Szerző Téma: Újabb PVP verseny  (Megtekintve 8820 alkalommal)

rainbow

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 7
    • Profil megtekintése
Re:Újabb PVP verseny
« Válasz #15 Dátum: 2016. április 24. - 14:42:27 »
Ez hogy lehet egy event amit nem is a team szervez?!
A játékosok maguk szórakoztatására saját zsebbol olyan és amennyi eventet akarnak annyit csinálnak.
Ezzel az erővel én is szervezek eventet amire követelek egy gm-et és jutalmat...

Ja és megint csak a haveroknak jár majd a jutalom...
meg a 100+ ... pff...pvp...ez egy pvm szerver itt mobos cuccokra kell gyúrni, aki ezt nem látja be az menjen pvp szerverre.

EZ FAIR mi? Ox, bányász eventhez nem kell szint, itt semmit nem érsz kisebb szinten.

És az is milyen dolog már, hogy itt megírják amit max 30 ember olvas. Gondolom a szervező
szól pár havernak és majd ők besöprik a jutalmat.
MONDOM: ha a játékosok maguk szórakoztatására szervezik és saját maguk alakítják ki az esetleges jutalomrendszert az teljesen normális.


Meg minek egy ilyen sima játékos összejövetelre SGM? Ennyire jól halad a bugok kijavítása mi?
Délben amikor kék map1en össznépi balhé volt, hol volt a team? Oda nem kellett volna akkor jutalom??? Elvégre ugyanúgy a harc ment ott is.
Ennyi erővel csinálok run event napot és 10x felmegyek kaszáshoz és követelem az sgm jelenlétét és a jutalmat...(irónia)
Ha szerintük minden kész írok én még pár bugot amire viasznak supporton.

Starscream

  • Vendég
Re:Újabb PVP verseny
« Válasz #16 Dátum: 2016. április 24. - 15:16:45 »
Ez nem Event! Hanem egy kikapcsolódásnak szánt program!
Továbbá: nem követeltem jutalmat- valamit benéztél! A program alatt videó fog készülni amit a szerver reklámozására csinálunk! Ezt figyelembe véve megkérdeztem a Team-ot, hogy vállalják-e a kisebb mértékű támogatást, hiszen ez az ő érdekük is a reklám miatt! Igent mondtak rá! Mivel csak úgy nem tehetik be az én Item-shop raktáramba a jutalmakat (mivel lehet saját zsebre eltulajdonítom így őket), így egy általuk megbízható embert- munkatársukat bízták meg a jutalmak biztonságos eljutását a győztesekhez!
Továbbá benézted azt is, hogy nem csak haveroknak szoltam, hanem minden olyan személynek aki verseny képes lehet eme versenyen. Olyanoknak is szoltam akikkel soha nem beszéltem még vagy nem vagyok jóban ám a kedvedért írok példát is. Lalller 5 év alatt 1xer beszéltem vele, Luciana- nem vagyok jóban vele. Mivel erősebb- nagyobb szintű játékosok így szóltam nekik személyesen, ha fenn voltak vagy Old postán!
Senki nem tart vissza egy program szervezésétől- én ezt közös cél érdekében lebeszéltem a Team-al és jóváhagyták. A cél: a szerver reklámozása és a részt vevő játékosok, Team tagok szórakoztatása! Tégy te is így- csinálj kisebb szintű játékosoknak nem önös érdekű programot és beszéld le a Team-al!

Abba meg végképp nem kéne belekötnöd, hogy milyen programokkal ütjük el az időt! Függetlenül attól, hogy ez pvp-s vagy pvm-es szerver! Lehet téged még leköt a csak mobozás, de valakiknek ez kevés és nem kéne megmondanod- mit csinálhatunk szabad szervezésű program keretében!

Zárólag- tudom, hogy nem mindenki fórumozik, épp ezért írtam a lehető legtöbb játékosnak játékon belül, hirdettem chat-en és kértem a többieket ők is hirdessék. Akihez nem jutott el a hír azt sajnálom, de így járt!


