Szerző Téma: Pár ötlet ha már szabad!  (Megtekintve 5025 alkalommal)

balu11

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 10
    • Profil megtekintése
Pár ötlet ha már szabad!
« Dátum: 2016. február 29. - 14:30:03 »
Sziasztok énszerintem a búgok javítását kéne minél hamarabb lerendezni,mert bossozásnál új map egyik ch 33k csap az ember a másikon már 44k.
Amit át kéne nézni még a kliens sokszor ledobál ,nekem azt ne mondja valaki car a gépem nem akarom írogatni milyen nem ide tartozik.
Ami jöhetne 2 új run persze megnövelt 120 szinttel megfelelő 2 ujj fejlődős bossozós pályával .Ami nem kéne az a 6-7 opt teljesen felesleges, kaszt elleni optok meg szörny elleni.Tényleg oda jutunk egy lk karost 10 rögé lehet majd venni a zsugi fej meg   600 sé,vagy 4-5 rög.Aki szereti a6-7 optot egy csomó szeró van már ahol van ,szinte több mint ahol nincs.Amit támogatok még gyöngyök összerakhatósága 4 leltárhely .Amit javasolnék még nem egy rossz ötlet autó ch váltó gomb,ne keljen 4 ch keresztül írogatni mindig ch -váltásoknál.Válpántrendszerről annyit  ha nem kasztos rendszerű az belefér.

Ennyit szerettem volna mondani

gegeglam

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 474
    • Profil megtekintése
Re:Pár ötlet ha már szabad!
« Válasz #1 Dátum: 2016. február 29. - 14:41:00 »
Szerintem a ch-ütés eltérés nincs jelen de javíts ki ha tévedek.

Mellesleg kedves Anubisz leírhatná mely ötletek jutottak be és törölhetne  hozzászólásokat,mert tényleg idegesítő,hogy minden ötlet le van írva 8x minden topic-ban.
MAKES OLD GREAT AGAIN!

balu11

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 10
    • Profil megtekintése
Re:Pár ötlet ha már szabad!
« Válasz #2 Dátum: 2016. február 29. - 15:00:38 »
Sajnos jelen van de majd csinálok  róla képet vagy widit. Nem írnám ha nem így volna..Nem mindegyik ch ha jól emlékszem ch2-3 de nem vagyok benne biztos.

Typical

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 277
  • Tipikus..
    • Profil megtekintése
Re:Pár ötlet ha már szabad!
« Válasz #3 Dátum: 2016. február 29. - 17:47:36 »
CH-s dologhoz: Azon a CH-n, ahol változol, kevesebbet fogsz ütni mert úgymond tényleg "bugos" amikor beváltozol és nem adja meg a kellő támadót..
DE! Ha karicserézel, esetleg csopiba a vezető átváltja/újra adja a készségedet akkor működni fog rendesen, és ugyan annyit fogsz ütni, mint a többi CH-n. :)
A szenilitás biztos jele, ha elfelejtjük befeje

Itt elértek:
senkiialfonz
Complication

Fanfan

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 32
    • Profil megtekintése
Re:Pár ötlet ha már szabad!
« Válasz #4 Dátum: 2016. március 01. - 13:36:49 »
Tapasztalatom szerint nekem is kevesebbet üt, és hiába kari cserézek ezt majd mindenki tudja hogy kell..Ujjat nem mondtál vele valami baj van a sebzéssel ch-n ként.Ez a tapasztalatom vagy a kari bugos ámbár ezt így nehéz elhinni hogy nem mindegyik ch.
Elérhetőség!
Kham          lvl 105  íjjász
Viharpenge! lvl 105 Testi.
xwanhelsingx! lvl 103 Menta.
wladimeri!    lvl 90 Bm.
Bagira!           lvl 75 wp.


Sosem tudhatod, milyen eredményei lesznek a cselekedeteidnek, de ha nem cselekszel, eredményük sem lesz.

array

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 23
    • Profil megtekintése
Re:Pár ötlet ha már szabad!
« Válasz #5 Dátum: 2016. március 01. - 20:30:52 »
Ti most minek írtok ide bármiféle ötletet???
Szerintetek olvassák egyáltalán (nem megcsinálják hanem legalább olvassák)?
viasznak az egészbe bele (sé eventen kívűl) máskülönben nem törölték volna fórumról se azt a pár 100 ötletes témát, ennyi.



Off, Provokálás.
Megy az első figyelmeztetés és legközelebb tiltani foglak!
[SGM]Anubisz
« Utoljára szerkesztve: 2016. március 02. - 19:24:53 írta [SGM]Anubisz »

[SGM]Anubisz

  • Adminisztrátor
  • Teljes tag
  • *****
  • Hozzászólások: 194
    • Profil megtekintése
Re:Pár ötlet ha már szabad!
« Válasz #6 Dátum: 2016. március 02. - 19:24:00 »
Kedves array!
Csak a te kedvedért leírom hogy az általatok nyitott összes téma amiben új ötleteiteket írjátok figyelemmel követem.

Rauko

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 158
    • Profil megtekintése
Re:Pár ötlet ha már szabad!
« Válasz #7 Dátum: 2016. március 02. - 19:59:51 »
Kedves Anubisz az újítások bejelentése óta voltak is változások, a Weboldal alig érhető el, A Kiens képe még mindig OLDMT2, és volt h. a Firey is eltűnt(Ez lehet csak vizuális hiba volt,azóta javítva is lett) Néha egy egyszerű üzenet a Team-től, hogy mi az az ötlet ami nekik is tetszik, és elkezdik megtenni aa lépéseket, hoyg bekerüljenek. CSak ennyi kéne. Üdv Ragen voltam
« Utoljára szerkesztve: 2016. március 02. - 20:02:15 írta Rauko »

[SGM]Anubisz

  • Adminisztrátor
  • Teljes tag
  • *****
  • Hozzászólások: 194
    • Profil megtekintése
Re:Pár ötlet ha már szabad!
« Válasz #8 Dátum: 2016. március 02. - 22:06:43 »
Jelenleg a weboldal és a wiki karbantartási okokból nem elérhető. A karbantartás idejéig türelmeteket kérjük.
A pacher betöltő képernyője hamarosan le lesz cserélve.
Az hogy mikor milyen ötletek, újítások valósulnak meg vagy hogy mikor kerülnek be frissítések arról sajnos nincs infóm, de higgyétek el én leszek az első aki közölni fogja veletek.