Szerző Téma: A jelenlegi forgatási esély részemről  (Megtekintve 7819 alkalommal)

MagamSemTudom

  • Vendég
Re:A jelenlegi forgatási esély részemről
« Válasz #15 Dátum: 2016. március 19. - 14:09:31 »
Nem-e???????? :DDD És ki mondta,hogy nem a játékban screenshot-oltam le te Fűzet? :D

array

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 23
    • Profil megtekintése
Re:A jelenlegi forgatási esély részemről
« Válasz #16 Dátum: 2016. március 19. - 16:49:09 »
Egyetértek Ermac-val. (Bár ez szinte mindig így van, pedig kb 2 mondatot ha beszéltem vele eddig összesen.)

OFF:
Nagy igazságok hangzottak el, amik csípték egy bizonyos embernek a haszontalan itt. Gondolom neki lett legmélyebben beny...
Egy semmirekellő most a teamet fikázza, másik témában meg tövig benya....
Aztán meg még a semmirekellő pajtásai is megjönnek szép lassan:
Yoyoka néven előző fórumon pallérozódott mesterelme is megjelent észt osztani. A játékbeli neveket nem igazán tudom, mert ennek az embernek is legalább 2-3 embernek a számlájához van hozzáférése. darkdragon, greenarcher, stb...



Ja és itt egy kép, hogy mennyi gerinc szorult beléd csuhás :)
Vered magad és mégis más szerverre árulod a cuccaid, ez talán nem szabályosellenes? :)
Aki nem tudná, keroshop2 az ő karaktere, még itt fórumon is volt egy ugyanilyen nevű számlája, nem is tudom annak mi lett a vége? Bannolták? :D
Na pusza.


MagamSemTudom

  • Vendég
Re:A jelenlegi forgatási esély részemről
« Válasz #17 Dátum: 2016. március 19. - 17:03:00 »
Kis ukrán gyerek. :DDDDDD Nem tudom mit fog szólni ha be küldőm supportba a játékban beszélt PM-et... Rögöt árul a gyerek 7k huf ba.... :D Szégyen... :D

[SGM]Anubisz

  • Adminisztrátor
  • Teljes tag
  • *****
  • Hozzászólások: 194
    • Profil megtekintése
Re:A jelenlegi forgatási esély részemről
« Válasz #18 Dátum: 2016. március 20. - 11:53:56 »
A témát zárom még mielőtt mindenkit tiltok sértegetésért, offolásért és hozzászólás vadászatért!