Inkább értékelned kéne azt, hogy vannak ilyen szervezések és vegyél példát erről- csináljatok ti is kis vagy közepes szinten hasonlót és nem csak panaszkodni, hogy ez megint a nagyok játéka lesz!
« Utoljára szerkesztve: 2016. április 24. - 15:21:00 írta Starscream »

rainbow

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 7
    • Profil megtekintése
Re:Újabb PVP verseny
« Válasz #17 Dátum: 2016. április 24. - 15:35:32 »
Ha ennyire a szervert akarod reklámozni akkor minek a jutalom oda?
Rakjanak be jobb jutalmakat a referens linkhez és máris többet és gyorsabban elértek, ennyi.
Akkor is csak a haveri kör fog odamenni + pár lvl 90-100+ emberek tudnak oda menni, a többieknek esélye nincs. Ha azt akarod, hogy mindenki versenyképes legyen, akkor rendezz 1 órás horgászatot,bányászatot és aki a legtöbb halat fogja/legtöbb ércet bányássza, jutalmat kap.

Amúgy egy átlátszó, kétszínű ember vagy.
PÉLDA 1: Egyik témában te is követeled a fejlesztéseket és fikázod a teamet.
Máskor te nyitsz témát és mondod, milyen gyenge a forgatási esély és olyanokat írsz amiről tudod, hogy nagyon pengeélen táncolsz a kitiltással mivel oda is írtad... most meg itt tövig benyalsz...

PÉLDA 2: Fikázod a performance-t, hogy ilyen kecik voltak ezo bossokon meg még videót is postoltál ide fórumra, csak miután leoltott pár pertrutyi inkább magad törölted. Mennyire kellett lemenned kutyába, hogy most ugyanabban a céhben vagy? Kékként a sárgákat, sárgaként a kékeket fikázod...

PÉLDA 3: Ha előző fórumra is olyanokat írosgattál, hogy te már rühelled a szervert, kidobálod a cuccod, videót csinálsz, abbahagyod, akkor mi van? Jó oké magán dolog, de akkor intézd el magadban és a kis lelki világodban nem kell ide semmi terjengős szöveg, hogy mivel van ki a farkad a szerveren és ezért meg azért hagyod abba, vagy csak raj akartál lenni, hogy milyen cuccokat dobáltál el? Tény, jobb cuccaid vannak, több 90-100+ karid van, mint nekem, mint másnak. Ezt annak fényében írom, hogy kb 1 hónapig bírtad játék nélkül. Függő vagy, csak akkor mit fikázod, mikor máskor meg kutyába is lemész.

Engem nem az zavar, hogy közös programot csinálsz, hanem hogy miként teszed.
« Utoljára szerkesztve: 2016. április 24. - 15:40:14 írta rainbow »

Starscream

  • Vendég
Re:Újabb PVP verseny
« Válasz #18 Dátum: 2016. április 24. - 16:05:04 »
Hmm- megfontolandó programokat írtál. Szerinted hány embert köt le a bányászat és horgászat? Szerintem csak a kötelező küldetések esetleg pénz szerzés miatt csinálják néhányan! A pvp-ket szerintem sokkalta többen kedvelik és eme érzetet kihasználva lehet ilyen programot szervezni- akár többet is! A jutalom meg azért kell, mert verseny ízt ad- tudod egy kis jutalommal minden verseny élvezetesebb és talán több személyt is csatába csábít!
Mint írtam- sajnálom, de a mozgási köröm, ahogy írtad a nagyobb karaktereim miatt a nagyobb szinten van- most amiben én nem látok nagy élvezetet magamnak (esetleg nem tudok részt venni) azzal nem foglalkozok- nem szervezek olyat!

