Szerző Téma: ÖTLETEK leírása  (Megtekintve 17509 alkalommal)

Typical

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 277
  • Tipikus..
    • Profil megtekintése
Re:ÖTLETEK leírása
« Válasz #30 Dátum: 2016. november 18. - 19:00:39 »
mi a frászt akartok a mountokkal meg állatokal ember alap 6k csapok a 90es metinre 12perc alatt megvan 1 map és még alig csináltam a karin valamit

biosz elsincs kezdve

se cián ital se miki sapi se mobos jelmi se rebot se profi lo se 99es sárki pet se semmi ilyen és 75ös farmrol van szo 41áks 12erös méregel ratyi lk cucokba:D

ha szereznék toppos cucokat meg mindent kitolnék kb alap 12k csapnék a köre de annak mi értelme lenne és még kell a játékba pet meg állat hol éltek ink az eventeket kellene kicserélni valami ujra és a forgatáson meg a bugokon javitani meg persze a droppon meg esetleg változtatni a szinthatárokon belépéskör pl ott van berk 36os karival bezuzta a 112es boss akkor minek oda 95ös kari 1 elég jo 75ös farmal lazán lehetne ott ütni is akár buffal ennyit erröl ez az én véleményem
Elmondom neked, hogy én full biosszal (75ig) profi lk cuccokba katona lóval épp hogy megütöm a 6k alapot, szóval nem tudom miről beszélsz.
Azt is el kell mondanom, hogy álomvilágban élsz, mert a 105ös karimra ha betolok mindent, akkor sincs meg 12k alap, mint ahogy te azt elképzeled.
112es bossról meg annyit, hogy ha beviszel oda egy átlag farmos karit, akkor az is le fogja ütni anélkül, hogy nagyon megerőltetnéd magad, mert nagyon gyenge..
Legközelebb majd próbálj meg úgy okoskodni, hogy tényleg teszteled a dolgokat.. :)
Ja, és még 1 dolog..
Nem kötelező mobos mountokat-peteket betenni a játékba, el lehet menni olyan irányba is, hogy tp-készség ellenállás, stb.. (Persze ez csak egy felvetés, van még rengeteg másik bónusz is a játékban :D )
A szenilitás biztos jele, ha elfelejtjük befeje

Itt elértek:
senkiialfonz
Complication

Dzsoki

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 160
    • Profil megtekintése
Re:ÖTLETEK leírása
« Válasz #31 Dátum: 2016. november 18. - 19:32:06 »
Totál felesleg ezzel a balf.sz csabával törődni. 12k alap? krited lenne annyi örülnél csira gyerek.

csabamester1992

  • Vendég
Re:ÖTLETEK leírása
« Válasz #32 Dátum: 2016. november 18. - 22:29:43 »
ülj már le dzsoki ** mit ugatsz ** te trutyi ** 6éve játszol lassan ugy könnyü ugatni


Sértegetés, Trágár hozzászólás!
Megy az első figyelmeztetés!
[SGM]Anubisz
« Utoljára szerkesztve: 2016. november 19. - 09:47:11 írta [SGM]Anubisz »

Milka11211

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 5
    • Profil megtekintése
Re:ÖTLETEK leírása
« Válasz #33 Dátum: 2016. november 19. - 08:54:33 »
Remek, ezt is el ficegták a 10évesek...Itt arckoskodik a Csabika..Nem itt van a helyed okosgyerek..
42Es karimmal full sarikkal, rebootal, vadkannal,40áks fmsel full kövessel, alig ütöm a 2-3K alapot

[SGM]Anubisz

  • Adminisztrátor
  • Teljes tag
  • *****
  • Hozzászólások: 194
    • Profil megtekintése
Re:ÖTLETEK leírása
« Válasz #34 Dátum: 2016. november 19. - 09:50:25 »
A további offoló és egymást sértegető hozzászólások büntetést vonnak maguk után!
A téma nem ezért lett megnyitva!

Kupec

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 179
    • Profil megtekintése
Re:ÖTLETEK leírása
« Válasz #35 Dátum: 2016. november 19. - 11:19:36 »
mi a frászt akartok a mountokkal meg állatokal ember alap 6k csapok a 90es metinre 12perc alatt megvan 1 map és még alig csináltam a karin valamit

biosz elsincs kezdve

se cián ital se miki sapi se mobos jelmi se rebot se profi lo se 99es sárki pet se semmi ilyen és 75ös farmrol van szo 41áks 12erös méregel ratyi lk cucokba:D

ha szereznék toppos cucokat meg mindent kitolnék kb alap 12k csapnék a köre de annak mi értelme lenne és még kell a játékba pet meg állat hol éltek ink az eventeket kellene kicserélni valami ujra és a forgatáson meg a bugokon javitani meg persze a droppon meg esetleg változtatni a szinthatárokon belépéskör pl ott van berk 36os karival bezuzta a 112es boss akkor minek oda 95ös kari 1 elég jo 75ös farmal lazán lehetne ott ütni is akár buffal ennyit erröl ez az én véleményem


 ez itt szerintem is több sebből vérzik....
 egy 75s kari, biosz nélkül,ilyen méreggel,profi ló nélkül,pet nélkül,nem igaz hogy 4k alapnál többet üt....
én a 80as karival, (tugyival,53ák 6 erő 8 ügyes méreggel, pettel) ütök  13,5k krittet.........
« Utoljára szerkesztve: 2016. november 19. - 11:24:50 írta Kupec »
" A legyőzöttség csak egy ideiglenes àllapot ,  a feladàs teszi véglegessé "

