Szerző Téma: @@@@  (Megtekintve 3985 alkalommal)

Reiwn

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 47
    • Profil megtekintése
@@@@
« Dátum: 2018. május 08. - 21:09:35 »
2 Hónapja kértem s2-n egy karakter törlést és valahogy még mindig ott a karakter. Egyébként 2szer is írtam Supportra végette. Ügye bár 75öst nem lehet törölni csak úgy. Jó lenne ha a kért karakter eltűnne már. Mellesleg mi az, hogy hetekig ugyan az az event van?! Nem tudom, hogy sírjak vagy nevessek mikor havi 50ezret sére költök, mert másképp nem lehet játszani. 10 aktív ember van a szerveren... Akkor vonjátok egybe a ....ba és ennyi. Nagyon vissza kell fogni az ujjaimat, hogy ne gépeljek a nyugalom meg zavarására alkalmas, trágár mondatokat....

Typical

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 277
  • Tipikus..
    • Profil megtekintése
Re:@@@@
« Válasz #1 Dátum: 2018. május 09. - 18:39:17 »
2 Hónapja kértem s2-n egy karakter törlést és valahogy még mindig ott a karakter. Egyébként 2szer is írtam Supportra végette. Ügye bár 75öst nem lehet törölni csak úgy. Jó lenne ha a kért karakter eltűnne már. Mellesleg mi az, hogy hetekig ugyan az az event van?! Nem tudom, hogy sírjak vagy nevessek mikor havi 50ezret sére költök, mert másképp nem lehet játszani. 10 aktív ember van a szerveren... Akkor vonjátok egybe a ....ba és ennyi. Nagyon vissza kell fogni az ujjaimat, hogy ne gépeljek a nyugalom meg zavarására alkalmas, trágár mondatokat....
Összevonással mit érnének el? 10helyett 30játékost?
Rég kihalt az old, fölös rá teljesen az a havi 50k .. :)
A szenilitás biztos jele, ha elfelejtjük befeje

Itt elértek:
senkiialfonz
Complication

batomi

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 11
    • Profil megtekintése
Re:@@@@
« Válasz #2 Dátum: 2018. július 02. - 02:50:36 »
Nekem is ez volt.. Nem törölték a karakteremet. A szemembe hazudták, hogy régen sem lehetett 75-ös karaktert törölni. Mindenféle adatokat kértek, telefonszámokat, pedig évek óta meg van az accountom. Ha kell elküldöm a képet, hogy ez így volt. Megadtam mindent és a végén még úgy sem törölték. A vicc az egészben az, hogy azért kérték el a telefonszámom, hogy tudják, hogy arról töltöttem-e SÉ-t. Hozzáteszem nagyon sok telefonszámom volt az elmúlt években, de sikerült egyet eltalálnom, hogy miről töltöttem a SÉ-t. Nem fogadták el!! Na erre aztán bepipultam és megkérdeztem, hogy mi van, akkor, ha valaki nem tölt SÉ-t??? Érdektelen vagy semmitmondó válaszok jöttek rá. Utána megkérdeztem, hogy mégis mi a fészkes fenét csináljak? Töltsek sét, hogy tudjam igazolni magam a mostani telefonomról vagy mi a ****??? NEM, azt úgy nem lehet!! Ez volt kb 1 éve.. Azóta sem játszok a játékkal. Nálam akkor lőtték el magukat. Meg akkor, amikor megkérdeztem a GM-et, hogy mi dobja az arany karkötőt... Mi volt a válasz? Fehér eskü. Fel sem hoztam neki semmit, csak hogy nem nagyon akarja dobni. Ennyit írtam csak,hogy nem nagyon akarja dobni. Erre: Mi nem addolunk.. MEGLEPŐDTEM. Mondom akkor ki addolhat? Az SGM.. Na mondom magamban, szépek vagytok... CSALÓDTAM A SZERVERBEN!!!!

Bónusz story: Pár napja írtam supportra csak ennyit: Tudnátok törölni az egyik karakterem?
Ma jött a válasz: Persze! Mi a karakter neve?

De amúgy már nem érdekel.. Vissza sem írok, mert tegnap felmentem és láttam, hogy 5-6-an vannak KÉKEK-nél ch1-en...

Na még írok egy storyt, mert van kedvem hozzá.. Amúgy is rövid.

Egyszer véletlenül nem volt bekapcsolva az anti exp gyűrű a farmoson és túl szaladtam egy szintet. P-s skillek minden... Mondom most mit csináljak... Hallottam, hogy valakit vissza szinteltek. De ez tényleg így van... Ő is mondta, meg amúgy is tudja mindenki. Rá írok. Mondom: Téged hogy szinteltek vissza? Azt mondja: Írjak supporta. Na jolvan. Go support bácsi. Szerintetek vissza szinteltek??? :'D