Szerző Téma: BERK ÖSSZEGZI AZ ÖTLETEKET!!!  (Megtekintve 19564 alkalommal)

Abbahagyom

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 457
  • 1skill1kill
    • Profil megtekintése
    • Oldgame2
BERK ÖSSZEGZI AZ ÖTLETEKET!!!
« Dátum: 2016. március 03. - 13:12:21 »
Sziasztok, végigolvastam az összes megnyitott témát az adott fórumrészlegben, és kiválasztottam azokat az ötleteket, amelyekkel szerintem sokkal magasabb szintre emelhető ez az oldscool alapú szerver!

1. Auto Poti végtelen TP/MPvel  (minek kell nyomkodni ha nem muszály, kényelem az első)
2. Aukciós Ház ! Ezzel lehetne a szerveren 200%ra fellendíteni a kerskedelmet, és sok előnye van az offline boltokhoz képest, mivel kevesebb a lagg)
3. Metinkövek beiktatása kigyórétre, óriásokhoz, és egyéb olyan területeken, ahol alapból nincsenek.
4. Metinkövek számának ujbóli emelése, hiszen ha a fenti ujítások bekerülnek, akkor a játékosok száma rohamosan novekedni kezd majd, és a farmolás elnehezedik, de ez megoldható a metinkövek respawnjának a lefelezésével is.
5. Céh alapítás bug és a céhtelkel bugjainak kijavítása.
6. KATEGORIKUS ELLENTMONDÁS A SZINTEMELÉS, UJ CUCCOK, UJ KASZT, ALKIMIA,6.SKILL  BEVEZETÉS, ILLETVE A 6-7 opt bevezetése ellen!!!!
7. Az örökös ujmapos viszájok elkerülése végett, és ismétlem, a játékosok számának növekedése miatt bevezetni az Ujmapok további bossait, mint GFen is (hiszen tudjuk hogy sokkal több boss kell hogy legyen).
8. GM felvétel, és egy csapat az adminból, aki kontrolálja őket, kirugja, ujjakat vesz fel, hogy a GM segítség állandó lehessen.
9. A jégsárkány késszégkár elleni védelem képességét kijavítani, mivel nem működik!!!
10. Leltárbűvítése 4 slotig a mostani 2 helyett.
11. Eventek átírása, a mostaniakat mindenki megunta.
12. War rendszer reformálása, piros kék potin (vagy remélhetőleg autópotin kivul semmit ne lehessen betolni, vagy ugy megoldani, hogy egyáltalán ne legyen hatásuk waron.
DE!! mivel a BMek nagyon durvák, ezért kivenném a játékból a 10es mágialöttyöt (nem a harmatot), és azt a harmatot be lehetne tolni kivételesen! Szerintem így lenne balance a BMek-el szemben waron)
13. GFes RUNmapok, nemcsak 90fölött, hanem pl 75től. (a kedves teamtag lépjen fel wikire http://wiki.metin2.hu/  és ott oldalt fel van tüntetve az összes map, olvashat róla információkat). Miért van az, hogy csak a 90+osok szórakozhatnak, mehetnem uj mapokra, igy csak a nagyszintu cuccoknak van értéke, ha 75től lennének az uj mapok ,akkor sokkal sokszínűbbé válna a játék rengeteg középszintű játékos számára, ugyanis nem mindenki képes rá hogy pikpakk felhuzzon és kibiológusozzon egy 90-100+ karit. Az a baj a TEAM-el, hogy minden uj map amit betesznek durvább mint az azelőtti volt. Igy mégerősebbnek kell lenni. Ha viszont 75ös szintől lehetne bemenni ezekre a runmapokra, akkor pedig bekerülhet valami olyan is, amit a gyengébb, még alakulófélben lévő játékosok is élvezhetnének.
14. DT ledobás megoldása, hogy vissza tudjon az ember jönni, ha ledobja példáula DT 7en.
15. Elvarázsolt vértezés sebzésnövelő bugja (többet sebeznek a bossok ha be van tolva)
16. Nagyon kényelmes megoldás lenne, ha a raktárat bárhol meg lehetne nyitni NPCtől függetlenül, Raktárládának nevezik ha jol tudom.
17. GFhez hasonlóan Lélekhez kötő tárgy beiktatása, lopásmegelőzés szempontjából hatalmas áttörés lehetne.
18. Kosztümrendszer, hogy legeltethessétek a szemetek :) (nem életbevágó)
19. Övrendszer, pántrendszer bevezetés (ALKIMIA NEM! Elrontana mindent!)
20. Egynemű tárgyak egyberakhatósága [gyöngyök, könyvek, lélekkő, forgatók (hogy ne kelljen eldobálni) stb]
21. Játékon belüli CH váltás Gomb.
