDGAME2 SZERVEREN A JÁTÉKOT BEFEJEZTEM!

gegeglam

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 474
    • Profil megtekintése
Re:Az én személyes ötleteim remélem valami azért valóra is válik :P
« Válasz #5 Dátum: 2016. október 28. - 12:40:39 »
Pók run simán hozható 75 ösön,az Azis dolgot meg majd kipróbálom. :)
MAKES OLD GREAT AGAIN!

vipzoli

  • Kölyök tag
  • **
  • Hozzászólások: 56
    • Profil megtekintése
Re:Az én személyes ötleteim remélem valami azért valóra is válik :P
« Válasz #6 Dátum: 2016. október 28. - 13:36:00 »
Igazad van a pók run az valóban lehozható 75-ön is :D csak az ugye eléggé elfelejtett run nem úgy mint Azrael, kék sárkány meg most a felkapott Jotun Thrym vagy milyen run :D én személy szerint örülök ennek a halloween "run"nak is mivel nagy karakterrel (87) Azit és hasonló bosst nem igazán tudok még megölni és ezzel nem csak én vagyok így mint kiderült és ez már változatos hogy 75-ös farmossal is tudok menni runolni egyedül is :D
OLDGAME2 SZERVEREN A JÁTÉKOT BEFEJEZTEM!