Szerző Téma: A jelenlegi forgatási esély részemről  (Megtekintve 7829 alkalommal)

Starscream

  • Vendég
A jelenlegi forgatási esély részemről
« Dátum: 2016. március 16. - 23:09:19 »
Hol is kezdjem? :D Kifarmoltam 9 K forgatót- gondoltam forgatok egy rakás jó cuccot (micsoda álom  ;D)
Már ahogy neki álltam a forgatásnak- enyhén tapasztalható volt, hogy valami nem a megszokott a régi forgatással! Anno olyan 5 éve 100-200 forgató ért is valamit. Kezdésből 2 gyöngynyakassal kezdtem- mindkettőre kb. 400-400 forgató?  Na persze még csak az elfogadható kategóriások- na mindegy! Ok- biztos pechem volt! Nézzük tovább: fegyóra további 300-400. Jöttek a cipők- készülve a pvp bajnokságra, majd a nyakik a forgató pedig szépen-szépen fogyott! Összességében 7 cipő, 3 nyakas, 1 karos 1 sapi, 3 vért amik lényegében elfogadhatóra vagy jóra sikeredtek! Eladtam kb. 5000 K forgatót közben ismét farmoltam kb. 1 K forgatót.Azaz kb. több, mint 4000-5000 forgató rövid időn belül ennyire futotta! Majd látva, hogy mennyire sok a hazug csaló személy- itt gondolok arra, hogy mennyire nyomják a harmatot a bm-ek ellen - és egyesek ezt még le is tagadják! Gondoltam megcsinálom az íjászomat is. Nagy nehezen ( több napos hírdetés után) sikerült beszerezni 2 db 9-es sárgasárkány íjat- juppi  ;D
Ám most jött a pofára esés. Összességében volt 1200 forgatóm sacc per- több jó játékost kikérdezve az egyik íj megmaradt- arra csak olyan 200-300 forgató ment el! Viszont a másikra elment a maradék 700-800 forgató és maradt forgatós :-X. Egy vacak íjra 700-800 forgató kevés, hogy belemenjen 10 demi 12 ügy esetleg valami jó még...... :'(
Nem akarom magamat sajnáltatni- sem szítani a tüzet, de én a részemről megszeretném állapítani, hogy a jelenlegi forgatás egy rakás car! Anno 100-200 forgató tudtommal elég volt jobb cuccok forgatására, de a jelenlegi helyzetben lassan 1 K forgatóval kell neki állni egy caros cucc beforgatásához! Ez vicc és egyben felháborító- persze meg kell küzdeni a minőségért. De napokat akár heteket bacakodni egy caros cucc beforgatásához- kritikán aluli!
Megjegyezném azt is: született 3 tárgyam mióta visszatértem ami 1-10 forgatás alatt saját szemszögemből topposra sikeredett- de ez inkább a csoda kategória!
Zárólag: nem érdekel ki mit gondol ezek után rólam; leírtam a véleményemet ami pedig az, hogy a jelenlegi forgatás egy 0- egy semmi- szinte időpocsékolás- egy rakás car! Nincs war! Céhet alapítani nem lehet! Olyan nyerő eventek ami alatt fémet még nyitni sem lehet (ismét saját tapasztalat)! Car forgatás!
Annyit üzennék itt a Team-nak, hogy abba kéne már hagyni a segg vakargatást meg a recskázást meg a semmit mondó car ígérgetéseket és el kellene kezdeni valamit csinálni ezzel a szeróval- mert katasztrófa a hozzáállásotok! Akkor talán visszatérne jó pár játékos és lenne ismét élet itt.
Jöhet a kitiltás!  ;)
« Utoljára szerkesztve: 2016. március 16. - 23:12:14 írta Starscream »

joker24

  • Kölyök tag
  • **
  • Hozzászólások: 98
    • Profil megtekintése
Re:A jelenlegi forgatási esély részemről
« Válasz #1 Dátum: 2016. március 17. - 00:42:36 »
2ev mulva majd lesz megint 1 nev változtatás turelem :) Aki ezt meg benyelte annak meg csak gratulalni tudok :) na pa