22. Beváltozás utáni sebzéscsökkenés bug kijavítása (hogy ne kelljen ujraosztani a vezetéses támadót, vagy karicserézni)
23. Egyes "itemshoppos" tárgyak kereskedőképessé tétele (például a visszaállito teki, vissza a városban, és ehhez hasonlók. A birodalmi sziklák droppjának kereskedővé tévése. Illetve a vegyesbe való beadásuk lehetősége)
24. A karakternél ne csak 2miliárd yang lehessen, hanem mondjuk 999 miliárd... elférnek ott azok a számok, akinek kell, ugyis rögbe fogja beváltani. Vagy ha ez megoldhatatlan, akkor ugy kéne megcsinálni, hogy 1.999.999.999 yang után azt irja ki hogy : "A zsákod megtelt arannyal" például, és ne bugoljon át 0 yangra.
25. Bővített kereskedőpanel, mert sokszor nem fér bele a kereskedésbe minden, amit szeretnénk :)
26. Közös birodalmi CHAT! Lehetne mondjuk a "*"-szimbólum a szöveg elé, amivel írhatunk az interbirodalmi chatbe :)
27. GFhez hasonló Mountok (DE KATEGORIKASAN ELLENTMONDOK annak, hogy ezeket is csak ugy tudják majd az emberek megszerezni, hogy pl: vegyél 4petet meg 3fekasárkit meg 10aranysárkit és akkor lösssz.... "-.- NEM! Elérhetőbb dolgok kellenek, hogy a csórók is megtudják engedni maguknak, vagy kifarmolják, esetleg küldik jutalma lehetne, ami nehéz, több napos, és hosszu, de nem igényel hiperszuper menyniségű pénzt, SÉt, vagy egyebet. Eljött az idő hogy adjunk is valamit  a játékosoknak, nem csak a SÉt várjuk.
28. Aktívan kell hirdetni a szervert, befektetni pár reklámfelületre, FB csopival is kell valamit csinálni, hogy az emberek tudjanak majd a megújult arculatról (nem 1 megváltozott weboldalról és egy resizett fórumról beszélek természetesen). FB csoportokon kihírdetni valami igazán jó nyereményjátékot, megosztásosat, amit MEG IS ÉRI megosztani, ilyenkor nem kell sajnálni az ajándékot, hogy minél több játékos legyen a szerveren.
29.Kijavítani a SÉ-s sárkányisten támadást (azt a 160SÉs cuccot ami elvileg 12-15%al megemeli a kari sebzését 30percre) MIVEL EGYÁLTALÁN NEM ADJA MEG A FELÜNTETETT BÓNUSZT MÁR ÉVEK ÓTA!!!!!JAVíTVA
30. SZÖRNYŰ FORGATÁS!! Mint ahogy azt Starscream is kiemelte egyik hozzászólásában, a forgatás hihetetlenül aránytalan a forgatók eséséhez. SEMMIT SE LEHET MÁR BEFORGATNI, van hogy több ezer forgató elmegy egy cuccra és forgatós marad. Ismerek olyat aki már 3-4k forgatót beletolt a bőrcsizmába, és egy bénaféle waros csizmit se tudod összekaparni, holott farmol mint egy tank. EZZEL HALADÉKTALANUL KELL VALAMIT CSINÁLNI!!!!
31. A rögnél nagyobb értékű fizetőeszköz bevezetése. (pl gyémántrög 25-50-100 rögös értékkel)
32. Egybetehető lélekkövek, Készségkönyvek, gyöngyök, event tárgyak és másegyéb cuccok, a leltár szemetelése miatt. Ezzel lehetőség lenne a piac bővítésére, hisz mindig lehetne olyan tárgyakat kapni, amire szukségünk vabn, mert az emberek felszednék a KK-kat pl.
33. Kellene a játék opciókba egy olyan opció, hogy ki lehessen kapcsolni a boltok nevét map1en, ezzel csökkentve a laggot.
34. Szükség lenne Barátok játékfülön belül egy részleg (barátok, család, céh mellé), hogy az összes GM,TGM,SGM rajta legyen, és láthatja a játékos hogy melyik online, persze a GMek ki tudják majd kapcoslni az elérhetést, és olyankor ugy fog látszódni, hogy nem online, ill. ráírni sem lehet majd. Ezzel elkerülhető a GM PM szöveg....
35.Jólenne, ha átváltozva mutatná hogy mennyi idő maradt még hátra a gömbből (ugy ahogy a Reboot)
36.Jó lenne egy oylan rendszer kifejlesztése, aminek segítségével le lehetne tiltani a PMet konkrét karaktereknek, ezzel megszüntetve az idegesítő személyek PMelgetését.
« Utoljára szerkesztve: 2016. július 12. - 12:53:55 írta Abbahagyom »
Új alkotásom:
berkraki - the low lv king
https://www.youtube.com/watch?v=8H44Z4o6UJ0

[SGM]Anubisz

  • Adminisztrátor
  • Teljes tag
  • *****
  • Hozzászólások: 194
    • Profil megtekintése
Re:BERK ÖSSZEGZI AZ ÖTLETEKET!!! ÁLANDÓ FRISSÜLÉS!!!
« Válasz #1 Dátum: 2016. március 03. - 14:14:48 »
Köszönöm a segítséget.

Abbahagyom

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 457
  • 1skill1kill
    • Profil megtekintése
    • Oldgame2
Re:BERK ÖSSZEGZI AZ ÖTLETEKET!!! ÁLANDÓ FRISSÜLÉS!!!
« Válasz #2 Dátum: 2016. március 03. - 14:49:37 »
Nincs mit Anubisz :)) örülök hogy segíthetek :)) rég vártunk már hogy fellendüljön Old, és nagyon hálásak vagyunk, hogy már látunk mozgolódást a TEAM részéről!!
Új alkotásom:
berkraki - the low lv king
https://www.youtube.com/watch?v=8H44Z4o6UJ0

Mewric

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 32
    • Profil megtekintése
Re:BERK ÖSSZEGZI AZ ÖTLETEKET!!! FRISSÜLT. 04.06.2016.
« Válasz #3 Dátum: 2016. március 04. - 15:51:15 »
Gratu ! Alapos munkát végeztél amint látom ,szépen összegezve lettek itt a legfőb dolgok,már untam mindenhol ugyan azt olvasni. Már csak Team által hivatalosá kellene tenni a további találgatások elkererülése végett , igy hivatalosan is lenne egy adott irányelv ami szerint szavazást lehetne kiirni ezek közül mi kerüljön be ténylegesen játékba. A játékosok nagyobb hányada nem követi az itt történt eseményeket csak játékban értesülnek a dolgokról ,igy akár felhivásban is lehetne közölni 'szavazást' és ha már feljön a jó ember, az iménti fent emlitett összegzés alpján eltudna igazodni mi az ami kell neki és mi az ami nem ..nem csak légböl kapot puffogtatást látna ,bár ez személyes vélemény . A többi a Team dolga ..hát hajrá ! :) 
ZenGeThcu Lv.105                      Mewrick  Lv. 112
       Harcos                                         Menta
   AiZenLord Lv.76                       MeroWings Lv.95
        Sura                                           B.Sámi

gegeglam

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 474
    • Profil megtekintése
Re:BERK ÖSSZEGZI AZ ÖTLETEKET!!! FRISSÜLT. 04.06.2016.
« Válasz #4 Dátum: 2016. március 04. - 18:28:57 »
Szerintem a közös birodalmi chat csak veszekedést szülne.
És én is köztük lennék,nem kell! :)

Ja és az ötletek számozásánál: írhatnád pirosal az ötletek számát,Anubisz áttenné narancssárágra azokat amik bekerülhetnek (szerinte).
Zöldre pedig azokat amik tetszenek a "fentieknek" és bekerülnek.
« Utoljára szerkesztve: 2016. március 04. - 18:34:06 írta gegeglam »
MAKES OLD GREAT AGAIN!

Typical

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 277
  • Tipikus..
    • Profil megtekintése
Re:BERK ÖSSZEGZI AZ ÖTLETEKET!!! FRISSÜLT. 04.06.2016.
« Válasz #5 Dátum: 2016. március 04. - 18:51:24 »
Szerintem a közös birodalmi chat csak veszekedést szülne.
És én is köztük lennék,nem kell! :)

Ja és az ötletek számozásánál: írhatnád pirosal az ötletek számát,Anubisz áttenné narancssárágra azokat amik bekerülhetnek (szerinte).
Zöldre pedig azokat amik tetszenek a "fentieknek" és bekerülnek.
Off:
Attól, hogy te köztük lennél, még más használhatja, nem?
Nem mindig csak a saját érdekeidet kell figyelembe venni...
Mellesleg az minket miben érint, hogy te nem vagy jóba a többi játékossal, aztán veszekedés lenne? :D
Kereskedelem szempontjából mindenképpen hasznos lenne...



2. Aukciós Ház ! Ezzel lehetne a szerveren 200%ra fellendíteni a kerskedelmet, és sok előnye van az offline boltokhoz képest, mivel kevesebb a lagg)
4. Metinkövek számának ujbóli emelése, hiszen ha a fenti ujítások bekerülnek, akkor a játékosok száma rohamosan novekedni kezd majd, és a farmolás elnehezedik, de ez megoldható a metinkövek respawnjának a lefelezésével is.
6. KATEGORIKUS ELLENTMONDÁS A SZINTEMELÉS, UJ CUCCOK, ALKIMIA,6.SKILL  BEVEZETÉS, ILLETVE A 6-7 opt bevezetése ellen!!!!
12. War rendszer reformálása, piros kék potin (vagy remélhetőleg autópotin kivul semmit ne lehessen betolni, vagy ugy megoldani, hogy egyáltalán ne legyen hatásuk waron)



2) Szerintem az offline bolttal semmi probléma nem lenne, nem lenne tőle nagyobb a lagg.
Úgy szokták az ilyet megoldani, hogy be tudod állítani milyen távolságra lásd a bolt neveket és offline boltokba nem tudsz elakadni.
(Bár az aukciós házat én is jobban támogatnám :D )

4) Véleményem szerint teljesen fölös, ott a farm map..

6) 6-7opt nem kell többi elfér szerintem :D (bár az alki picit átalakítva mert a gfes elég durva lenne..)

12) Ezt te teljesen átgondoltad?:)
Én, a gagyi bmemmel, ami még jócskán "javításra" szorul, rengeteg embert verek még úgy is ha full be vannak piálva, akkor egy waron mennyi esély lenne a bmek ellen, ha semmit nem tudnak nyomni?
Az a deff, amit össze lehet szedni cuccokba, kevés egy jól épített bm ellen, ezt szerintem mindenki tudja.
Mellesleg benne vannak a játékba, miért ne lehetne őket használni? :)

Többivel nagyjából egyetértek és támogatom.
A szenilitás biztos jele, ha elfelejtjük befeje

Itt elértek:
senkiialfonz
Complication

Hiena1972

  • Kölyök tag
  • **
  • Hozzászólások: 96
    • Profil megtekintése
Re:BERK ÖSSZEGZI AZ ÖTLETEKET!!! FRISSÜLT. 04.06.2016.
« Válasz #6 Dátum: 2016. március 04. - 19:55:31 »
Ezt most úgy írtad mintha mi lennénk a hibásak ha lepakolnak, meglopnak valakit. Attól hogy ha valami annyira bamba hogy át lehet verni attól a szerver még lehet jó. Azt akire rábizonyítják a karakterfeltörést, az örök bant kap! Tudom, mert céhtársaim egy félreértés miatt banolva lettek.. 10évre..
Azt mondod önzőek vagyunk? Talán az zavar hogy felírtam azt az ötletet is hogy be kéne rakni az uj régen kihagyott bossokat ujmapra? Képzeld, 2db 100+os karim van, és most egy 36ossal játszom. Én tudom mi kell a szerónak mint nagy szinten, mint pedig kicsin, mert láttam, tapasztaltam.
Ha a te szeród lenne, már nem lenne :D

Szia Berk.

Minden elismerésem az összefoglalódé!

Azért is írtam ide mert tetszett és gondoltam ehhez én is hozzá tudok járulni pár észrevétellel ami szerintem igen is lényeges egy jó szerver megvalósításának érdekében.

Amire én gondolok az a "Tiszta udvar rendes ház." ha érted a szinonímát.
Sajnálom ha nem ment át az üzenet lényege.

Pédát én is tudnék mondani arra, hogy a tolvaj feszt állította nem ő lopott. Aztán amikor szembesítve lett akkor töredelmesen bevallotta, hogy igen ő volt, de egy harmadik személytől kapta meg azt az accot, amit nem törvényes úton szereztek meg. Majd krokodíl könnyek között elpanaszolta hogy a három hét ban büntit ki is rótták rá.
Bennem akkor iszonyat megingott a bizalom a teammel és a szabályzattal kapcsolatban. (A Pm-ek még ma is megvannak ha azt hiszed hogy vetítek.)

De nem is ez a lényeg.

Szóval szerintem:

GM kell. Legalább, minden műszakban egy esetleg kettő, azaz három SGM és legalább hat GM de minimum egy GM lehetne mindíg online.
CIT-et szerintem sokan ismerik - én is- szerintem egy nagyon rendes bajszos úriember :-) de nem bírja egyedül, és neki is kell a kikapcsolódás. (Bárcsak 8 ilyen SGM-GM ünk lenne.)
Akinek meg van miért félnie tőle az továbbra is retegjen csak nyugodtan mert CYT egyszer utóléri. :-)
De este olvastam Teját amikor szídta GM-eket és tudjuk hogy lopik a csaj. Na én úgy b.axnám ki a szerórol haverjaival hogy lába sem érné a földet. (Van fotó csak nem toltam fel mert lusta voltam.)

"Ne azt kérdezd mit tehet érted a szerver, hanem azt mit tehetsz te a szerverért és a közösségért."
Eleinte segítettem de mára lejjeb hagyott a szándék mert low-nak éreztem magam amikor Lidel a seggemet nyalva kinyalt belőlem cuccot, szintet, stb aztán rájöttem, hogy olyan gazdag mint te. ;-) Nem te vagy az véletlen? XD

Azt akartam válaszolni amit Typical, de látom már megelőzött. Csak megerősíteni tudom a válaszát és dícsérni a te posztodat.

Amíg nincs rend, biztonság és bizalom addíg egy kultúra sem bír megfelelően fejlődni főleg ha az alapja a kollektíva!
Ezzel ellentétben a galerik, kartelek szépen fejlődnek, gyarapodnak, elnyomnak és szép lassan elpusztítanak mindent maguk körűl majd végül önnmagát emészti fel és marad egy "Don".


« Utoljára szerkesztve: 2016. március 04. - 22:43:57 írta Hiena1972 »
- Volt már olyan álmod, amiről biztosan hitted, hogy valóság?

- Miért teszel fel olyan kérdést... amire már úgyis tudod a választ?

-Megcsodálta már a Mátrix tökéletes szépségét? Emberek milliárdjai élik le a az életüket....öntudatlan.

-Miért fáj a szemem?
-Mert most használod először.

Typical

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 277
  • Tipikus..
    • Profil megtekintése
Re:BERK ÖSSZEGZI AZ ÖTLETEKET!!! FRISSÜLT. 04.06.2016.
« Válasz #7 Dátum: 2016. március 04. - 20:35:26 »
Igazából a karakter feltörések/lopások ellen itt is be lehetne vezetni azt amit azon a bizonyos másik szerveren (direkt nem írom ide a nevét de szerintem mindenki tudja melyikre gondolok :D )
"Hogyan lesz megbízható egy eszköz?
A játékba, vagy az oldalra való bejelentkezéskor kérni fogunk egy 6 jegyű számot amit e-mailben fogsz megkapni."
Lehet menteni, hogy egy adott gép "biztonságos" tehát azon nem kéri majd a kódot minden alkalommal, de új helyen való bejelentkezéskor e-mailt kapsz.
Ez lenne itt is a legjobb megoldás. :)
A szenilitás biztos jele, ha elfelejtjük befeje

Itt elértek:
senkiialfonz
Complication

Hiena1972

  • Kölyök tag
  • **
  • Hozzászólások: 96
    • Profil megtekintése
Re:BERK ÖSSZEGZI AZ ÖTLETEKET!!! FRISSÜLT. 04.06.2016.
« Válasz #8 Dátum: 2016. március 04. - 20:57:11 »
Igazából a karakter feltörések/lopások ellen itt is be lehetne vezetni azt amit azon a bizonyos másik szerveren (direkt nem írom ide a nevét de szerintem mindenki tudja melyikre gondolok :D )
"Hogyan lesz megbízható egy eszköz?
A játékba, vagy az oldalra való bejelentkezéskor kérni fogunk egy 6 jegyű számot amit e-mailben fogsz megkapni."
Lehet menteni, hogy egy adott gép "biztonságos" tehát azon nem kéri majd a kódot minden alkalommal, de új helyen való bejelentkezéskor e-mailt kapsz.
Ez lenne itt is a legjobb megoldás. :)


Már csak a fontossági sorrendet kellene belőnni és pazar összefoglaló. XD
- Volt már olyan álmod, amiről biztosan hitted, hogy valóság?

- Miért teszel fel olyan kérdést... amire már úgyis tudod a választ?

-Megcsodálta már a Mátrix tökéletes szépségét? Emberek milliárdjai élik le a az életüket....öntudatlan.

-Miért fáj a szemem?
-Mert most használod először.

Abbahagyom

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 457
  • 1skill1kill
    • Profil megtekintése
    • Oldgame2
Re:BERK ÖSSZEGZI AZ ÖTLETEKET!!! FRISSÜLT. 04.06.2016.
« Válasz #9 Dátum: 2016. március 05. - 15:29:45 »
Hiena1972: "Eleinte segítettem de mára lejjeb hagyott a szándék mert low-nak éreztem magam amikor Lidel a seggemet nyalva kinyalt belőlem cuccot, szintet, stb aztán rájöttem, hogy olyan gazdag mint te. ;-) Nem te vagy az véletlen? XD"

Szia Hiena :)
Nem, nem én vagyok Liddell, de ismerem a srácot :)  (oylan áááálat mint én amugy xD). Köszönöm a dícsérő szavakat, kedves :)

Szia Typical! Az egyik észrevételeddel kapcsolatban alakítottam is egy kicsit a listámon a warrendszerrel kapcsolatban.

Mindenkinek köszönöm a kommenteket, így lehetőségem van korigálni a fenti listát! Csak így tovább és hajrá TEAM!


« Utoljára szerkesztve: 2016. március 05. - 15:31:45 írta Abbahagyom »
Új alkotásom:
berkraki - the low lv king
https://www.youtube.com/watch?v=8H44Z4o6UJ0

Rauko

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 158
    • Profil megtekintése
Re:BERK ÖSSZEGZI AZ ÖTLETEKET!!! FRISSÜLT. 05.06.2016.
« Válasz #10 Dátum: 2016. március 05. - 16:27:19 »
Ha már így vagyunk a bm-ekkel, az italokat nyugodt szívvel kitilthatják warról, de kárpótlásul a a kard,kétkéz, nyíl, stb defekhez legyenek  forgathatóak, + a Sámik elleni defeket is javíthatnák ha már van, vagy szedjék ki teljesen(haszontalan opt amit felesleges azért benthagyni, hogy csak úgy díszelegjen)
Ha a mágia így módosítva van akkor már valóban gerinctelenség a harmatok használata, de aki kéket, fehéret sem iszik ezek után zöldet sem fog.

Typical

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 277
  • Tipikus..
    • Profil megtekintése
Re:BERK ÖSSZEGZI AZ ÖTLETEKET!!! FRISSÜLT. 05.06.2016.
« Válasz #11 Dátum: 2016. március 05. - 17:30:18 »
Ha már így vagyunk a bm-ekkel, az italokat nyugodt szívvel kitilthatják warról, de kárpótlásul a a kard,kétkéz, nyíl, stb defekhez legyenek  forgathatóak, + a Sámik elleni defeket is javíthatnák ha már van, vagy szedjék ki teljesen(haszontalan opt amit felesleges azért benthagyni, hogy csak úgy díszelegjen)
Ha a mágia így módosítva van akkor már valóban gerinctelenség a harmatok használata, de aki kéket, fehéret sem iszik ezek után zöldet sem fog.

Sámi elleni deff alatt pontosan mire gondolsz?
Skillre ott a mágia deff, ütésre ott a harang és a legyező. (Aminek nincs sok értelme, de van és kész..:D )
A szenilitás biztos jele, ha elfelejtjük befeje

Itt elértek:
senkiialfonz
Complication

Rauko

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 158
    • Profil megtekintése
Re:BERK ÖSSZEGZI AZ ÖTLETEKET!!! FRISSÜLT. 05.06.2016.
« Válasz #12 Dátum: 2016. március 05. - 17:40:17 »
Akkor bocsi hüleséget írtam, de ez tőlem már megszokott. :D Ellenben a gf-en ismert hátasok is jöhetnének, a változatosság kedvéért. (Moa, Oroszán Raptor stb.)

