Szerző Téma: na ne minek második szerver  (Megtekintve 22870 alkalommal)

csabamester1992

  • Vendég
Re: na ne minek második szerver
« Válasz #45 Dátum: 2016. november 11. - 22:24:22 »
xd kis kancso én 8honap alatt értem el amim most van te ratyo te meg 5év alatt elmész a vérbe te fogykos

Dzsoki

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 160
    • Profil megtekintése
Re: na ne minek második szerver
« Válasz #46 Dátum: 2016. november 11. - 22:32:24 »
92 - es létedre elég ret.rdált vagy hallod gratula. Nem sok viaszt sikerült elérned 1 év alatt sem.

Hiena1972

  • Kölyök tag
  • **
  • Hozzászólások: 96
    • Profil megtekintése
Re: na ne minek második szerver
« Válasz #47 Dátum: 2016. november 11. - 22:36:07 »
Persze hogy otthagyná bárki akiben van egy kis értelem, hiszen hiába a fullos kari meg a lvl ha nincs kivel harcolni, miért és kivel küzdeni dolgokért. Egyszerüen kivan öregedve, túl sokáig váratták magukat a fejlesztésekkel. Mostmár valami más kell, és az szerintem pont az uj szerver. Rengeteg privát szerót zártak be mostanában és gondolom ezis közbejátszik a dologoban, igy garantált a sok játékos.  Mellesleg csabamester itt vagyok jómagam példának, szinte mindenen megvan oldon, annyi hogy pár hónapja nem voltam fent, és tiszta lelkiismerettel átmennék az uj szerverre.

Szerintem nem attól értelmes valaki mert mindenét hátrahagyva nekivág a nagyvilágnak.
Ezeket a csoportokat a civilizált társadalom "Nomádoknak nevezi."

Nincs kivel harcolni?
Persze. Mert képtelenség fejleszteni. Képtelenség fejlődni. Mert az elmúlt években mindig a nagyoknak kedveztek a frissítések.

Hidd el ha "hasonló" cucban rohangálna mindenki és egy elrontott vagy besült skillen múlna a csata lenne kivel vívnod.
De viasz cuccba horror árak mellet nem csoda hogy a kicsik leléptek.

U.i.
A HW eventet kell ismét jó példának említenem.
Ennyi run egy év alatt nem volt mint eme event alatt.
Miért?
Mert mindenki arányosan kapott jutalmat!

Csináld ezt meg Azin vagy Sárkin.
Öt ember kap egy hamut?
Naná hogy 30-70 rögbe kellene eladni a lk ékszer, hogy kijöjjön a run ára.
De ki veszi meg?
Ja senki.
És kitudja magának farmolni?
Ja nem.

Szerinted ezek után mikor lesz olyan cucca hogy méltóságoddal PVP-zhessen?


- Volt már olyan álmod, amiről biztosan hitted, hogy valóság?

- Miért teszel fel olyan kérdést... amire már úgyis tudod a választ?

-Megcsodálta már a Mátrix tökéletes szépségét? Emberek milliárdjai élik le a az életüket....öntudatlan.

-Miért fáj a szemem?
-Mert most használod először.

Dzsoki

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 160
    • Profil megtekintése
Re: na ne minek második szerver
« Válasz #48 Dátum: 2016. november 12. - 17:16:39 »
Aki kicsit ért hozzá és ideje is lenne rá most is elérhetné ezt a szintet, de már senkinek sincs motivációja a szerverhez mert aki 0 ról kezd nem fogja elérni ezt a szintet 1 év alatt sem, sőt 2 év alatt sem. Szóval nem lehetetlen, de ugye kinek van már kedvem nekifeküdni egy ilyen kiöregedett szervernek. Sőt azis hozzátesz a dologhoz hogy mindenki elveszette a bizalmat a szerverrel kapcsolatban, mivel éveken át semmit sem fejlesztettek, és ezis egy jó indok hogy mért ne játszunk itt. Ha egy uj szerveren kezdhetne mindenki tisztalappal akkor talán lennének érdeklődők, és lenne végre egy kis társaság.

Mr.Coffe

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 18
    • Profil megtekintése
Re: na ne minek második szerver
« Válasz #49 Dátum: 2016. november 12. - 19:35:35 »
Azért azt ne felejtsük el hogy ha megnyílik is az új szerver , ugyanarról a szerverről lessz szó, ugyanazzal a csapattal szóval arra sincs garancia hogy többet foglalkoznának vele :) - ergó 1-2 éven belől  ugyanúgy kilessz játszva azis , ugyan ott fog tartani mint S1 :) , szóval nem látok benne fantáziát , ahelyett hogy mentenék a menthetőt és ezzel foglalkoznának , fejlesztgetnék, próbálnának játékosokat vissza csalni. De persze ez csak az én véleményem :)

Hiena1972

  • Kölyök tag
  • **
  • Hozzászólások: 96
    • Profil megtekintése
Re: na ne minek második szerver
« Válasz #50 Dátum: 2016. november 12. - 19:36:19 »
Aki kicsit ért hozzá és ideje is lenne rá most is elérhetné ezt a szintet, de már senkinek sincs motivációja a szerverhez mert aki 0 ról kezd nem fogja elérni ezt a szintet 1 év alatt sem, sőt 2 év alatt sem. Szóval nem lehetetlen, de ugye kinek van már kedvem nekifeküdni egy ilyen kiöregedett szervernek. Sőt azis hozzátesz a dologhoz hogy mindenki elveszette a bizalmat a szerverrel kapcsolatban, mivel éveken át semmit sem fejlesztettek, és ezis egy jó indok hogy mért ne játszunk itt. Ha egy uj szerveren kezdhetne mindenki tisztalappal akkor talán lennének érdeklődők, és lenne végre egy kis társaság.

Ez most egy szép és nekem is tetsző gondolat volt. Részben osztom is eme véleményt!

Én még azt tenném hozzá ha megengeditek, hogy ez a szerver mint bármelyik másik is nem csak attól az ahogy hívják.

Lehet a neve OLDMT2, OLDGAME2, OLDGA2, de ha egyszer NEWMT2 is lenne, attól az ami és olyan amilyen, hogy kik játszanak és játszottak rajta.

Ha picit is szeretnének vagy tisztelnének minket akkor azon törekednének, hogy egyben tartsák ezt a szervert! De nem azért amit most már mindenki érez és tud - nincs player, nincs lóvé - hanem azért mer büszkék arra amit alkottak.
Én azt gondolom ez a szerver az amit én anno választottam ha másikra lennék kíváncsi vagy más playerekre akkor már rég kerestem volna másik szerver.
« Utoljára szerkesztve: 2016. november 12. - 19:42:09 írta Hiena1972 »
- Volt már olyan álmod, amiről biztosan hitted, hogy valóság?

- Miért teszel fel olyan kérdést... amire már úgyis tudod a választ?

-Megcsodálta már a Mátrix tökéletes szépségét? Emberek milliárdjai élik le a az életüket....öntudatlan.

-Miért fáj a szemem?
-Mert most használod először.

Hiena1972

  • Kölyök tag
  • **
  • Hozzászólások: 96
    • Profil megtekintése
Re: na ne minek második szerver
« Válasz #51 Dátum: 2016. november 12. - 19:40:11 »
Azért azt ne felejtsük el hogy ha megnyílik is az új szerver , ugyanarról a szerverről lessz szó, ugyanazzal a csapattal szóval arra sincs garancia hogy többet foglalkoznának vele :) - ergó 1-2 éven belől  ugyanúgy kilessz játszva azis , ugyan ott fog tartani mint S1 :) , szóval nem látok benne fantáziát , ahelyett hogy mentenék a menthetőt és ezzel foglalkoznának , fejlesztgetnék, próbálnának játékosokat vissza csalni. De persze ez csak az én véleményem :)

Szóról szóra, betűről betűre az enyém is!
Big like.
- Volt már olyan álmod, amiről biztosan hitted, hogy valóság?