Az meg, hogy kétszínű embernek tartasz- szíved joga- mindenki alkothat és alkot véleményt a másikról! Te kétszínűnek tartasz engem én meg téged buta és szűklátókörű embernek- ennyi!
Fújtunk egymásra anno a perfo céh-el? Meg volt az oka- nem egyeztek a nézeteink! Változnak az emberek- talán most már vannak közös nézeteink!  ;D Ez fáj neked?  :o
Lehordom a Team-ot és követelem a fejlesztéseket? Lehordani okkal szoktam valakit, az meg, hogy követelem a fejlesztéseket és javításokat- talán szintén okkal teszem!

Valamint- lehet függő vagyok- talán tetszik eme játék és nem szeretném, hogy bezárjon vagy jobban kihalljon! Nem vagyok raj- büszke vagyok a játékban elért dolgaimra és arra, hogy én legalább próbálok valamit tenni azért, hogy javuljon a játékélmény- ha nem vetted volna észre picit ellaposodott!
Te azon kívül, hogy itt vitatkozol velem és engem minősítesz- tettél bármilyen önzetlen dolgot a köz érdekében?  :-\ Én írhatnék pár dolgot és te? Inkább hallgass és szervezz le közös programokat a barátaiddal és a szinteden lévő játékosaiddal! Senki nem tiltja meg, hogy csinálj valamit és probálj valamit tenni! Azonban, ha az bánt, hogy a Team erre a dologra áldását adta- az a te egyéni bajod nem az enyém!


Ja és ne rontsd eme témát- ha nem vetted volna észre ez nem arról szól, mennyire szimpatizálsz velem vagy a dolgaimmal! Írj a fórum karakteremre postát vagy játékban elérsz Ermac89 karakteremen és ott megbeszélhetjük, Na pá!

Julianus

  • Hős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 702
    • Profil megtekintése
Re:Újabb PVP verseny
« Válasz #19 Dátum: 2016. április 24. - 16:08:13 »
Hát kénytelen vagyok mégegyszer beleszólni bocsi.

1. Már nem vagyok a Performance vezetője, csak szimpla tag, tudom milyen áron emelkedett fel a céh oda, ahol most van, és volt hullámvölgy is, de újra össze álltak egységbe. Nem lehet azért fikázni a céhet, amit elért, tettek érte, most csili-vili mindenki, mert ktiartóan megy a bossozás a mai napig is.

2. Igen szép és jó dolog hogy szerevezel ilyen dolgokat unaloműzésképpen, hiszen tényleg unalmas szerver, mondod Te, aki a nap felében kék map1-en ácsorog raktárnál a fa alatt, a másik nap felében pedig sárga map1-en.

3. Ha már ilyen civil event lesz, akkor nem lehet elvárni a Teamtól a jutalmakat, sem a feltételezést, hogy hátha. Dobjátok össze részvételi díjként a jutalmat, vagy ilyesmi.
StoneCold Lv 105
SCF Lv 76
TheDX Lv 99
Performance
Párom: Moon

Starscream

  • Vendég
Re:Újabb PVP verseny
« Válasz #20 Dátum: 2016. április 24. - 16:26:30 »
Stone!
Talán barát listán fenn van bármelyik karakterem főleg a farmosok?
Vagy céhes listán? Nem tudok ilyenről! Annyit látsz, hogy BM surámmal vagy Buffal Map1-en állok, de azt nem veszed észre, hogy sűrűn Bossolok meg farmmappozok. Többnyire ch3-on farmmappozok sárgában ez még annyira sem vehető észre, mint kékben!
Szóval, ha azt hiszed, azért unatkozok, mert map1-en álldogálok- akkor enyhén szolva tévedésben vagy, de megbocsájtok!  ;)

Ja és ismételten leírom! Nem vártam el a Team-tól a jutalmat- rákérdeztem és belementek! Amennyiben, ha ellenzitek ezt és sajnáljátok más játékosoktól a Team által nyújtott jutalmakat akkor írjatok nekik supporton, hogy ti ellenzitek és ne kapjon senki semmit tőlük!

