Szerző Téma: Vállpánt rendszer és Új kinézet  (Megtekintve 8441 alkalommal)

Hencsii

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 23
    • Profil megtekintése
Re:Vállpánt rendszer és Új kinézet
« Válasz #15 Dátum: 2017. február 06. - 15:05:59 »
Szerintem teljesen jó ötlet a pánt rendszer ;) Elite ugyis fullos vagy mire akarsz költeni, ha nem pántra?:DD
Karaktereim:
Hencsii lv115 Testi harcos
HencsiiBuff lv 100 Sárkány sámi
HencsiiFarm lv 83 Wp sura
PicinyHencsi lv 75 Testi harcos

mirko1997

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 1
    • Profil megtekintése
Re:Vállpánt rendszer és Új kinézet
« Válasz #16 Dátum: 2017. február 06. - 17:39:02 »
Helló,

Először is Elite nem tudom honnan olvashattad ezt, hogy bele lehet törni a pántba a fegyvert/vértet.. na mind1..:D( 1 szervert nem ismerek, ahol bele lehetne törni..)
Na, de gyors a lényegre is térnék, én mindenképp a régi felületet preferálom, mert az újon elég nehezen igazodok ki.
A vállpánt rendszerről pedig annyit, hogy mindenképp támogatni tudom, mert: -Először is a játékba kellenek a folyamatos fejlesztések, ugyanis láthattátok az elmúlt napokban mennyit számított ez a pár apró fejlesztés, mennyivel nőt meg a játékosok száma, és ezáltal mennyivel élvezhetőbb lett a játék.
Egy ilyen fejlesztéssel a játékosok eltudnak pepecselni.., egy játék attól játék, hogy vannak benne kihívások, én személy szerint nehezen megszerezhetőre csinálnám meg ezt a pánt rendszert.
Mivel vannak olyanok akik nem támogatják ezt a pánt rendszert, mivel túl nagy sebzésre lehetne szert tenni, én azt mondanám, hogy maximum a 20%-ot lehessen beletenni egy pántba.

~TheRealOne lv.111 Testi
« Utoljára szerkesztve: 2017. február 06. - 17:41:36 írta mirko1997 »

mentalis98

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 21
    • Profil megtekintése
Re:Vállpánt rendszer és Új kinézet
« Válasz #17 Dátum: 2017. február 06. - 18:04:34 »
Én a régi felületere szavazok.
A vállpánt rendszert teljes mértékben támogatom.Bár én szerintem 20 vagy 25% legyen benne a max az már nem oszt nem szoroz semmin.
Meg hogy ha most el lehet érni a játékban 95% mágia defet akkor már nem mindegy az az 5% pluszba? Így se úgy se sebzel rá.Ez szerintem egy fölösleges,rosszul átgondolt kifogás.

Elite

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 140
    • Profil megtekintése
Re:Vállpánt rendszer és Új kinézet
« Válasz #18 Dátum: 2017. február 06. - 18:31:56 »
Felőlem aztán jöhet én csak mondom, hogy ezzel akár ezt is ellehet érni ami nem feltétlen jó. Ezért ebben a formában nem támogatnám. Amúgy meg megkérdeztem, hogy működik ez a rendszer de persze senki nem válaszolt :)
« Utoljára szerkesztve: 2017. február 06. - 18:38:18 írta Elite »
Birodalom: Chunjo
Céh: Performance
Karakterek:
DarkElite Lv 115 Wp Sura
TheDarkPvP Lv 115 Bm Sura
EliteBoss Lv 105 Mentális Harcos
Elitebuff Lv 112 Sárkány Sámán

ice1999hun

  • Kölyök tag
  • **
  • Hozzászólások: 60
    • Profil megtekintése
Re:Vállpánt rendszer és Új kinézet
« Válasz #19 Dátum: 2017. február 06. - 22:09:01 »
Régi felületre szavazok! :)
A pántrendszert támogatnám, viszont az engem is foglalkoztat, hogy a mágia deffet változtatná-e?
Tényleg rengeteg dolog van már ami megöli a mágia alapú karakterek használatát.
Amennyiben bekerülnek, szerintem semmi szükség rá, hogy a pántba is szerepeljen mágia védelem :)  (de persze ez csak egy személyes vélemény...)

