Szavazás

FARMMAPON A FORGATÓ KERÜLJÖN AUTOMATIKUSAN A LELTÁRADBA MIUTÁN LEVERTED A KÖVET?

Igen
Nem

Szerző Téma: Kevesebb keresgetés mapon.  (Megtekintve 5573 alkalommal)

Abbahagyom

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 457
  • 1skill1kill
    • Profil megtekintése
    • Oldgame2
Kevesebb keresgetés mapon.
« Dátum: 2016. december 15. - 23:52:29 »
Szerintem nagyon idegesítő az a dolog, hogy a metinek az értékes forgató, bab, konci mellett még +100500  cuccot dobnak, amik ugyan néha kellenek, tehát a dropjukat nem kellene levinni, de a forgatót meg napestig kell keresni a sok haszontalan között, és olykor meg se találja az ember.
Új alkotásom:
berkraki - the low lv king
https://www.youtube.com/watch?v=8H44Z4o6UJ0

Bluu

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 38
    • Profil megtekintése
Re:Kevesebb keresgetés mapon.
« Válasz #1 Dátum: 2016. december 16. - 09:07:20 »
bezony ez igy van, elég idegesitő is, föleg a kisebb farm mapokon, kicsit fel lenditené a világot, ha valamit ki lehetne erre találni, sőt ha jól tudom van olyan szerver, ahol van valami lehetőséged beállitani, a droppból mi az ami automat a leltáradba kerüljön... így be lehetne állitani például a zen babot, ördögüzöt, koncit fejlesztős cuccokat stb... és ha arról van szó, lehetne ez akár SÉ-s is, így legalább aki kényelmesebben akar farmolni, fizessen érte, nyilván értelmes kereteken belül... (aki gyorsabban akar fejlödni, az is vesz SÉ-ért tapasztalat gyürüt stb...)

Bluu

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 38
    • Profil megtekintése
Re:Kevesebb keresgetés mapon.
« Válasz #2 Dátum: 2016. december 17. - 07:12:34 »
Lényegében lehetne akár a targyakra is fejleszteni 1-1 harmadik kezet. Ugye a yangra van, de lehetne 1 a forgatókra, opt rakókra, gyöngyre és kagylóra, készség könyvekre valamint a fejlesztéses holmikra is, ez lehetne akár külön külön 1-1 kéz, nyilván csoportositva, és lehetne egy olyan is ami minden egyben. Így azért mindenki eltudja dönteni mi az ami kell neki és mi az ami nem, valamint bevétele is lenne ebből Oldgamenek :)

Abbahagyom

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 457
  • 1skill1kill
    • Profil megtekintése
    • Oldgame2
Re:Kevesebb keresgetés mapon.
« Válasz #3 Dátum: 2016. december 17. - 11:20:04 »
Hát már megbocsáss, de a pofám leszakadna ha még ezért a viaszért is fizetni kellene... azzal sokaknak kiborulna a bili.....
Új alkotásom:
berkraki - the low lv king
https://www.youtube.com/watch?v=8H44Z4o6UJ0

Bluu

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 38
    • Profil megtekintése
Re:Kevesebb keresgetés mapon.
« Válasz #4 Dátum: 2016. december 17. - 15:33:33 »
Csak egy tippet adtam :)
Mindenki kapni akar, de adni nem! Igy lenne korrekt szerintem, aki plusszra vágyik, prémiumot akar, az igenis fizesse meg!

tiba123

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 275
    • Profil megtekintése
Re:Kevesebb keresgetés mapon.
« Válasz #5 Dátum: 2016. december 17. - 17:32:24 »
a forgató és az eventes tárgyakat kerüljenek leltáradba, ja és a 3. leltár ne sés legyen már könyörgöm! :)
Céh:HiddenLeaf
Karaktereim:

BlackZetsu    lv 113 wp
BodyGuard lv 105 testi
Kenpachy      lv 104 menta
WhiteZetsu   lv 103 bm
Zaydel          lv100  buff
Mende          lv 75 testi farm
Zyrac           lv 76 wp farm

Abbahagyom

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 457
  • 1skill1kill
    • Profil megtekintése
    • Oldgame2
Re:Kevesebb keresgetés mapon.
« Válasz #6 Dátum: 2016. december 18. - 00:20:34 »
Csak egy tippet adtam :)
Mindenki kapni akar, de adni nem! Igy lenne korrekt szerintem, aki plusszra vágyik, prémiumot akar, az igenis fizesse meg!

