Szerző Téma: BERK ÖSSZEGZI AZ ÖTLETEKET!!!  (Megtekintve 19931 alkalommal)

Rauko

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 158
    • Profil megtekintése
Re:BERK ÖSSZEGZI AZ ÖTLETEKET!!! FRISSÜLT. 05.03.2016.
« Válasz #15 Dátum: 2016. március 05. - 21:17:06 »
legyen akár váltva is, de hasonló képp mint a csontot(fekából, és epikből is) de uyge ezek az új runok bossainak dropplaiból lennének váltva. ez így  kicsit helyretenné az epikek, és fekák árát is. a végén lesz értelme a dt-nek így a kicsik is tudnának belőle profitolni.

Abbahagyom

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 457
  • 1skill1kill
    • Profil megtekintése
    • Oldgame2
Re:BERK ÖSSZEGZI AZ ÖTLETEKET!!! FRISSÜLT. 05.03.2016.
« Válasz #16 Dátum: 2016. március 06. - 17:44:59 »
SRÁCOK!!! EZ A TOPIC AZ ÖTLETEK MEGVITATÁSÁRA SZOLGÁL ÉS NEM A TI VITÁTOKRÓL, SZÓVAL LEGYETEK SZIVESEK EZT ITT ÉS MOST BEFEJEZNI, VAGY IROGASSATOK PMbe.
Köszönöm!!!
« Utoljára szerkesztve: 2016. március 07. - 23:14:09 írta Abbahagyom »
Új alkotásom:
berkraki - the low lv king
https://www.youtube.com/watch?v=8H44Z4o6UJ0

Hiena1972

  • Kölyök tag
  • **
  • Hozzászólások: 96
    • Profil megtekintése
Re:BERK ÖSSZEGZI AZ ÖTLETEKET!!! FRISSÜLT. 05.03.2016.
« Válasz #17 Dátum: 2016. március 06. - 18:52:43 »
Azt seholse olvastam hogy hirdetni kéne a szervert (Mert szerintem már erre szorul)

Én gyakorlatilag játszottam nyáron akkor még türhető volt a player szám pont elegen voltunk, de most :D
Nagyon kevesen vannak. Annak idején nagy nehezen összeszedtem a tp deff-deff es szetteimet (Kard-kétkezes,tőr-nyil) + a pro farmos 75 ös dolgokat . Volt kivel üzletelni.. Most? Akivel lenne az rég nem játszik és ott rohad a kariján a toppos cucc amit megvenne akárki :D Abba bele se merek gondolni hogy csóró most jött srác (tegyükfel hirdetés után talált ide) 0 kezdéssel mit kezd magával ennyi ember mellett..
Szia.

Ostom a véleményed.

Továbbra is azt gondolom hogy a szerveren a kereskedőház, a lélekhezkötő, 1-2 bug javítása, pár ötletes farm map, illetve event, esetleg új bossok, pár king, hátas nagyot lendítene. Kb ebben a sorrendben.
(De óvakodnék a túlzóan elrugaszkodó változtatásoktól, elvégre ez azért Old mert RETRO. LEGYEN SZÉP ÉS ÉLVEZETES, DE NE LEGYEN TUCAT!)

Valamint természetesen a Berk táblázata mert annyira összeszedett. :-)

Esetleg, meg lehetne próbálni a toborzói jutalékot is persze van kiskapús része is de egy próbát megér.
« Utoljára szerkesztve: 2016. március 06. - 19:25:11 írta Hiena1972 »
- Volt már olyan álmod, amiről biztosan hitted, hogy valóság?

- Miért teszel fel olyan kérdést... amire már úgyis tudod a választ?

-Megcsodálta már a Mátrix tökéletes szépségét? Emberek milliárdjai élik le a az életüket....öntudatlan.

-Miért fáj a szemem?
-Mert most használod először.

Hiena1972

  • Kölyök tag
  • **
  • Hozzászólások: 96
    • Profil megtekintése
Re:BERK ÖSSZEGZI AZ ÖTLETEKET!!! FRISSÜLT. 05.03.2016.
« Válasz #18 Dátum: 2016. március 06. - 18:55:00 »
SRÁCOK!!! EZ A TOPIC AZ ÖTLETEK MEGVITATÁSÁRA SZOLGÁL ÉS NEM A TI VITÁTOKRÓL, SZÓVAL LEGYETEK SZIVESEN EZT ITT ÉS MOST BEFEJEZNI, VAGY IROGASSATOK PMbe.
Köszönöm!!!

Szia! Igaz. Bocsi. Csak elgurul a bogyóm az ilyenektől.
« Utoljára szerkesztve: 2016. március 06. - 19:18:29 írta Hiena1972 »
- Volt már olyan álmod, amiről biztosan hitted, hogy valóság?

- Miért teszel fel olyan kérdést... amire már úgyis tudod a választ?

-Megcsodálta már a Mátrix tökéletes szépségét? Emberek milliárdjai élik le a az életüket....öntudatlan.

