Szavazás

Szerinted a játékosok hiánya, indokoltá teszi a ST vásárlóértékének a növelését. (Duplázás helyett pl triplázás)

Igen. (Mert a játékhoz elengedhetettlen a ST is.)
12 (41.4%)
Nem. (Ha ST-t akarok, majd töltök, kerül amibe kerül.)
3 (10.3%)
Kizárt. (Nem költök ilyenekre. Majd kifarmolom. :-)) - aha
8 (27.6%)
Tartózkodok. (A nyugdíjból, munkanélküliből .....erre már nem futja.)
0 (0%)
Passz.
6 (20.7%)

Összes szavazó: 26

Szerző Téma: ST vásárlóértékének növelése.  (Megtekintve 7424 alkalommal)

Dzsoki

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 160
    • Profil megtekintése
Re:ST vásárlóértékének növelése.
« Válasz #15 Dátum: 2016. június 22. - 14:29:51 »
Te Berk igen buta vagy. Igy is rengeteg optcsere van a szerveren. Sokan 200 db ot farmolnak napi szinten. Ja és azok a játékosok akik igy is kifejlesztették és beoptolták a jó cuccokat szted örülnének h minden jöttment megtudná ezt csinálni? Mivel te akkor butaságot irtál amivel napi akár 1000 optcserét lehetne kiütni. Ja és a forgatási arányok még mindig semmit sem változtak szerver kezdete óta, csak halucinálsz ermák barátoddal együtt.

Starscream

  • Vendég
Re:ST vásárlóértékének növelése.
« Válasz #16 Dátum: 2016. június 22. - 14:57:38 »
Fatal- ez nem hallucináció! Lehet egyesek piszok szerencsések a forgatással- én lassan a két kezemet összerakom, ha 100 forgatóból 3500 tp vagy 10 demi belemegy egy tárgyba! Azaz majd 100 forgató egyből kuka ugyanis azok mellé többnyire kuka optok mennek. A másik- részletesen leírtam mi az utóbbi pár tárgyforgatásom tapasztalata. Érdekes mód- sokan írták ugyanazt, hogy rosszabb lett. De amúgy nem akarok veled veszekedni, mert biztos igazad van. Mi vagyunk a buták- kutyák meg mit tom én minek nevezel másokat. A legutóbbi kísérletem egy lk füli volt 690 forgatóból 10 demi, 15 tőr, 10 kard lett a legjobb- ami éppen pvp-re megteszi, de ha valakinek warosra lenne igénye- annak ez kevés. De majd egy jó waros is befog forogni egy szép napon meg jó pár forgató után. ;D
Ja és a karakterem neve nem ermák- bocs a kötözködésért.
Ám inkább örüljünk, hogy végre megjöttek az újítások!

Dzsoki

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 160
    • Profil megtekintése
Re:ST vásárlóértékének növelése.
« Válasz #17 Dátum: 2016. június 22. - 15:07:26 »
Ermac. Szépen meg lett mondva a team által is hogy nem változott semmit. Mindig is ilyen volt. Csak te most csodát akarsz teremteni 1 hónap alatt. Senki sem kérte h dobáld ki a már beoptolt cuccaid. Egyszerüen nem értitek h a forgatási esély nem tud magától elromlani. Ugyanazok az értékek kerülhetnek a cuccokba, és ugyanannyi féle opt kerülhet bele, se nem jött uj, se nem tünt el.

Starscream

  • Vendég
Re:ST vásárlóértékének növelése.
« Válasz #18 Dátum: 2016. június 22. - 15:36:18 »
Szépen írtad- a beoptolt cuccaimat dobtam ki! Magam forgattam be őket- így azt hiszem tudom, hogy az lk cuccok forgatása is mennyi munkával járt. Nem 1 hónap alatt akarok csodát tenni és nem is fogok- ez csak játék- ráérek vele! Az meg, hogy anno kidobtam a cuccaimat lezárt téma- nem kell feszegetni.
Amit írtam megírtam- tapasztalatból írom- én szerintem anno könnyebb volt beforgatni még az lk cuccokat is- ez az én véleményem had döntsem el én, hogy milyennek találom a forgatást. Ezt leírtam itt fórumon és le is zártam a témát- szorgosan farmolom továbbra is a forgatókat. Ennyi!