Julianus

  • Hős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 702
    • Profil megtekintése
Re:Újabb PVP verseny
« Válasz #21 Dátum: 2016. április 24. - 16:40:31 »
Ami a múltban történt már feledésbe merült, most ez van, egy céhben élünk, BARÁTOK vagyunk, nem ellened érvelek hanem melletted, csak javaslatokat írok, azért mégis szebb és tisztességesebb lenne, ha részvételi díj lenne a bajnokságban és ennek összessége a főnyeremény, mégha ettől kevesebb résztvevő is lenne, és az ilyen rainbow félék sem kötnének bele :)
StoneCold Lv 105
SCF Lv 76
TheDX Lv 99
Performance
Párom: Moon

Dzsoki

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 160
    • Profil megtekintése
Re:Újabb PVP verseny
« Válasz #22 Dátum: 2016. április 25. - 12:42:34 »
Rainbow: sok sza rságot összehordasz, csak hogy megpróbáld megszüntetni ezeket a pvp eventeket. Ermac sztem nagyon is jól tette hogy megszervezte ezt az eventet. Attól hogy te 1 ki s gyenge fo sika vagy, még nem kell sirni. Szervezz a te kategóriádban pvp eventet, de gondolom ott sem tudnál kitünni mivel szerinted ez egy pvm szerver. Mindenki lesz arja hogy pvm vagy pvp, a játékosok nagy része arra gyúr hogy pvp ben erősödjön, warokon stb. Nem arra hogy hány sec alatt veri le a kéksárkit. Semmi bajom az olyan emberekkel akik nem szeretik a pvpt, de akkor ku ssoljanak be és csinálják a saját dolgukat, ne szóljanak bele a nagyok játékába. A jutalom meg szinte semmiség lehetett ismét, a pvp event után, valószinű annyi idő alatt lehetséges lett volna kifarmolni is, szóval ne sirjon már a szád emiatt. Amúgy Anu  egy gm, nem pedig configos, az égvilágon semmi köze a bugok javitásához, csak jelenlétével próbálta fegyelmezettebbé tenni a rendezvényt szóval ismét jogtalanul sííírsz. ConeStold eléggé nevetséges hogy még ebbe is belekell po fáznod, mivel mindenki tudja hogy pvp szinten te sehol sem vagy, és fáj a kis szivednek ahogyan mások részt vesznek ezen az eventen, te pedig megjelenni sem mernél. Üdv
« Utoljára szerkesztve: 2016. április 25. - 12:46:23 írta Dzsoki »

Julianus

  • Hős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 702
    • Profil megtekintése
Re:Újabb PVP verseny
« Válasz #23 Dátum: 2016. április 25. - 13:50:28 »
Bocs te nevenincs de annyira megijedtem tőled hogy még a boltossal se mertem felmenni tegnap :D
Témához szólnék, igaz nem voltam jelen, de kíváncsian megnézném azt a beígért videót az eseményról és a nyertesek listáját, valamint a jutalmakat :)
StoneCold Lv 105
SCF Lv 76
TheDX Lv 99
Performance
Párom: Moon

rainbow

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 7
    • Profil megtekintése
Re:Újabb PVP verseny
« Válasz #24 Dátum: 2016. április 25. - 14:55:05 »
Miféle eventekről beszélsz te rakás szerencsétlenség?
Gondolom ilyen noname még a közelébe se megy az 50es kariknak nehogy megcsapkodják. Vagy attól lett ilyen nagy a pofád, hogy ilyen játékosösszejövetelen ingyen jutalmat kaptál...mert az is fix, hogy te meg a haveri kör sírna itt a leghangosabban ha jutalom nélkül ment volna az egész.
Ha akkor pvp szerver akkor miért nincsenek warok, mi? Vagy te jutalom nélkül nem pvp-zel? Máshol így megy ez, hogy leversz 1 embert aztán már is követeled a jutalmat? Nem a játék kedvéért pvp-zel?
Ha meg a gm annyira nem configos akkor mi állt az útjában, hogy hivatalos módon ő szervezze meg?  A hétvégi copy+paste eventek gyorsabban mennek ugye? Mit kellett volna ott fegyelmezni? Map1en kellene fegyelmezni, amikor már nem csak ütik-verik egymást hanem normál chatre nyomják a sok ocsmányságot. Bár gondolom te erre élvezel el...