Enzyme

  • Kölyök tag
  • **
  • Hozzászólások: 72
    • Profil megtekintése
Re:ÖTLETEK leírása
« Válasz #36 Dátum: 2016. november 19. - 19:45:08 »
A fórumot  IQ szinthez kellene kötni már !
“A műveltség jó sorsban ékesség, balsorsban menedék. ” (Arisztotelész)

Dzsoki

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 160
    • Profil megtekintése
Re:ÖTLETEK leírása
« Válasz #37 Dátum: 2016. november 26. - 16:53:38 »
Hali. Hogy áll S2?  Azt emlitettétek novemberben kész lesz. Gondoltam kaphatnánk egy kis információt ha nem tul nagy kérés. :)

csabamester1992

  • Vendég
Re:ÖTLETEK leírása
« Válasz #38 Dátum: 2016. november 29. - 17:56:40 »
Hello kedves team! azt szeretném kérdezni lesz-e valami sd2 böl vagy sem csak hogy tudjam hogy fejezem-e a játékot mert ha megnyilik többet már felse lépek válaszookat elöre is köszönöm :D

Elite

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 140
    • Profil megtekintése
Re:ÖTLETEK leírása
« Válasz #39 Dátum: 2016. november 29. - 18:36:20 »
Hello kedves team! azt szeretném kérdezni lesz-e valami sd2 böl vagy sem csak hogy tudjam hogy fejezem-e a játékot mert ha megnyilik többet már felse lépek válaszookat elöre is köszönöm :D

sd2 egy ideje nyitva van :)

De amúgy tényleg nem ártana némi infó :D
« Utoljára szerkesztve: 2016. november 29. - 19:09:50 írta Elite »
Birodalom: Chunjo
Céh: Performance
Karakterek:
DarkElite Lv 115 Wp Sura
TheDarkPvP Lv 115 Bm Sura
EliteBoss Lv 105 Mentális Harcos
Elitebuff Lv 112 Sárkány Sámán

Bluu

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 38
    • Profil megtekintése
Re:ÖTLETEK leírása
« Válasz #40 Dátum: 2016. november 29. - 19:38:59 »
En beszeltem veluk, es allitolag hamarosan tenyleg megnyilik az uj szerver, s2!
En szemely szerint pont hogy befejeztem a jatekot es varom h nyiljon az uj szero, hogy ujra elkezdhessem! Bizunk benne elobb megnyit, mint megunom a varakozast es megyek oda ahova a tobbiek is :)

Dzsoki

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 160
    • Profil megtekintése
Re:ÖTLETEK leírása
« Válasz #41 Dátum: 2016. november 30. - 13:59:43 »
Énis igy vagyok vele, meló miatt szüneteltem, de igazából most sincs kedvem folytatni s1 et mert nagyon kevesen vagyunk, ez megy már 2 éve. Szóval várunk hátha lesz valami velőle.

tiba123

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 275
    • Profil megtekintése
Re:ÖTLETEK leírása
« Válasz #42 Dátum: 2016. december 16. - 16:19:45 »
Ez a ST érme már zavaró tényező. Ha már vannak ezek az újabb runok, akkor a hozzá szükséges belépőt miért csak St-ből tudjuk megszerezni? Meg végre valami hasonló értelmes eventet csinálhatnátok végre, hétköznap is. Ox-event egy rakás viasz már, elavult béna event, lehetne egy kicsit kreatívabb a fejlesztő brigád, és precízebb is!! Vagy csináltok valamit vagy gatya lesz.
Céh:HiddenLeaf
Karaktereim:

BlackZetsu    lv 113 wp
BodyGuard lv 105 testi
Kenpachy      lv 104 menta
WhiteZetsu   lv 103 bm
Zaydel          lv100  buff
Mende          lv 75 testi farm
Zyrac           lv 76 wp farm

Dzsoki

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 160
    • Profil megtekintése
Re:ÖTLETEK leírása
« Válasz #43 Dátum: 2016. december 16. - 20:27:16 »
Lesz már valami abból a nagy S2 ből? Már megint nem ért semmit a szavatok. "Még Novemberben megfogjuk nyitni s2 t"...

Bluu

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 38
    • Profil megtekintése
Re:ÖTLETEK leírása
« Válasz #44 Dátum: 2016. december 17. - 02:25:17 »
Dehogy lesz! :)
Szerintem ha lesz is, február körül csak...