- Miért teszel fel olyan kérdést... amire már úgyis tudod a választ?

-Megcsodálta már a Mátrix tökéletes szépségét? Emberek milliárdjai élik le a az életüket....öntudatlan.

-Miért fáj a szemem?
-Mert most használod először.

Dzsoki

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 160
    • Profil megtekintése
Re: na ne minek második szerver
« Válasz #52 Dátum: 2016. november 12. - 19:48:31 »
Hát igaz Coffe, de ugye most kezdték el gatyába rázni ezt a szervert is, én csak annyiban reménykedek hogy akkor ezzel a kezdetektől foglalkoznak majd. Amúgy 1-2 év nem lenne elég hogy kijátszuk, mivel ha hasonló nehézségü lesz a szerver akkor a 0 ról indulva 3 év mulva is lenne mit csinálni, ha létezni fog még egyáltalán ez a játék. :) de ez csak saját véleményem.

Mr.Coffe

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 18
    • Profil megtekintése
Re: na ne minek második szerver
« Válasz #53 Dátum: 2016. november 12. - 20:01:51 »
Jó legyen mondjuk 3 év , de annak is ugyanez lessz a sorsa mint most itt, és akkor megint fognak egy újjat nyitni ?  Inkább ezt az állapotot kellene megoldani. Jó legyen mondjuk 3 év , de annak is ugyanez lessz a sorsa mint most itt, és akkor megint fognak egy újjat nyitni ?  Inkább ezt az állapotot kellene megoldani. És vannak is rá javaslatok,ötletek hogy hogyan lehetne ezt megoldani , ha ezeknek legalább fele bekerülne biztos vagyok benne hogy megnövekedne a játékos létszám.
« Utoljára szerkesztve: 2016. november 12. - 20:07:16 írta Mr.Coffe »

Leon

  • Kölyök tag
  • **
  • Hozzászólások: 58
    • Profil megtekintése
Re: na ne minek második szerver
« Válasz #54 Dátum: 2016. november 12. - 20:25:59 »
itt mindenki lázad meg írkál h***eségeket de szerintetek ebből mikor lesz valami ? ez a team nem a gyorsaságáról híres szóval szerintem még egy fél évig nem kell ilyennel foglalkozni hogy s2 :D
Birodalom: Jinno
Céh:BitchLife
Leon007 Lv106 Tőr
Triss1 Lv75 Testi
BitangJo Lv94 Menta

GameAngel Lv97 Buff

Spender

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 27
    • Profil megtekintése
Re: na ne minek második szerver
« Válasz #55 Dátum: 2016. november 13. - 11:06:02 »
Kedves Bluu!Ugyan miért nevettetném ki magam?Gondolod hogy ha nyitnak egy új szervert,annak nem ugyanez lesz a sorsa mint ennek?Talán azt gondolod hogy majd ott megmutatod és te leszel a király kari? :D Maradjon ez a szeró,rakjanak új pályákat,növeljék a szintet,rakjanak új ékszereket,fegyvereket stb,mindjárt lesz célja feljönni a nagy kariknak is.Ha most nyitnak egy új szervert,működik 1-2 évig,utána összevonják,tehát marad minden a régiben.Gondolkozz....
"Ülj le, és meditálj minden nap húsz percet, kivéve ha nagyon elfoglalt vagy. Akkor meditálj egy órát!"

