Szerző Téma: Bugok kijavítása!  (Megtekintve 7406 alkalommal)

teletex

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 148
    • Profil megtekintése
Re:Bugok kijavítása!
« Válasz #15 Dátum: 2016. február 26. - 07:55:04 »
Ezt már első hozzászolásból megértettem , és igazat adok a mobosfegyver kapcsán :)
de viszont azt félre értettem h a "tönkre tenni a runokat" hozzászólás nem, az új runokhoz kapcsolódik , és elnézést :)
« Utoljára szerkesztve: 2016. február 26. - 07:57:27 írta teletex »
Teletex               lvl96 Testi
TeleMenta         lvl97 Menta
xxAxXelxx          lvl 105 Táv Ninja
BuffAngyal         lvl91 Sámán

Starscream

  • Vendég
Re:Bugok kijavítása!
« Válasz #16 Dátum: 2016. február 26. - 11:33:18 »
Én csak annyit írnék- egyik kaszton sem kell változtatni!
Mindegyik kasztnak meg van az ellenfele- mindegyiknek van erőssége és gyengéje. Nincs verhetetlen kaszt! Valamint ahogy Lord írta- mindenkinek van lehetősége egy állítólag verhetetlen kasztot csinálni.
Azaz- így jók a kasztok ahogy vannak!
A búg javításokról pedig ennyi jut eszembe: pl, ha beviszed a bosst a sarokba és felszállsz a hátasra- ne 10 lépésnyire legyen már a karakter onnan ahol lennie kéne vagy pl: a Bossok ne üssenek már be a falba- még erős testtel is bevágnak. A kardaura mostanában sokat búgol (nekem) nem adja meg a támadóértéket! A dt torony legyen ugyanolyan, mint DC- ha csoportban vagyunk- egyikünket levágja 7.-en azt tegye vissza a többi mellé- végülis nem azért szánja rá azt a 30-40 percet az ember, hogy aztán üres kézzel ismét neki vágjon! A misszióbol kapott 10xer használatos teleport gyűrűt- belehessen rakni a nagy raktárbe, hogy a regen lévő más karakter is használhassa!

tiba123

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 275
    • Profil megtekintése
Re:Bugok kijavítása!
« Válasz #17 Dátum: 2016. február 26. - 15:41:39 »
Ha BM ellen nem harmatoztok be tökig, meglátom hogy tisztán mit bírtok ellenük :D
Céh:HiddenLeaf
Karaktereim:

BlackZetsu    lv 113 wp
BodyGuard lv 105 testi
Kenpachy      lv 104 menta
WhiteZetsu   lv 103 bm
Zaydel          lv100  buff
Mende          lv 75 testi farm
Zyrac           lv 76 wp farm