Mewric

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 32
    • Profil megtekintése
Re:BERK ÖSSZEGZI AZ ÖTLETEKET!!! FRISSÜLT. 05.06.2016.
« Válasz #13 Dátum: 2016. március 05. - 19:13:59 »
Sziasztok ! Kicsit tanakodtam ide irjak-e ? vagy inditsak ujj témát az ügyben .Először is ugy látom megint kezdenek itt a szálak (Pvp/War) irányba sodródni ,persze biztos hagy kiváni valót maga után de ne felejetsük el hogy EZ NEM EGY PVP SZERVER ne is akrajkuk azzá tenni .Van belőlük bőven ,ott van 6-7 opt is stb ,,kerrese mindenki az igényének megfelelőt .Másrészt Témám kapcsolatos 'Berk'listájával szóval mégiscsak itt egésziteném ki.
 Elözöleg 'Gratuláltam ' Szépen összeszedted itt a dolgokat ,vizsont megint van miröl vitatkozni mi kell -mi nem ,mi- hogy. Előzőleg 5 évet huztam le gf en szóval van fogalmam itt pár bekerülő tételről a felsoraltak közül ,amiből kiemelnék párat. AUTÓ POTI -(Jó megoldás ,itta moboknak amugy is nagy a sebzése ,néha valóban nem gyüzünk annyit utána nyomkodni mint amenyit levesz a sebzés ) AUKCIÓS HÁZ - (10/10 pont ,nagy szükség lenne rá való igaz,játékosok nagy töbsge nem gyöz annyi mindent 'Hivásban' kiboltolni mint amennyi van neki igy csomó cucc rakin áll. KÖVEK /CSÖKENTETT RESI IDŐ - ( Főlösleges köveket rakni mindenhová eddig is szépen megvoltunk (resi idő csökkentés ,igen ez egy megoldás 'HA' sok ujj taggal bövülnénk de csak akkor) amugy felesleg ez is )) ÁTVÁLTOZÁS- (igen valóban stil szerű és fer lenne ha ugy nem lehetne kütni egymást ,főleg bossozáskor jelet ez gondot ujjmappon , had ne melitsek egy két személyt :D jártam már én is ugy ,de a lényeg az hogy ne menjen már pocsékba az a gömb stb amit ugye ebbe belefektetünk ,amugysem pvp-zik senki gömben szóval ez jó lenne megoldani. ) VÁLPÁNT RENDSZER ( hát sztem esztétikailag sem egy szép kiegészitő midha egy zsákot huznák a krira :D de amugysem kell az ide + (a vele járó alkimia) ,eddig is megvoltunk nélküle ) BUGOK JAVITÁSA- (itt jegyezném meg azt bőven elég ha kapunk LK CUCCOKBA ÉRCEKET / VÁLPÁNT IGY NEMKEL , Ezos mappal kezdjenek valamit mert bossokon kivül az egy nagy 0! Nefritben -csönkentettt dropp oké, de elmegyek 107kövekre és potik jönek kövekböl holot WIKIN felvan sorolva fél oldalnyi dropp (szal azt a mp ot senki nem használja Bossokon kivül másra ,néha látok arra 1-2Póbálkozó lelket ,el is csodálkozom rajta :D  KEll hozás +Jég sárki fél oldanyi dropp felvan tüntetve aztán oda ér az ember és vagy semmi nem jön a köből vagy kap potit ?  'EZ átbacás már finoman fogalmazva ) Másrészt ott a sebzés amit sokan emlegetnek ezt nem is taglalom . UJJMAPOS BOSSOK (igen ,ebből is több van , megcsinálták a pályát oké..akkor az jó is volt ,de azóta igencsak megnőt 100+ os karik száma ezzel lépést kellne tartania a kedves Team nak is ,teszem azt voltak 50 rá most vannak 500 an ugyan annyira ,minek vrejük le egymást róla ez meglehetne oldani .)
 MEGJEGYZEM ( Hiena'' nemtudom mit rinyált itt a kicsikről ,én is 0 ról kezdem és foriból szépen meglehet élni 90 -100ig .Nekem az első Lk szett +9 forikból lett meg és elég rövid idö allat ,szóval nemkel lustának lenni ,farmból kis sziten müködik a rendszer és nagyon szépen meglejhet belőle lenni ,a változás nem ott kel, és nem vagyunk 'Önzőek' ,kijártuk mi is azt az 'iskolát ' ugyhiszem,tudjuk miről beszélünk .

