Szerző Téma: Legjobb ötlet! :D  (Megtekintve 4247 alkalommal)

Typical

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 277
  • Tipikus..
    • Profil megtekintése
Legjobb ötlet! :D
« Dátum: 2016. február 27. - 23:58:55 »
Üdv!
Nekem olyan ötletem támadt, hogy...
Mi lenne, ha mindenki 1 topicba írná az ötletét?
Folyamatosan nyitja mindenki az újabb és újabb topicot, ugyan azokat az ötleteket írja ami már esetleg elhangzott, emellett pedig kezd kicsit követhetetlen lenni a dolog.
Szóóóval valami MOD féleség igazán összevonhatná a topicokat, aztán menjen minden egybe, olvassa el mindenki a másik ötletét és csak az után írja a sajátját.
Félre ne értsétek, ez nem irányul "támadásként" senki felé, csak így szerintem sokkal jobb és egyszerűbb lenne a dolog.

A szenilitás biztos jele, ha elfelejtjük befeje

Itt elértek:
senkiialfonz
Complication

Hiena1972

  • Kölyök tag
  • **
  • Hozzászólások: 96
    • Profil megtekintése
Re:Legjobb ötlet! :D
« Válasz #1 Dátum: 2016. február 28. - 12:06:35 »
Ezért te is nyitottál egy topicot gyorsan. XD
- Volt már olyan álmod, amiről biztosan hitted, hogy valóság?

- Miért teszel fel olyan kérdést... amire már úgyis tudod a választ?

-Megcsodálta már a Mátrix tökéletes szépségét? Emberek milliárdjai élik le a az életüket....öntudatlan.

-Miért fáj a szemem?
-Mert most használod először.

Typical

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 277
  • Tipikus..
    • Profil megtekintése
Re:Legjobb ötlet! :D
« Válasz #2 Dátum: 2016. február 28. - 12:42:03 »
Pontosan :D
Nem szeretnék kimaradni én se..
A szenilitás biztos jele, ha elfelejtjük befeje

Itt elértek:
senkiialfonz
Complication

Starscream

  • Vendég
Re:Legjobb ötlet! :D
« Válasz #3 Dátum: 2016. március 17. - 20:26:34 »
Szerintem meg a legjobb ötlet:
A Team felső rétege (nem a GM-ek); végre kezdjenek el dolgozni az egyre sűrűbben bekerülő ST (SÉ) eventek nyereségéért! Amennyiben, ha a technikusaik képzetlenek a problémák megoldására (itt gondolok a már 4 hónapja fenn álló Céh alapítási búgra), akkor keressenek olyanokat akik talán meg is tudnák ezt oldani. Ha rajtam múlna- ez a bug soha nem lenne javítva- nem vagyok technikus, de, ha ezt az ő technikusaik sem tudják megoldani 4 hónap alatt. Akkor én ezeket a személyeket csak  kontároknak nevezném!
Nem a legújabb windows-t kéne megalkotnotok csupán egy játékbéli hibát javítani!
Továbbá, ha nem hiszitek el, hogy állítani kéne valamit a forgatáson. Akkor a további ötletem az lenne, hogy hívjatok le egy 75-ös farmos karaktert - üssetek ki mondjuk 500 forgatót és optoljatok be abból egy vértet egy cipőt és egy fegyvert amit értelmesnek tartotok és kiderül számotokra is:
1: mennyi munka van abban
2: mivel nem hiszem, hogy a 3-ból akár 2-t is sikerrel betudnátok optolni - így látnátok mennyire elbacott dolog a  jelenlegi forgatás és azután írjátok: nem szorul az is javításra!

Ez az én ötletem a Team felé!

lalahb92

  • Kölyök tag
  • **
  • Hozzászólások: 64
    • Profil megtekintése
Re:Legjobb ötlet! :D
« Válasz #4 Dátum: 2016. március 18. - 09:35:52 »
Az a  baj hogy  már  mindegy  mivel itt  ugy  látom ennyi volt  TEAM  fejlesztése !
Lemondtam... Csalódott vagyok!!!

Időpontot sehol nincs kiírva  hogy mikor  lenne  újítás  stb!! Mért nincs??  Legalább tűznének ki egy  időpontot! De NEM  mivel ezzel az a probléma hogy így  nem kell teljesíteni időre és ez az egész folyamat elhúzódhat 1-2 évig!

Most  is ma  betesznek valami gagyi eventet!! Van értelme? 
Irj kommit vagy Pm-et

Játékba: Lalller

Üdv: