Általános > Ötletek a játékkal kapcsolatban

Mikulás Run

(1/2) > >>

BenX:
szisztok szerintem jobb lett volna könyebiteni a runt nem anyit szaladgálni meg lehet volna oldani a Jotun runhoz hasoloan nagyon idö igenyes ha 3-4 karival lépsz be de szerintem vannak akik támogatják az ötletem a karom is nem 1500-1600 rög lenne nah és a nyitásrol ne is beszéljünk van mikor 100 ládábol sem nyitol semmit csak sok lomot akkor hogy szedjenek ösze 12karmot a rokákhoz valami ötlet kéne a könyeb legyen másoknak is megszerezni a rókákat nem kel egoistának lenni mig ilyen idö igenyes a run persze hogy nem fogok karmot eladni 1500 rög alatt.

kuros:
Több éve ilyen a run, aki akarta meg tudta szerezni.. Azert a sok mob elleni eroert dolgozzon csak meg mindenki, mind időben, mind rog kiadásban.

ice1999hun:
Sokat kell rohangászni, amivel nem is volna probléma ha nem 50/1 arányban jönne ki egy karom, így viszont már hosszú :D

BenX:
szintem jó lenne ha be mész 3 karival 2 otmarad 1el be mész le ölöd a boss-t és utána oda teleportálna a mikulás lányhoz. szrintem élégé unalmas amit 1-2 nap alat meg lehet unni sokan feladják én a tegnap 50ládábol semmit nem nyitotam akkor kérdem én mi volt a haszon hogy 3-4 orát elveszítettem hiába akkor szinted érdemes menni még mert szerintem nem 17500 sé elment a semmire akkor 12 karomra ha még 50/1 arányban sem nyitol menyi kel igy nem veszem értelmét az eventnek enyi erövel be lehetet volna rakni item shopba 5k sé-ért egy karmot és kész nem fog itt senki 10 orákat runolni a semiért 

kuros:
Tavalyelőtt 120 ladabol jott 1 karom nekem.. A maradek 11et inkabb megvettem.. Tavaly.pedig brahibol mentem párat.. 15lada 2 karom, ilyen ez az ilyen :D idén pedig szerintem viaszok az egész eventbe

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése