Szerző Téma: fatalka  (Megtekintve 5024 alkalommal)

Starscream

  • Vendég
fatalka
« Dátum: 2016. július 02. - 17:07:33 »
http://kepfeltoltes.hu/view/160702/fatalka_www.kepfeltoltes.hu_.png

Ennyit erről a személyről is!
Ha már itt fórumon nem foglalkozok vele- átjön a kis vacak karijával szidalmazni. Enyhén szólva sem idegbeteg-tahó-fanatikus személy. Rosszul viseli, ha nem foglalkoznak vele! :D
Nah persze ő egyenes embernek tartja magát- csak ugyebár amikor visszatértem- akkoriban megalapította a JinnoGuards céhet és behívta a személyeket oda- nekem pl: warokat ígért Perfo ellen, de gondolom másoknak is. Erre 1-2 napra rá már le is lépett egy szó nélkül- de ez ugyebár neked egyenességet jelent :D. Itt fórumon meg azt írta: a cuccait jött vissza kérni azokban az időkben- érdekes! :D
Folyamatosan játssza a fejét- végül is ő most az atyaúristen mind játékban, mind fórumon.
Fél tucat játékost ismerek akik csak minőség terén többet érnek nála.
Pl: RootsManuva (nem tudom, hogy megvannak-e még a cuccai)
     TheDarkPvP, LordRagen, D4rKDr4goN, LittlePrince, AxeMayS, de akár még magamat is megmerem kockáztatni.

Mint ember- szerintem meg a szeró játékosának a 90%-a többet ér nála.

Vigyázzon vele mindenki- ha felbosszantjátok- bedurran az agya és zaklatni fog titeket! :D

Ja és még annyit- nekem nem kell bizonyítanom neked, hogy jobb vagyok egy játékban! 1: ez csak egy játék senkinek nem kell bizonyítania semmit a másiknak, de amúgy, ha bizonyítást vársz- ott van a 2 pvp versenyes videóm- ami azután készült, hogy 0 cuccal tértem vissza- és talán nem nagyképűség, ha azt írom. Sikerült feltornáznom a karakteremet a jobb játékosok közé rövid időn belül.
Ja és bocs- a HalfTytans céh újra alakult és, ha végre ismét war képes lesz- kihívjuk a vacak céhedet(bocs a normális tagoktól) és carrá verjük az egóddal együtt!  ;D

Minden tiszteletem a tiéd OldGame2 kiskirálya :D



U.I.: tanulj már egy kis tiszteletet. Ellenfelek vagyunk nem ellenségek te faxkalap!


Dzsoki

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 160
    • Profil megtekintése
Re:fatalka
« Válasz #1 Dátum: 2016. július 02. - 17:32:43 »
Képes voltál ennyit gépelni emiatt, és még képet is tenni, amúgy nem lepődtem meg rajtad, tőled minden kitellik, itt látszik ki az idegbeteg és a fanatikus. :D Lényeg hogy ti szépen tisztelettudóan irtatok, jah és hogy teljesen a magyar helyesirásnak megfelelően.  :D    jajj fiú- fiú látszik hogy halvány fogggggalmad nincs a tárgyaimról. Amikor megláttam hogy magadat odasoroltad hangosan felnevettem.  :D  Ami a Céhed feléledését illeti, izgatottan várom, és azt is hogy mikor fog jobb lenni Miénktől. :) 

Napcsillag

  • Vendég
Re:fatalka
« Válasz #2 Dátum: 2016. július 02. - 17:47:09 »
Jaj Fatal inkább befognád a nagy szád! Most is te jöttél át ócsárolni amikor senki se kíváncsi rád :)

Starscream

  • Vendég
Re:fatalka
« Válasz #3 Dátum: 2016. július 02. - 17:56:55 »
Te éled ki magadat itt fórumon- minden témához hozzá tudsz szolni- érdekes! :D
Arról ne is beszéljünk 10 percen belül már írtad a választ eme témához- úgy látszik kicsit fórum megszállott vagy! :D
Amúgy meg valóban- nem tudom milyen cuccaid vannak- elegendő, hogy a saját cuccaimat tudom és karaktereimet. De a kérdés az, hogy vajon minden cucc ami a karidon van a tiéd? Vagy azért akad jó számmal tesód cuccaiból is? :D
Ja és még annyi- igen: te vagy a fanatikus. Hiszen, hogy is írtad? Nincsenek sokan kékben, mert rossz a farmapp dropp és ezért unatkozol- így átnéztél sárgába- megláttál minket és jöttél szövegelni.
A HalfTtyans céh, ha nem is a legerősebb volt- de megnyugtatlak, de a legaktívabb volt még warok terén is. Én nem csak ígérgetek, mint pl: te- szerveztem a warokat.