Szép estét!

Dév

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 29
    • Profil megtekintése
Re:Vállpánt rendszer és Új kinézet
« Válasz #20 Dátum: 2017. február 07. - 19:06:12 »
Én is a régi felületet használom és arra szavazok!

Viszont a pánt rendszert nem támogatom tök fölösleges cuccokat tördelni bele vagy mit tudom én... :D
Esetleg ha le írná a TEAM hogy, hogyan működne az a fejlesztés vagy váltás.... esetleg képekkel lehetne illusztrálni és az alapján jobban ellehetne dönteni hogy kell-e ez a PÁNT RENDSZER.  ;D ;D

By:Kazu
Birodalom: Chunjo
Céh:Performance

I3iitang     lvl 115   WP-Súra
KaZuYa6   lvl 105   Testi Harcos
KissBartos   lvl 75       Testi Harcos
Th3Sh4rK   lvl 105   Menta Harcos

Massive

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 7
    • Profil megtekintése
Re:Vállpánt rendszer és Új kinézet
« Válasz #21 Dátum: 2017. február 08. - 01:43:11 »
Vállpánt rendszer szerintem felesleges és nem ide való.

Az új kinézet kb 2 percig volt nálam használva. :D Mindig a régin játszom, letisztultabb.
Karakterek: Massive, Livity
Szint:                90           42
Céh:            (K)Night, CandyArmy

Kovusz

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
    • Profil megtekintése
Re:Vállpánt rendszer és Új kinézet
« Válasz #22 Dátum: 2017. február 08. - 07:44:12 »
Én az új kinézetet sose szerettem, sokkal megszokottabb számomra a régi. Ezért maradtam annál.  :)
Viszont a vállpánt rendszert támogatom, nagyon kíváncsian várom milyen lesz.  :)
Karaktereim:
Kovusz lv113
NefiFarm lv76
KovuszBuff lv95

ProdSHOP

  • Kölyök tag
  • **
  • Hozzászólások: 63
    • Profil megtekintése
Re:Vállpánt rendszer és Új kinézet
« Válasz #23 Dátum: 2017. február 08. - 11:53:22 »
Én sem támogatnám a pánt rendszert!
Hogy miért? Kicsit Utána néztem és szerintem így is erősek a Playerek a mobok ellen,itt gondolok a + átlag kárra, szörny ellenire, még több élőholt stb... és nem tudom mit adna pvp-ben. Nem vagyok nagy pvp-s de elöttem valaki említette a mágia deffet, hogy elérné a 100%ot. Kérdezem én, Van értelme?

Jól néz ki meg minden, de szerintem sok lenne.

Dzsoki

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 160
    • Profil megtekintése
Re:Vállpánt rendszer és Új kinézet
« Válasz #24 Dátum: 2017. február 08. - 13:36:02 »
Attól még át lehet alakitani az egész pántrendszert. De amúgy szerintem szép és jó dolog. Úgy kéne kialakitani hogy inkább pvp re legyen kihatással és ne a szörnyek ellen. Én személy szerint nehezen megszerezhetővé kreálnám, és a fejlesztését is megneheziteném. Mert ugye mi ez az övrendszer? Gyerekjáték vicc az egész :D Kár volt igy be is tenni.

Leoric

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 44
    • Profil megtekintése
Re:Vállpánt rendszer és Új kinézet
« Válasz #25 Dátum: 2017. február 22. - 18:41:13 »
Egy kedves team tag mondhatna valamit hogy mi lesz ennek a sorsa bekerül e vagy nem. :)
Birodalom:Jinno
Karakterek:
Leon007 Lv113 Tőr
Triss1 Lv75 Testi
GameAngel Lv99 Buff