Sokat kaptál te már a szervertől? mert én még semmit kb. Még a 3dik leltár is SÉs, miről beszélünk....
Új alkotásom:
berkraki - the low lv king
https://www.youtube.com/watch?v=8H44Z4o6UJ0

Bluu

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 38
    • Profil megtekintése
Re:Kevesebb keresgetés mapon.
« Válasz #7 Dátum: 2016. december 18. - 09:42:25 »
GFen se ingyen van a 3-4 leltár :) itt a sével meg lehet kereskedni is... minden csak farmolás kérdése... bemész 2 farmra, kihozol 30 forit minimum, az 30 rög! Veszel 20 rögért 1k sét és mindjárt 2 hétig van is 3 leltárad... fél ora alatt lett 3.leltárad 2 hétre! Miről beszélünk?

Elite

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 140
    • Profil megtekintése
Re:Kevesebb keresgetés mapon.
« Válasz #8 Dátum: 2016. december 18. - 09:51:58 »
GFen se ingyen van a 3-4 leltár :) itt a sével meg lehet kereskedni is... minden csak farmolás kérdése... bemész 2 farmra, kihozol 30 forit minimum, az 30 rög! Veszel 20 rögért 1k sét és mindjárt 2 hétig van is 3 leltárad... fél ora alatt lett 3.leltárad 2 hétre! Miről beszélünk?

Jó is lenne 1k séért a 3. leltár :D
Birodalom: Chunjo
Céh: Performance
Karakterek:
DarkElite Lv 115 Wp Sura
TheDarkPvP Lv 115 Bm Sura
EliteBoss Lv 105 Mentális Harcos
Elitebuff Lv 112 Sárkány Sámán

Abbahagyom

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 457
  • 1skill1kill
    • Profil megtekintése
    • Oldgame2
Re:Kevesebb keresgetés mapon.
« Válasz #9 Dátum: 2016. december 18. - 10:31:13 »
GFen se ingyen van a 3-4 leltár :) itt a sével meg lehet kereskedni is... minden csak farmolás kérdése... bemész 2 farmra, kihozol 30 forit minimum, az 30 rög! Veszel 20 rögért 1k sét és mindjárt 2 hétig van is 3 leltárad... fél ora alatt lett 3.leltárad 2 hétre! Miről beszélünk?

Itt nem az áráról vanm szó, hanem arról hogy még az utolsó bőrt is le akarják rólunk húzni. Senki nem mondta hogy nem tud kifarmolni 20forgatót vagy nincs 1k SÉje. De én pl elvből nem költök rá. DE kérem kanyarodjunk vissza az eredeti témához.
Új alkotásom:
berkraki - the low lv king
https://www.youtube.com/watch?v=8H44Z4o6UJ0

Bluu

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 38
    • Profil megtekintése
Re:Kevesebb keresgetés mapon.
« Válasz #10 Dátum: 2016. december 18. - 17:27:08 »
Persze, csupán adtam egy tippet az ötleted kivitelezéséhez, mert sajnos úgy érzem hogy nem elég kreativ a TEAM csapat... lehet tele vannak 8 évesekkel? Ez megmagyarázná azt is hogy miért nem válaszolnak :)

Abbahagyom

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 457
  • 1skill1kill
    • Profil megtekintése
    • Oldgame2
Re:Kevesebb keresgetés mapon.
« Válasz #11 Dátum: 2016. december 18. - 19:53:58 »
Hehehhe :D jól átlátod a dolgokat :) Valószínű a dolog :)) nembaj, adunk nekik karácsonyra mandarint és talán elkezdenek dolgozni xD
Új alkotásom:
berkraki - the low lv king
https://www.youtube.com/watch?v=8H44Z4o6UJ0

Bluu

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 38
    • Profil megtekintése
Re:Kevesebb keresgetés mapon.
« Válasz #12 Dátum: 2016. december 18. - 23:24:16 »
Ugy legyen! :D