Spender Lvl 75 BM Sura

Bluu

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 38
    • Profil megtekintése
Re: na ne minek második szerver
« Válasz #56 Dátum: 2016. november 29. - 19:49:35 »
Kedves Spender! Azzal hogy raknak uj palyakat, uj ekszereket stb, kevesbe lehet csabitani az uj jatekosokat, hiszen ez a szerver mar behalt, koszonheto az araknak! Nezd meg, 1 forgato 80milla, 1 40 ak-s meregkard meg 120 rog, 1 alap meregkard 70-80 rog, tehat 40-50 forgatobol br kellene dobnia a 40 akat, hogy araban legyel! Ugye te is tudod hogy ez lehetetlen! Ez csak egy pelda volt a sok kozul! 1k sé 15-20 rög között mozog! Ez a válság! Ha eleg idős vagy tudnod kell hogy nem rég a valoeletben is beutott a valsag, mert ugyan ez tortent ott is! Minden draga lett, de nem tudtal annyit osszeszedni hogy ez megfizetheto legyen... egy uj szerver mindig vissza hozza azokat a jatekosokat,  akik abba hagytak mar egy jo ideje, hogy miert? Mert van kihivas! Van miert farmolni! Van miert belepni nap mint nap! Egy uj szerveren ha lecsapsz egy 90es metint es esik egy feher gyongy, ujjongsz az oromtol, itt ha esik 1 feher gyongy: ahh jott egy feher is...

gojo

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 32
    • Profil megtekintése
Re: na ne minek második szerver
« Válasz #57 Dátum: 2016. november 29. - 21:54:46 »
Csaba, mindent lehet találni csak nem negyed áron , ahogyan te keresed! :) amúgy az S2nek én sem látom értelmét , inkább a mostani szerveren oldjék meg a problémákat és 1-2 ujitást vezesseneke be amit a játékosok pl megszavaznának, előszőr azt fullozzák fel, üres szerver mellé hiába nyitunk még 1 üresset, szép estét mindenkinek! :)

Sheriff5

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 4
    • Profil megtekintése
Re: na ne minek második szerver
« Válasz #58 Dátum: 2016. november 30. - 00:26:38 »
 :)
« Utoljára szerkesztve: 2016. december 01. - 00:10:25 írta Sheriff5 »

Bluu

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 38
    • Profil megtekintése
Re: na ne minek második szerver
« Válasz #59 Dátum: 2016. november 30. - 11:28:41 »
Sheriff... utolsó mondatod: a személy a fontos mögötte :D
Te viaszházi!!! Aquilán megloptál :) azt hiszed hogy itt nem megy nekem hogy valaki legyek, azért akarok menni az új szerverre? :D ugyan már... Te kis buta! nézzél szépen utánam youtubeon ki is vagyok én... GFen elértem azt amit Te privát szerveren nem tudsz SOHA! Segitek kicsit, nem azért várom/mennék az új szerverre, mert itt nem tudok érvényesülni, csupán azért mert itt nem lehet érvényesülni :) Mit kezdjek magammal? maxoljam ki a szintem meg a cuccaim? Minek? azért hogy utána szabadban öljem a népet map1en? itt nincsenek pvp-k, warok, kihívások... ide az kell, hogy valamivel megfogják az embert, hogy legyen kedve gép elé ülni és játszani! Mond csak Te mint ranglista szerinti TOP1 karakter, jelenleg mi az ami élvezetet nyújt a számodra? Semmi! :D Te is szét unhatod már az agyad, csak azért lépsz be nap mint nap, hogy megvédd a helyezésed... Ha esetleg még valami cuccod nem sikerült kimaxolnod, azt hajthatod, de mond csak, mi lesz ha kimaxolod? Megmondom neked! lelépsz, 1-2 hónapon belül!
Nézd meg a vidimet nyugodtan youtubeon, láthatod, hogy mit értem el GF en, nem volt ellenfelem sem pvp sem mob/BOSS terén, 1v1 bármikor, bárhol, bármi... És mit csináltam? leléptem a pi..ba, hogy miért? Egyszerű! Ha letöltesz egy játékot, addig játszol vele, amig élvezed, vagy ki nem akasztod, végig nem játszod, itt a metin világában az ha, nincs ellenfeled, sem boss, sem pvp kategóriában, ha minden cuccod a legjobb, az azt jelenti, kiakasztottad a metint, végig játszottad! Kiváncsi lennék ki az aki ezek után még élvezettel lép fel!? Egyszerű példa erre Berk is...