Szerző Téma: Nemesek kincsei event ötlet.  (Megtekintve 3830 alkalommal)

Massive

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 7
    • Profil megtekintése
Nemesek kincsei event ötlet.
« Dátum: 2016. szeptember 21. - 02:15:44 »
Nemesek kincsei

Láda neve: Nemesi láda. Infó alatta: Egy díszes fémdoboz. Nem hiszem, hogy egy szegényé lehetett. Ahj.. Nem nyílik ki. Biztos kulcs kell hozzá.

Mikor bekerül az event az összes metin ejti széttörésekor 10% esélyel a LÁDÁT. 80 metin szintjétől felfele lévő metinek  25% esélyel dobják.


Kulcs neve: Nemesi kulcs. Infó alatta: Szép díszes kulcs. Remélem valami értékes kincsekkel teli dolgot nyit. Meg kell találnom a hozzá tartozó ládát.

Mikor bekerül az event összes boss ejti halálakor 40% esélyel a KULCSOT. Kaszás szintjétől felvele lévő bossok 85% esélyel dobják.


Premium neve: Királyi kulcs. Infó alatta: Aranyból készült gyönyörű kulcs, biztos vagyok benne, hogy egy értékes dolgokkal teli ládát nyit. Azonnal meg kell találnom a ládát.

10x lehet kinyitni vele a nemesi ládát majd 10. nyitásnál tűnik el. Beszerezhető: Item shop/ Kaszástól felfele bossok dobják 5% esélyel halálukkor.


Kíváncsi vagyok ki mit szól ehez az event ötlethez. Ha nincs szükség rá, nyugodtan írd le. Arra kérek mindenkit, hogy a véleményezését indokolja ebben az esetben. Illetve hozzá teszem, nem akarom ezzel megváltani a világot, ez csak egy fermelült alap eventként gondoltam el. :)
« Utoljára szerkesztve: 2016. szeptember 21. - 02:23:17 írta Massive »
Karakterek: Massive, Livity
Szint:                90           42
Céh:            (K)Night, CandyArmy

Typical

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 277
  • Tipikus..
    • Profil megtekintése
Re:Nemesek kincsei event ötlet.
« Válasz #1 Dátum: 2016. szeptember 21. - 16:06:07 »
Hali.
Szerintem egész jó ötlet, mindenképpen kellenének hasonló eventek a változatosság miatt.
Ezzel csak annyi a gond, hogy nem fogják betenni, vagy ha be is teszik, valami értéktelen sz%r cuccokat fog adni, mint pl. zöld-vörös láda.. :D
A szenilitás biztos jele, ha elfelejtjük befeje

Itt elértek:
senkiialfonz
Complication

Massive

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 7
    • Profil megtekintése
Re:Nemesek kincsei event ötlet.
« Válasz #2 Dátum: 2016. szeptember 21. - 22:10:10 »
Értem, nos köszönöm a választ. :) Remélhetőleg, azért valami új eventek bekerülnek a közeljövőben.
Karakterek: Massive, Livity
Szint:                90           42
Céh:            (K)Night, CandyArmy

Bluu

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 38
    • Profil megtekintése
Re:Nemesek kincsei event ötlet.
« Válasz #3 Dátum: 2016. december 17. - 07:15:38 »
Remek ötlet, bár úgyfest ez a téma meghalt :D
Az meg hogy viasz cucc... HF sincs tele értékkel, mégis el lehet adni...