Abbahagyom

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 457
  • 1skill1kill
    • Profil megtekintése
    • Oldgame2
Re:A jelenlegi forgatási esély részemről
« Válasz #2 Dátum: 2016. március 17. - 12:00:25 »
Hát cimbora, megmondtad a tutit, a nevemben, a nevünkben, mindenki nevében. Aki mást állít mint ami itt most le lett irva, az vagy mákos mint a fene, vagy csak élvezi ha 2hétig kell farmolni a nagy semmiért.
Szivemből bezséltél. Ha lenne itt lájk gomb, akkor most megkapnád rá :)
Új alkotásom:
berkraki - the low lv king
https://www.youtube.com/watch?v=8H44Z4o6UJ0

MagamSemTudom

  • Vendég
Re:A jelenlegi forgatási esély részemről
« Válasz #3 Dátum: 2016. március 17. - 16:36:55 »
Elficegták az egész szervert már... Kezdem megérteni,hogy miért mennek el egyre többen a playerek.
600 forgatóból (tudom nem sok) de 40 ák felé nem forgott a méregbe ák... Ezen a szerveren a legviaszabb a forgatás...

Rauko

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 158
    • Profil megtekintése
Re:A jelenlegi forgatási esély részemről
« Válasz #4 Dátum: 2016. március 17. - 17:44:28 »
Én eddig 1.3k forinál járok egy bőrcsizmánál, igaz 3defes tps kellene(nyílon kívül) de annó 3/4-ed éve 60 foriból kijött az eufóriám(15k,15kk,15tőr, 2k tp)
De "ST" event már hetente van.
A név változás is csak félig jött össze, a kliens betöltőképénél még mindig OldMT2-es kép van. így ezt sem tudták megcsinálni.
Kíváncsi lennék a háttérben folyó "hatlamas munkálatokra" és egy konkrét válaszra, nem csak a szokásos "Legyetek má' türelemmel há higygetek nekünk dógozunk a zügyön"
Konkrétum kell, egy BETARTOTT határidővel.

Végül eljön az idő, hiába van BANN-gombja Anubisznak, ha nem tud már senkit kitíltani...
« Utoljára szerkesztve: 2016. március 17. - 18:03:28 írta Rauko »

MagamSemTudom

  • Vendég
Re:A jelenlegi forgatási esély részemről
« Válasz #5 Dátum: 2016. március 17. - 18:43:06 »
Fejlesztés olyan 2080 ra várható! xd Céh-t sem lehet csinálni már hónap óta...

Hiena1972

  • Kölyök tag
  • **
  • Hozzászólások: 96
    • Profil megtekintése
Re:A jelenlegi forgatási esély részemről
« Válasz #6 Dátum: 2016. március 17. - 21:10:07 »
DETTO!
Ha most kellene kezdenem nulláról és nekem kellene forgatni sírva fakadnék.
Vicc hogy már nem merem elforgatni az 1/5-s cuccot.

U.I.
SzisziSzöszi, kinek a mije? Mert olyan 5/5-s cuccokat árul, de már a huszadikat hogy könny fakad a szememből minden egyes hírdetésénél.

U.U.I.
Ha az enyém lenne a szerver akkor direkt így cofigolnám a szervert és árulnám SÉ-ért az addolt cuccot hogy legyen valami sikerélményetek is. :-)


De mint mondtam legott a multkor. "NEM AZ ENYÉM."


A kockázatok és mellékhatások elkerülése érdekében, kérjük, kerülje ezt a felületet, vagy kérdezze meg barátait, online playereket!
« Utoljára szerkesztve: 2016. március 17. - 21:46:57 írta Hiena1972 »
- Volt már olyan álmod, amiről biztosan hitted, hogy valóság?

- Miért teszel fel olyan kérdést... amire már úgyis tudod a választ?

-Megcsodálta már a Mátrix tökéletes szépségét? Emberek milliárdjai élik le a az életüket....öntudatlan.

-Miért fáj a szemem?
-Mert most használod először.

rainbow

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 7
    • Profil megtekintése
Re:A jelenlegi forgatási esély részemről
« Válasz #7 Dátum: 2016. március 18. - 20:10:17 »
***


Másokra sértő, provokáló tartalom törölve!
Tiltás kiosztva!
[SGM]Anubisz
« Utoljára szerkesztve: 2016. március 19. - 10:31:27 írta [SGM]Anubisz »

MagamSemTudom

  • Vendég
Re:A jelenlegi forgatási esély részemről
« Válasz #8 Dátum: 2016. március 19. - 06:58:53 »
Hát amúgy kb. :D Az ukránok már csak ilyenek. Xd Azt bírom mikor azzal jön,hogy érjük el azt amit ő a játékban... PLS XD Ki a virágszárt érdekli,hogy ki a "topetyvatyokosztcső" ???

Abbahagyom

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 457
  • 1skill1kill
    • Profil megtekintése
    • Oldgame2
Re:A jelenlegi forgatási esély részemről
« Válasz #9 Dátum: 2016. március 19. - 09:28:15 »
***


Másokra sértő, provokáló idézet törölve.
[SGM]Anubisz


OFF: Szerintem aki ismer tudja milyen ember vagyok, te ezekszerint nem ismersz! A lakhelyem nem ok arra hogy utáljanak, és legalább olyannyira vagyok magyar mint te vagy bárki más, de szerintem ez nem releváns egy online játékban, ahol nagyjából a föld minden pontján élő magyarok is játszanak. Mégegyszer hangsúlyozom az értelmi fogyatékosok számára, hogy nem vagyok ukrán, csak itt lakom egy olyan földön, ami annó Magyarországhoz tartozott. Én bárki szemébe megmondom a valóságot, ha mást állítasz, kérlek bizonyírtsd képekkel. Ha beképzeltnek is tűnök, az lehet azért van mert el is értem valamit, vagy nem? Én többet tettem már a szeróért kb 20x, mint te valaha fogsz Mr. noname (ha ennyire szeretsz beszólogatni, legalább lenne a p**ban annyi vér hogy felvállalod a neved, mert a névtelen fikázás vall igazán a féregségre). Remélem mindenkinek leesett kedves barátunk értelmi szintje.

ON: még mindig teljesen egyet értek Starscream-el.
Üdv. Berk
« Utoljára szerkesztve: 2016. március 19. - 10:29:06 írta [SGM]Anubisz »
Új alkotásom:
berkraki - the low lv king
https://www.youtube.com/watch?v=8H44Z4o6UJ0

MagamSemTudom

  • Vendég
Re:A jelenlegi forgatási esély részemről
« Válasz #10 Dátum: 2016. március 19. - 09:40:28 »
"Ha beképzeltnek is tűnök, az lehet azért van mert el is értem valamit, vagy nem? Én többet tettem már a szeróért kb 20x, mint te valaha fogsz "

Most komolyan arra vered magad,hogy a játékban elértél valamit? :D XDDD Hát ez már beteges ember...
Inkább menjél azt áruld tovább a sárgáknak a rögöket... :D

Abbahagyom

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 457
  • 1skill1kill
    • Profil megtekintése
    • Oldgame2
Re:A jelenlegi forgatási esély részemről
« Válasz #11 Dátum: 2016. március 19. - 10:15:39 »
"Ha beképzeltnek is tűnök, az lehet azért van mert el is értem valamit, vagy nem? Én többet tettem már a szeróért kb 20x, mint te valaha fogsz "

Most komolyan arra vered magad,hogy a játékban elértél valamit? :D XDDD Hát ez már beteges ember...
Inkább menjél azt áruld tovább a sárgáknak a rögöket... :D

Nem verem magam, amit elértem játékban, az nem kizáró ok arra, hogy az életben is elértem/elérjek valamit. Itt aki beteges az nem én vagyok, leonka, eltaláltam?
Új alkotásom:
berkraki - the low lv king
https://www.youtube.com/watch?v=8H44Z4o6UJ0

Rauko

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 158
    • Profil megtekintése
Re:A jelenlegi forgatási esély részemről
« Válasz #12 Dátum: 2016. március 19. - 10:37:02 »
Nemár... van egy komoly téma, fontos észrevételekkel, és jogos kiakadásokkal, ti meg itt vitatkoztok. Viselkedjetek már felnőttként. :)

MagamSemTudom

  • Vendég
Re:A jelenlegi forgatási esély részemről
« Válasz #13 Dátum: 2016. március 19. - 11:33:01 »
Nem vagy te az áá kicsit sem... :D Menjél szépen áruld a rögöket. :D
Addig örülj még nem küldöm be supportba a screenshot-okat. ;)

Yoyoka

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 133
    • Profil megtekintése
Re:A jelenlegi forgatási esély részemről
« Válasz #14 Dátum: 2016. március 19. - 13:37:31 »
Kedves MAgamseTudom

Ha csak fele annyira lennél okos mint te hiszed akkor tudnád hogy a support olyan képpel semmit nem tud kezdeni ami nem játékban van de hát se gond!!