Ja és még annyit- egy korábban írt szövegedben azt írtad: majd behódolok neked és nyalni fogok neked.
Nem tudom ki volt az aki fényesre nyalta a se...met a 2. pvp versenyes videóm láttán. :D
Bocs- de sosem hódoltam be senkinek és nem is nyaltam- csak elismerem azt, ha valaki jobb nálam. Én beismerem vannak jobbak nálam- nem úgy mint te Mr. Top1 :D

Dzsoki

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 160
    • Profil megtekintése
Re:fatalka
« Válasz #4 Dátum: 2016. július 02. - 18:22:29 »
Na látod ha nem tudsz valamit akkor ne pof ázz. :D  Annyira látszik hogy a szivedre veszel mindent, ez az életed,a munkád, és a szórakozásod, egy beteg ember vagy. Csak azt nem értem mégis hogy lehetsz akkor ennyire sza r benne. Te seggedet nyalni, ezt is csak te hiszed el, azért  mert igazat adtam 1 dologban és meletted álltam neked az seggnyalás? :D Különben a videód minősigileg egy 0.  Ja és nem vagyok kiváncsi a sirásodra oldalakon keresztül, amit az idegtől remegő kézzel irsz, szóval majd jelentkezz ha úgyérzed érsz valamit, esetleg a céhed
 :D Üdv
« Utoljára szerkesztve: 2016. július 02. - 18:46:51 írta Dzsoki »

Starscream

  • Vendég
Re:fatalka
« Válasz #5 Dátum: 2016. július 02. - 18:40:58 »
Na látod, ha tudnád értelmezni amit írtam: a saját cuccaimat ismerem- és tudom nyerőbb vagyok nálad :D
Ha nekem ez az életem- neked mi? Te lógsz egész nap a fórumon és osztod az észt minden témában. :D
Egyszerűen neked remeg a kezed, ha nem írsz minden témába bele. :D
Amúgy meg- bocs, de kettőnk közül te szenvedsz agyi bajokkal- ha nem foglalkozok veled már egyenesen rosszul vagy! :D

AnonimSomebody

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 38
    • Profil megtekintése
Re:fatalka
« Válasz #6 Dátum: 2016. július 02. - 19:52:56 »
Üdv!
*taps*
Vicc amit műveltek.
Először is: külön topicot nyitni azért hogy valakit oltsál itt? Most komolyan? Odament,beléd kötött? Na és?
Mindennapos dolog már megbocsáss...thug life :P
Oké..nyitsz egy topicot amiben oltjátok egymást..ennek mi értelme?
Meg ilyenekkel foglalkozni,hogy ki mennyit van fent fórumon..ki-hogyan warozik. Úristen..időmilliomosok vagytok vagy mi?
Nyomjatok 2-3 pvp-t aztán off.
Amúgy meg hogy Fatal belétek köt.. miért ti nem szoktatok másba?
Még egyszer gratulálok :D

Abbahagyom

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 457
  • 1skill1kill
    • Profil megtekintése
    • Oldgame2
Re:fatalka
« Válasz #7 Dátum: 2016. július 02. - 20:04:15 »
Bár régebbről ismerem Starscreamet mint fatalt, de személyszerint 99,99%ban vagyok abban biztos, hogy a fatalról szóló sorok igazak. Volt alkalmam egy bugyuta szituáció keretein belül megtapasztalni fatal személyiségét. Nem ítélek meg senkit, de én starscream mellett állok, amugy, a topic tényleg tökre értelmetlen, ha én is topicokat hoznék létre ilyen helyzetekben, akkor tele lenne ez a fórumrészleg.
Új alkotásom:
berkraki - the low lv king
https://www.youtube.com/watch?v=8H44Z4o6UJ0