Szerző Téma: vicc  (Megtekintve 4405 alkalommal)

undisputed1

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 182
    • Profil megtekintése
vicc
« Dátum: 2016. április 03. - 18:05:58 »
Sé event ,Duplázás minden nyavajás héten van Exp Szorzo emelés meg nem volt már vagy  hónapja... -.-' komoly? néha eszetekbe juthatna

SyMbioTe

  • Hős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 802
    • Profil megtekintése
Re:vicc
« Válasz #1 Dátum: 2016. április 03. - 20:29:42 »
nem fognak azért exp eventet betenni hogy fejlődhess xD

“A gondolkodás kemény munka, ezért csinálják oly kevesen.”
(Albert Einstein)

undisputed1

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 182
    • Profil megtekintése
Re:vicc
« Válasz #2 Dátum: 2016. április 03. - 21:06:12 »
ohh én kérek elnézést :S mennyit kell érte fizetni?:S Mert ezek szerint akk ez a szerver is TOTÁL nem mint ha eddig nem lett volna de na xd átment bizniszbe :D a mi jól járunk ti meg ...... meg :D Sé event heti 1x mindig van... Meg néha betesznek valami eventet.. :D amivel am nem is lenne gond :D az,hogy semmit nem adnak néha nem gond xd de rá adásnak 2 hónapja volt talán utoljára Exp event''.

NFSMW

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 324
  • Hózáporban nem kell napolaj :))
    • Profil megtekintése
Re:vicc
« Válasz #3 Dátum: 2016. április 04. - 06:46:04 »
Talán két éve is javasoltam egy új eventet, abból se lett semmi. Én már nem is eventezek, évek óta ugyanazok, unalmas. Sét meg csak azért se töltök, ilyen "élményért" még fizessek is?

Exp eventet támogatnám, lenne mivel fejlődjek. De úgyis olyan időpontban lesz amikor nem fogok gép előtt ülni. Pedig egy hétvégére (péntek dél -vasárnap este) simán betehetnék... Szerintem.

Üdv újra - Lex.

"Amíg létezik a világon kávé, semmi sem lehet annyira szörnyű"

viszkok123

  • Kölyök tag
  • **
  • Hozzászólások: 62
    • Profil megtekintése
Re:vicc
« Válasz #4 Dátum: 2016. április 07. - 09:55:18 »
Beszélhetnénk arany sárki eventröl is.. :( Ráadásul sének igy h minden hétvégén event van semmi ára nicns tapasztalataim szerint.. :( (mondjuk következő kérdés hogy forgaton kivül minek van ára mert eladni se lehet semmit )