Szerző Téma: Ötletek, hogy izgalmasabbá tegyük a mindennapi játékot  (Megtekintve 3515 alkalommal)

Cassia

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 7
    • Profil megtekintése
Ötletek, hogy izgalmasabbá tegyük a mindennapi játékot
« Dátum: 2016. június 29. - 19:22:07 »
Színt lehetne vinni a mindennapi játékba az alábbi ötletek megvalósításával:

• napi küldetések

• bányászat és horgászat izgalmasabbá tétele, pl. új itemek bekerülése a kifogható vagy bányászható itemek közé, esetleg ezekhez kapcsolódó küldetések

• alternatív droppba állandósítani itemeket, amik nem esnek olyan nagy valószínűséggel mint eventkor, de be lehessen váltani őket --> pl eshetnének egyes itemek csak majomkaziban, vagy egy-egy mapon más és más tárgyak

• küldetéssorozatok különböző bónuszokért, pl. 1 hétig +10 szörny elleni erő szerezhető ha végigcsinálod a küldetéssorozatot, és ha lejárt újra meg lehessen csinálni (szerintem aktivizálná a játékosokat)

• új bossok új ládákkal

• lehetőség arra, hogy a felgyülemlett "felesleges" itemeket leadhassuk, beválthassuk valamire (pl. az ördögűző tekercs, vagy egy-egy típusú fejlesztő tárgy, amik 200-asával állnak a raktárban, klassz lenne, ha lehetne velük kezdeni valamit)

Ne kövezzen meg senki ha nem tetszenek az ötletek, de várom a visszajelzéseket :)



Rauko

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 158
    • Profil megtekintése
Re:Ötletek, hogy izgalmasabbá tegyük a mindennapi játékot
« Válasz #1 Dátum: 2016. június 29. - 20:39:55 »
Horgászni így is lehetne, csak lusták vagyunk. Sok értékes dolog van amiről a kevésbé tapasztaltabb játékosok nem is tudnak. Vörösszárnyú, Angolna, Csík.
Kevesen tudják épp emiatt karaktereket raknak tele 5. optolóval, de map2 városon kívüli házalója bizony ezt is árulja
Bányászat be fog indulni amint bent lesznek az új ércek is.
Küldetésekről annyit, hogy remek ötlet, de ehez új izgalmasabb mappokra, runokra is szükség lenne. Ki élvezné például a "ölj meg 20 koponyakardmestert 10kaszást, majd verj le a dcben 3 metint" féle küldetést amikor nem okoz már kihívást.
Olyan runok kellenének ahol nem a  csoport legyen a kritériúm, mert ugye a buffom és én is csoport vagyunk. Hanem kicsivel több. Csapatmunkában jó a játék.
Gondolhatnának a kicsikre is, végülis most az újakra van szükség. izgalmas runok csekély de kicsiknek értékes juttatásokkal, 40-50-60-as szintre.
Kosztümrendszer már bent van. Lehetne az általad említett küldetés jutalma akár Sivatagi kosztümök +tpvel, mob van elég.
Firey és  Feketesárki eventet nem évente hanem 4-5havonta is rendezhetnének.
« Utoljára szerkesztve: 2016. június 29. - 20:41:29 írta Rauko »

Viking

  • Vendég
Re:Ötletek, hogy izgalmasabbá tegyük a mindennapi játékot
« Válasz #2 Dátum: 2016. június 29. - 21:20:44 »
Atyaég, egy isten vagy! Én meg csak vettem és vettem 120 ST-ért a megáldókat, amikor csak kellett. Köszöntem! ^^
Viszont szerintem még akkor sem éri meg egy hetet horgászni egy halért, amit a fél szerver nem is ismer, bár ez csak az én véleményem. ;)



Én támogatom minden ötletet. Ha jól kivannak dolgozva és furfangosan megcsinálva akkor csak dobnak az élményeken, szerintem. :)