Szerző Téma: Piacolás értékesebb tárgyakkal.  (Megtekintve 4644 alkalommal)

atlon

  • Kölyök tag
  • **
  • Hozzászólások: 50
    • Profil megtekintése
Piacolás értékesebb tárgyakkal.
« Dátum: 2016. szeptember 25. - 10:01:58 »
Tisztelt Olvasók!

Remélem Isten megbocsájt nekem ,de valamelyik nap kíváncsiságból újra letöltöttem a Metin játékok legpofátlanabbikát, az eredetit...... Pontosan azért hagytam abba anno azt a játékot, mert kifejezetten zavart, hogy ha az egész fizetésed ráköltötted volna, az is kevés. És azért kezdtem el ezt játszani, mert ez a játék sokkal jobban a magyar ember pénztárcájához van szabva. Sajnos az emberek nagy része nem osztja véleményemet. Gondolom ezt abból, hogy mikor régi karaktereimmel beléptem pár percre az eredeti Metinbe, nem fértem a Map1-en a piacoktól. Borzasztó, mennyien játszanak még mindig ott, és fizetnek horribilis összegeket hogy egyre csak azt láthassák : 'nem sikerült, elrontottuk'.....
Tehát a jétéknak van céklözönsége, nem is kevés. Ezeket kellene idecsalni valahogy. Ehhez az egyik eszköz lehetne, hogy a piacolást rendbe tegyük. A játéktól szerintem sokakat elrettent, hogy a piacon csak apró dolgokat lehet kapni, az értékesebbekért, fórumozni, vagy hirdetgetni kell. Ehhez nem mindenkinek van kedve, vagy ideje.

De ha az eladáskor nem csak yangot lehetne kérni a cuccaidért, hanem rögöt is, akkor máris ki tudnál tenni az asztalkádra értékesebb tárgyakat , és pörögne az üzlet, pörögne a játék.

Hogy ez mennyire megvalósítható, az én nem tudom eldönteni, az a Team feladata. Én örülnék ha lenne ilyen opció.

Atlon
Név: WinTSponsor
Kaszt: Sura
Szint: 89
Birodalom: Sárga

Hogy vegyem rá a feleségem, hogy a mosogatással való csesztetés helyett a Metinnel játsszon?? Ha valaki tud rá megoldást, PM!

Abbahagyom

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 457
  • 1skill1kill
    • Profil megtekintése
    • Oldgame2
Re:Piacolás értékesebb tárgyakkal.
« Válasz #1 Dátum: 2016. szeptember 25. - 17:23:48 »
pazar ötlet, én csak támogatni tudom, de a team itt csak a saját ujításai teszi be ahogy elnézem, szóval 1%nál is kevesebb az esély hogy ezt valamelyik teamtag akár el is olvassa.
Új alkotásom:
berkraki - the low lv king
https://www.youtube.com/watch?v=8H44Z4o6UJ0

Massive

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 7
    • Profil megtekintése
Re:Piacolás értékesebb tárgyakkal.
« Válasz #2 Dátum: 2016. szeptember 25. - 17:37:40 »
Jó lenne az ötlet, de úgy látszik ennek a szervernek nem érdeke, hogy játékosokat vonzon ismét.
Karakterek: Massive, Livity
Szint:                90           42
Céh:            (K)Night, CandyArmy

Enzyme

  • Kölyök tag
  • **
  • Hozzászólások: 72
    • Profil megtekintése
Re:Piacolás értékesebb tárgyakkal.
« Válasz #3 Dátum: 2016. október 03. - 20:44:14 »
Maximálisan egyetértek, se időm, se kedvem egész nap hirdetgetni, ez meg így teljesen tönkre teszi a játék élményt.   >:(   >:(   >:(
“A műveltség jó sorsban ékesség, balsorsban menedék. ” (Arisztotelész)

Bluu

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 38
    • Profil megtekintése
Re:Piacolás értékesebb tárgyakkal.
« Válasz #4 Dátum: 2016. december 17. - 07:19:41 »
Már nem csak GFen van ilyen és müködik is hibátlanul, hanem kb az összes metin szerveren... Talán rossz metinre regisztráltunk???

atlon

  • Kölyök tag
  • **
  • Hozzászólások: 50
    • Profil megtekintése
Re:Piacolás értékesebb tárgyakkal.
« Válasz #5 Dátum: 2017. március 16. - 07:16:27 »
Visszanéztem a Szerverre, és mit látok! :) Lehet rögöt kérni fizetség gyanánt. Az offline Shop csak egy nagy plussz... Szeretnék gratulálni a Team-nek, úgy gondolom, hogy sok játékos társammal együtt a jövőben visszatérünk a szerverre, sőt, még havonta egy kisebb összeget is hajlandó vagyok rá sms-ezni a játékra (tolv.kesztyű), elősegítendő, hogy maradjon ilyen amilyen most. Bár az sms árakat még nem néztem, remélem nem emelkedtek, mert akkor mindent visszavonok, amit mondtam.....
Név: WinTSponsor
Kaszt: Sura
Szint: 89
Birodalom: Sárga

Hogy vegyem rá a feleségem, hogy a mosogatással való csesztetés helyett a Metinnel játsszon?? Ha valaki tud rá megoldást, PM!