Szerző Téma: Purgatórium kibeszélő  (Megtekintve 12350 alkalommal)

Typical

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 277
  • Tipikus..
    • Profil megtekintése
Purgatórium kibeszélő
« Dátum: 2016. október 05. - 22:58:51 »
Helló mindenki.
Mivel most bekerült ez az új run, itt meg lehetne osztani a tapasztalatokat, észrevételek, stb..
Szóval én az egészet a team felé irányuló kérdéssel kezdeném..
-Ez a rémálom pecsét most mégis mi akarna lenni??? :D
•2k tp 100deff? Mit kezdjen ezzel az ember?
•Nem lehet vele kereskedni? Vegyi nem veszi be? Még csak pár kört voltam, de már van 3db, ami 1080 órát jelent... Mikor fogom én ezt elhasználni? Főleg ilyen bónuszokkal
..
Ötlet ezzel kapcsolatban:
•Legyen átadható.
•Adjon valami értelmes bónuszt..(már az is elfogadható lenne ha azonos lenne a szürke tigrissel.. legalább lenne értelme)


A többi "újdonsággal" még nem volt szerencsém találkozni, szóval eddig ennyi lenni.. :D

A szenilitás biztos jele, ha elfelejtjük befeje

Itt elértek:
senkiialfonz
Complication

Elite

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 140
    • Profil megtekintése
Re:Purgatórium kibeszélő
« Válasz #1 Dátum: 2016. október 06. - 07:09:30 »
Annyit mondok vértet még ne váltsatok mert nem kapja meg az új vért a csont bónuszait.....
Birodalom: Chunjo
Céh: Performance
Karakterek:
DarkElite Lv 115 Wp Sura
TheDarkPvP Lv 115 Bm Sura
EliteBoss Lv 105 Mentális Harcos
Elitebuff Lv 112 Sárkány Sámán

Yoyoka

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 133
    • Profil megtekintése
Re:Purgatórium kibeszélő
« Válasz #2 Dátum: 2016. október 07. - 01:27:49 »
Mint említettem neki facebookon is viaszt se érnek a  fejlesztések. Amint látom első bug is meglett a vértett nem érdemes átváltani grat team :) !!! Közben a pvp-t is szépen lassan megölik 3-4k skillek lesznek azoknak akik nem mágia alapú támadással rendelkeznek aki meg igen na arról ne is beszéljünk, az ütéseket már ugye elintézték a 75%ék kitéréssel kb 10 ből 3 ütés ha talál jó lesz ez csak nem tudom kinek mert aki nem csak azért jár fel hogy farmoljon az már lassan nem is megy fel. Gratulálok a fejlesztésetekhez megint jól elrontottátok ezért esküszöm érdemes volt várni 2,5 évet :) Már kínomba csak nevetni tudok a teamen :D

Dzsoki

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 160
    • Profil megtekintése
Re:Purgatórium kibeszélő
« Válasz #3 Dátum: 2016. október 07. - 21:38:32 »
Szerintem ez a vért jó ötlet, meghosszabodnak a pvpk. Mert ugye ha nem tudnád 2 fullos kari között pár másodperc 1 párbaj.  Némelyik kasztal 3 skill.

Marlowe

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 212
    • Profil megtekintése
Re:Purgatórium kibeszélő
« Válasz #4 Dátum: 2016. október 10. - 19:33:14 »
Igen Dzsoki de egy 9-es új vértel már elérhető a 95% mágia def +a 10% kk ellenállásról ne is beszéljünk, ezzel elérték azt hogy a angy szintű BM-ek illetve sámánoknak nem sebeznek a skilleik rájuk.
« Utoljára szerkesztve: 2016. október 10. - 19:40:33 írta Marlowe »
Birodalom: Chunjo
Céh: Performance
Marlowe Lv105 Testi harcos
UnSeenBlade Lv 94 Mentális harcos
Sarge Lv 75 WP Sura
xSarge Lv 61 WP Sura

gegeglam

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 474
    • Profil megtekintése
Re:Purgatórium kibeszélő
« Válasz #5 Dátum: 2016. október 10. - 20:37:54 »
BM 60/65% def + sötét védelem az mennyi is?
90/95%? :)
MAKES OLD GREAT AGAIN!

Yoyoka

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 133
    • Profil megtekintése
Re:Purgatórium kibeszélő
« Válasz #6 Dátum: 2016. október 10. - 22:25:21 »
de még mindig 4-5 ks skill tudtál tolni egy bm re ha épp elég erős volt a karid sötét defre is. Most mi lett a bm 1k-s sötét kő ??? Sámán 500 as orditás vagy mi és akkor még nem is beszéltünk arról hogy 90%ék a szervernek pvpbe is issza a harmatot szóval elérték hogy 0 sebez a bm és a sámi na ennyit erről !! Szóval Elrontták ezt is

Enzyme

  • Kölyök tag
  • **
  • Hozzászólások: 72
    • Profil megtekintése
Re:Purgatórium kibeszélő
« Válasz #7 Dátum: 2016. október 12. - 18:38:31 »
A gond az, hogy új kasztot akartak berakni, miközben 3 db mágia alapú kasztot tettek pvp-re alkalmatlanná, amiből 2 db kifejezetten pvp karakter. Szóval 3 kaszt kilőve, használhatatlan......  :'(
A purgatórium pedig teljesen jó lett ( wp-vel  ;D ). Bár aza sok értéktelen tüzes láda nem tudom hogy mire kellett, a csoda paripa meg map1 kariknak jó lesz, csak legyen átadható. (és adhatna pl. 20% mágia deffet  ;D  ;D  ;D  ).
“A műveltség jó sorsban ékesség, balsorsban menedék. ” (Arisztotelész)