-Miért fáj a szemem?
-Mert most használod először.

lalahb92

  • Kölyök tag
  • **
  • Hozzászólások: 64
    • Profil megtekintése
Re:BERK ÖSSZEGZI AZ ÖTLETEKET!!! FRISSÜLT. 05.03.2016.
« Válasz #19 Dátum: 2016. március 06. - 22:01:07 »
Én személy szerint  nagyon várom már  az ujításokat, lenne  már  valami haladás az ügy  érdekébe, legalább  valami dátum!
Irj kommit vagy Pm-et

Játékba: Lalller

Üdv:

Hiena1972

  • Kölyök tag
  • **
  • Hozzászólások: 96
    • Profil megtekintése
Re:BERK ÖSSZEGZI AZ ÖTLETEKET!!! FRISSÜLT. 05.03.2016.
« Válasz #20 Dátum: 2016. március 06. - 23:31:03 »
Én személy szerint  nagyon várom már  az ujításokat, lenne  már  valami haladás az ügy  érdekébe, legalább  valami dátum!
Szia.
Ez is egy lényeges poszt.

Ha bármi történik annak véget kell hogy érjen nyári szünet kezdetéig, mert ha ide téved a gamer, csak akkor marad ha van miért.

Ergo nem kéne halogatni a végtelenségig a fejlesztést illetve javítást!
- Volt már olyan álmod, amiről biztosan hitted, hogy valóság?

- Miért teszel fel olyan kérdést... amire már úgyis tudod a választ?

-Megcsodálta már a Mátrix tökéletes szépségét? Emberek milliárdjai élik le a az életüket....öntudatlan.

-Miért fáj a szemem?
-Mert most használod először.

Hiena1972

  • Kölyök tag
  • **
  • Hozzászólások: 96
    • Profil megtekintése
Re:BERK ÖSSZEGZI AZ ÖTLETEKET!!! FRISSÜLT--> 08.03.2016.
« Válasz #21 Dátum: 2016. március 17. - 20:56:45 »
Szerintem meg a legjobb ötlet:
A Team felső rétege (nem a GM-ek); végre kezdjenek el dolgozni az egyre sűrűbben bekerülő ST (SÉ) eventek nyereségéért! Amennyiben, ha a technikusaik képzetlenek a problémák megoldására (itt gondolok a már 4 hónapja fenn álló Céh alapítási búgra), akkor keressenek olyanokat akik talán meg is tudnák ezt oldani. Ha rajtam múlna- ez a bug soha nem lenne javítva- nem vagyok technikus, de, ha ezt az ő technikusaik sem tudják megoldani 4 hónap alatt. Akkor én ezeket a személyeket csak  kontároknak nevezném!
Nem a legújabb windows-t kéne megalkotnotok csupán egy játékbéli hibát javítani!
Továbbá, ha nem hiszitek el, hogy állítani kéne valamit a forgatáson. Akkor a további ötletem az lenne, hogy hívjatok le egy 75-ös farmos karaktert - üssetek ki mondjuk 500 forgatót és optoljatok be abból egy vértet egy cipőt és egy fegyvert amit értelmesnek tartotok és kiderül számotokra is:
1: mennyi munka van abban
2: mivel nem hiszem, hogy a 3-ból akár 2-t is sikerrel betudnátok optolni - így látnátok mennyire elbacott dolog a  jelenlegi forgatás és azután írjátok: nem szorul az is javításra!

Ez az én ötletem a Team felé!


http://forum.oldgame2.net/index.php?topic=16109.0


Így kel ezt csinálni, ha a MOD nem vonja össze az ötleteket mad én teleportálom a jó ötletet.
Berk. Javaslom ezt is betenni a "PETICIÓBA".  ;D
Mit nekem MOD. ha létezik CTRL+C -> CTRL+V
- Volt már olyan álmod, amiről biztosan hitted, hogy valóság?

- Miért teszel fel olyan kérdést... amire már úgyis tudod a választ?

-Megcsodálta már a Mátrix tökéletes szépségét? Emberek milliárdjai élik le a az életüket....öntudatlan.

-Miért fáj a szemem?
-Mert most használod először.

Hiena1972

  • Kölyök tag
  • **
  • Hozzászólások: 96
    • Profil megtekintése
Re:BERK ÖSSZEGZI AZ ÖTLETEKET!!! FRISSÜLT--> 08.03.2016.
« Válasz #22 Dátum: 2016. március 17. - 21:15:34 »
Forgatás.

Berk.
Ezt is hozzátehetnéd. Amíg nem olvastam azt hittem velem van a baj, vagy a karmámmal.



http://forum.oldgame2.net/index.php?topic=16191.0
- Volt már olyan álmod, amiről biztosan hitted, hogy valóság?

- Miért teszel fel olyan kérdést... amire már úgyis tudod a választ?

-Megcsodálta már a Mátrix tökéletes szépségét? Emberek milliárdjai élik le a az életüket....öntudatlan.