AMI MÉG KELLENE:  90-100+ os kariknak ujj (Runok-Kazamaták) ..Nézzünk már szembe a tényel ,egyre több a nagy kari,itt 90+ on kezdödik az élet ugymond ..(90 es kari 1 nap megcsinálni ,ezt is tudjuk ugyebár ?)  és mi van ? AZI/SÁRKI/ BOSSOK ,,(mivel Ezo mapok amugy nemvalók semmire) Szóval nemcsoda hogy egyre nagyobb a torlódás ..vagy vegyük alapul az árakat csak 1 éve visszamenőéleg ..mennyik is voltak LK cuccok ,EPic váltó STb ..és most mennyi ?  Minden kari egyhelyre szorul farmolni az árak meg a béka segge alatt mert hiába tudjuk mitér az a valami ha muszáj eladni hogy fent tudjuk tartani a krikat (Pl. érdeklődönek modtam Lk karos Alap 150r ,kiröhögöt) csak egy példa volt ,,''Kis bossok behozatala Ezo mappokra jó megoldás de nem elegendő ''  azzal nem változik a piac /áru kinálat .. UJJ RUNOK -több felé lehesen menni nagy karikal farmolni , (nekem lehet épp az kell amit te ütsz másik kaziban-runon de neked lehet az amit én a máshol farmolok ) ..90-105 kariig egyenlöre csak ez a 3 lehetőség van és hát nem csoda hogy az árak vészesen esnek ..ezzel kellne kezdni valamit , nem akarok hasonlitgatni de másik szrókon sem diszdöl csináltak ujj runokat -kazikat ,oda más hátasok itemek kellenek ugy megéri a teamnak is ..nekünk is . itt nemtudom miért olyan bonyolult ezt felmérni /megvalósitani  de előbb utób szükségszerü lesz mert igy osszeomlik a piac ,ehhez elég megnézni 1-2 év statisztikáját árak viszonylatban vagy brákit megkéredezni sztem és hát igy nemsokat adok neki .
Szóval (pvp rendszer) tökéletesitése mellet nem ártana kis figyelmet forditani erre ,mert nem lesz kivel pvpzni ha nem megy az üzlet :)
Kicsit hosszúra sikerült ,bocsi ! :D  -csakhát vannak itt szerintem előbre való dolgok is mint a pvp renszer megvitatása (ezzel nem arok megbántani senkit ) mindenki tegyen beletása szerint .
TEAM részérül tapasztalhattunk egy bizonyos arculat váltást a jáékra nézve ,megváltozott a külleme ,'ez személyes véleményem szerint' a gf alpoktól való eltérés miat kötelzö is volt részükről ,másféle ezközlést /javitást én még nem láttam ..ötletek vanak amit az látható ,a bizalom megelölegezett ,remélem eredményes is lessz az a mozgolódás ..szóval HAJRÁ ! :)
ZenGeThcu Lv.105                      Mewrick  Lv. 112
       Harcos                                         Menta
   AiZenLord Lv.76                       MeroWings Lv.95
        Sura                                           B.Sámi

Abbahagyom

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 457
  • 1skill1kill
    • Profil megtekintése
    • Oldgame2
Re:BERK ÖSSZEGZI AZ ÖTLETEKET!!! FRISSÜLT. 05.06.2016.
« Válasz #14 Dátum: 2016. március 05. - 20:26:33 »
Még amit hozzá akarok fűzni az uj cuccokhoz, ha neadj Isten lennének, hogy NEM ugy kell megoladni hogy akkor most a runából meg a csont+9ből lehet továbbfejleszteni.... HANEM Ütni lehet, +0án, mint egy tegyük fel fekát, csak más bónuszokkkal természetesen. Kicsit béna ez az 1vértet 5x átkell huzni dolog.....
Új alkotásom:
berkraki - the low lv king
https://www.youtube.com/watch?v=8H44Z4o6UJ0