Ha tényleg perfekt lett volna megrendezve akkor pl. 10 szintenkéntre le lehetett volna bontani, hogy mindenkinek legyen esélye. Ezért kellett volna, hogy inkább a team szervezze meg akik gondolom szem előtt tartják, hogy mindenkinek FAIR legyen.
Ez pedig direkt neked kerestem ki. Csak az email fiókból lehet megnézni a választ, mert az oldmt2 nem létezik már.
(DÁTUM) Én attól kezdte támogattam és segítettem, véleményeztem...
Csak a miheztartás végett...Semmi baj nem lett volna egy pöpecül megszervezett eventtel.

Vagy ha igazi tétet akartatok volna és nincs szintkorlát, akkor teszem azt, mindenki befizet részvételi díjként 1 rögöt, amivel beszállhat a versenybe és az összes nevezési díjat megkapja az abszolút győztes. És akkor nyugton van hagyva a team és fejleszthetnek tovább.

 

« Utoljára szerkesztve: 2016. április 25. - 15:00:06 írta rainbow »

Dzsoki

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 160
    • Profil megtekintése
Re:Újabb PVP verseny
« Válasz #25 Dátum: 2016. április 25. - 16:35:28 »
Rainbow. 50 es kari. xd  légyszives. Ha nem tudod ki vagyok akkor ne po fázz.   Ha éppen tudni akarod nem voltam az eventen mivel fél éve nem játszom kb. És az ilyen jutalmakkal a seggemet törölném ki max mint ahogy  a többi ember aki részt vett ezen az eventen. Nekem semmi bajom nem lenne azzal sem ha részvételi dij lenne, és akkor kicsit komolyabb összegeket lehetne nyerni. Pl 100 rög nevezési v ilyesmi. Warok meg azért nincsenek mert éppen céhet sem lehet alapitani, meg van pár hiba benne aminek az orvoslására vár mindenki.  Amúgy mért várod te el egy 105 játékostól hogy a te 55 ös pvp karidnak szervezzen sz aros pvp eventet?

Rauko

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 158
    • Profil megtekintése
Re:Újabb PVP verseny
« Válasz #26 Dátum: 2016. április 26. - 19:16:38 »
2014.08.12.-i Support válasz. Nagyon nagy frissítés lehet, ha még mindig ezen dolgoznak! :D

Hiena1972

  • Kölyök tag
  • **
  • Hozzászólások: 96
    • Profil megtekintése
Re:Újabb PVP verseny
« Válasz #27 Dátum: 2016. április 30. - 12:46:30 »
Nagy BARMOK vagyunk, BÍRKA türelemmel és HANGYÁNYI ésszel. S.k. EGY ÁLLAT. XD
- Volt már olyan álmod, amiről biztosan hitted, hogy valóság?

- Miért teszel fel olyan kérdést... amire már úgyis tudod a választ?

-Megcsodálta már a Mátrix tökéletes szépségét? Emberek milliárdjai élik le a az életüket....öntudatlan.

-Miért fáj a szemem?
-Mert most használod először.

Starscream

  • Vendég
Re:Újabb PVP verseny
« Válasz #28 Dátum: 2016. május 02. - 01:55:16 »
https://www.youtube.com/watch?v=rtlDWTQP0A8&feature=youtu.be
 

Hy! Remélem mindenkinek elnyeri a tetszését. Szerintem igen jól sikerült program volt és akik részt vettek benne- függetlenül, hogy nyertek jutalmat vagy sem- de jól érezték magukat!
A video a büszkeségek topicban is megtalálható lesz!

denispanda

  • Kölyök tag
  • **
  • Hozzászólások: 77
    • Profil megtekintése
Re:Újabb PVP verseny
« Válasz #29 Dátum: 2016. május 02. - 10:55:16 »
Faca lett :)