-Miért fáj a szemem?
-Mert most használod először.

denispanda

  • Kölyök tag
  • **
  • Hozzászólások: 77
    • Profil megtekintése
Re:BERK ÖSSZEGZI AZ ÖTLETEKET!!! FRISSÜLT--> 18.03.2016.
« Válasz #23 Dátum: 2016. március 19. - 23:14:49 »
Sziasztok Sok jo ötlet van itt Szerintem mind ok De kiemelném a gömböl ne tudjanak kiütni Mivel elég sok irigy van ebbe a játékba!!!! Sérti a szemüket ha gömbel üttöd a bosst és ezért a rangjuk sem számit kiütnek belöle Amásik dolog az Anti exp gyürü Olyan legyen hogy egyáltalán ne adjon semmi expt Mert elég sokszor tapasztaltam egy küldi vagy boss láda nyitáskor hogy kis kari 14 16 lvl lesz Enyi az én ötletem Köszönöm hogy végig olvastad  Reménykedünk abba lesz is valami megvalósitva :)

Rauko

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 158
    • Profil megtekintése
Re:BERK ÖSSZEGZI AZ ÖTLETEKET!!! FRISSÜLT--> 18.03.2016.
« Válasz #24 Dátum: 2016. március 25. - 11:57:06 »
No Berk új ötlet. kis helytakarékosság, és sokat módosítani sem kell, az üzleteket is megkönyníteni. a léyneg, hogy az összerakható(és majd amit össze lehet rakni) cuccokat 200 helyett 999-re emeljék.

Abbahagyom

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 457
  • 1skill1kill
    • Profil megtekintése
    • Oldgame2
Re:BERK ÖSSZEGZI AZ ÖTLETEKET!!! EZEKET KELL BETENNII!!!! SE TÖBBET SE KEVESEBBET
« Válasz #25 Dátum: 2016. június 22. - 12:55:24 »
ez a tuti lista, sok munka van benne a részemről és a többi játékos részéről. ne rontsuk el ezt az OLDSZKÚL szervert!!%!!
Új alkotásom:
berkraki - the low lv king
https://www.youtube.com/watch?v=8H44Z4o6UJ0

Dzsoki

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 160
    • Profil megtekintése
Re:BERK ÖSSZEGZI AZ ÖTLETEKET!!! EZEKET KELL BETENNII!!!! SE TÖBBET SE KEVESEBBET
« Válasz #26 Dátum: 2016. június 22. - 14:24:59 »
Ja és milyen jégsárkány készség def? Az nem pvp re van már 100x meglett mondva. Az mob ellen defel.

Rauko

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 158
    • Profil megtekintése
Re:BERK ÖSSZEGZI AZ ÖTLETEKET!!! EZEKET KELL BETENNII!!!! SE TÖBBET SE KEVESEBBET
« Válasz #27 Dátum: 2016. június 22. - 15:26:09 »
A lista adott, az új kliens adott, az idő adott. Kedves Team már csak rátok várunk türelemmel, megértéssel, és ragyogó várakozó pillantásokkal. :D
Berk szépen összeszedte amire jelen pillanatban nagy szükség lenne.

Viking

  • Vendég
Re:BERK ÖSSZEGZI AZ ÖTLETEKET!!! EZEKET KELL BETENNII!!!! SE TÖBBET SE KEVESEBBET
« Válasz #28 Dátum: 2016. június 23. - 16:58:30 »
Támogatom az ötletet abban, hogy máshol kellene ezeket megvitatni. Nem erre nyílt a topic. A forgatós ötlet kivételével én is mindent teljes mértékben támogatok. Hiszen ha egy ütős kis cuccot akar a játékos, akkor legyen meg az a belefektetett idő amit megérdemel a kicsike. :) Nem lenne jó, ha sokan rohangálnának olyan cuccokba, személyem szerint. De láttam már pár szépen forgott holmit is szóval nem lehetetlen, hozzáteszem. Csak kitartás, kitartás, kitartás és néha egy ki szünet mert elég monotonná válik a sok forgató gyűjtése. :) Köszöntem!

UI: Valami olyasmi jutott most az eszembe, hogy olyan fizető eszköz ami értékesebb a rögnél mint pl: "gyémántrög" vagy ilyesmi. Ezt lehetne akár 100 rögért venni 1 db-ot. Van pár holmi, amik meghaladják a kereskedésbe berakható rögök összegét tudtommal. De csak egy ötlet, ne harapjatok. :)
« Utoljára szerkesztve: 2016. június 23. - 17:01:51 írta Viking »

Abbahagyom

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 457
  • 1skill1kill
    • Profil megtekintése
    • Oldgame2
Re:BERK ÖSSZEGZI AZ ÖTLETEKET!!! EZEKET KELL BETENNII!!!! SE TÖBBET SE KEVESEBBET
« Válasz #29 Dátum: 2016. június 23. - 17:36:15 »
ON: Viking ötlete ragyogó, beírtam 31. javaslatként.

Off: És bocs fatal, de az amit Starscream írt, teljesen valós: ˝Nem lenne veled, mint játékossal semmi baj- csak sajna egy egoista player vagy ráadásul még idegbeteg is  :-\ Ha már valami nem a szájad íze szerint megy- egyből dobálózol sértő dolgokkal.˝
Új alkotásom:
berkraki - the low lv king
https://www.youtube.com/watch?v=8H44Z4o6UJ0