Szavazás

Szerinted a játékosok hiánya, indokoltá teszi a ST vásárlóértékének a növelését. (Duplázás helyett pl triplázás)

Igen. (Mert a játékhoz elengedhetettlen a ST is.)
12 (41.4%)
Nem. (Ha ST-t akarok, majd töltök, kerül amibe kerül.)
3 (10.3%)
Kizárt. (Nem költök ilyenekre. Majd kifarmolom. :-)) - aha
8 (27.6%)
Tartózkodok. (A nyugdíjból, munkanélküliből .....erre már nem futja.)
0 (0%)
Passz.
6 (20.7%)

Összes szavazó: 26

Szerző Téma: ST vásárlóértékének növelése.  (Megtekintve 7196 alkalommal)

Hiena1972

  • Kölyök tag
  • **
  • Hozzászólások: 96
    • Profil megtekintése
ST vásárlóértékének növelése.
« Dátum: 2016. május 20. - 20:43:25 »
Sziasztok.
Szerintem az sem akkora baj ha kevesen vagyunk a szerón,- legalább nem laggol - de az már nagyobb gond hogy nincs kitől ST-t venni.
Én szoktam tölteni, de amit töltök az nekem is épp hogy csak elég, viszont lássuk be ha nincs ST a piacon vagy túl drága, akkor sokan abbahagyják a játékot, mert szívesen kifarmolnák az árát, de tényleg nem akarnak vagy nem tudnak költeni HUF-t.

- Volt már olyan álmod, amiről biztosan hitted, hogy valóság?

- Miért teszel fel olyan kérdést... amire már úgyis tudod a választ?

-Megcsodálta már a Mátrix tökéletes szépségét? Emberek milliárdjai élik le a az életüket....öntudatlan.

-Miért fáj a szemem?
-Mert most használod először.

rainbow

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 7
    • Profil megtekintése
Re:ST vásárlóértékének növelése.
« Válasz #1 Dátum: 2016. május 20. - 22:43:02 »
Ez a te szégyened, ha sét töltesz...
1,5 év alatt nem kellett költenem mindig van sé a piacon bőven, csak nem akkor kell hirdetni amikor egyszerre 5-6an írják ugyanazt hívásba. 7-12 rög között mozog (eventkor ha sokan keresik akkor felviszik az árakat)
Missziókból, event ládákból nem lehet panasz az sé droppra.

Am mennyi sé nem elég neked havi szinten a játékban???
Mire költesz egyáltalán?
Kb az összes sés cuccot meg lehet szerezni a játékban...
-eventes cuccok, pl. prém dobókocka: 100 kockáért lehet váltani, venni piacon 4-5-6 rögért
-tolvaj, exp gyűrű: 4-5-6db 1/2 órásat kapsz 1 rögért, kifarmolható...ha csak tolvaj kell az havi 2k sé ami nem nagy ár
-átv. gömb: kinek mennyi az a maga dolga, ha valaki gömbbel fejlődik az megveszi, bossokra jár megveszi, de ők vagy töltenek maguknak, mert olyan sokat használnak vagy simán megveszik piacon az sét hozzá
-áldás: hf ládák, még mindig több k, 10k van sokaknak

A többi sztem luxuscikk...

Am annyira szeretnek titeket cashereket, hogy már heti szinten berakták az sé eventet hátha a hülyék még többet költenek...szerintem ez is már a végjáték, még lehúzzák a sokadik bőrt, azoktól nincs másra költeni ha meg már nem fogja megérni kalap-kabát és szerver shutdown...

Önkénteskedek egy állatmenhelyen, én azt javaslom inkább ideküldd azt a pár ezrest, mert itt tényleg értékelik :D :D :D

Asem

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 13
    • Profil megtekintése
Re:ST vásárlóértékének növelése.
« Válasz #2 Dátum: 2016. május 20. - 23:37:36 »
Inkább arról kéne hogy szavazunk,megéri igy még itt játszani hogy nem csinálnak semmit,vagy nem!?Ne a sét nyomassátok hanem a szervert!

Hiena1972

  • Kölyök tag
  • **
  • Hozzászólások: 96
    • Profil megtekintése
Re:ST vásárlóértékének növelése.
« Válasz #3 Dátum: 2016. május 21. - 00:51:00 »
Ez a te szégyened, ha sét töltesz...
1,5 év alatt nem kellett költenem mindig van sé a piacon bőven, csak nem akkor kell hirdetni amikor egyszerre 5-6an írják ugyanazt hívásba. 7-12 rög között mozog (eventkor ha sokan keresik akkor felviszik az árakat)
Missziókból, event ládákból nem lehet panasz az sé droppra.

Am mennyi sé nem elég neked havi szinten a játékban???
Mire költesz egyáltalán?
Kb az összes sés cuccot meg lehet szerezni a játékban...
-eventes cuccok, pl. prém dobókocka: 100 kockáért lehet váltani, venni piacon 4-5-6 rögért
-tolvaj, exp gyűrű: 4-5-6db 1/2 órásat kapsz 1 rögért, kifarmolható...ha csak tolvaj kell az havi 2k sé ami nem nagy ár
-átv. gömb: kinek mennyi az a maga dolga, ha valaki gömbbel fejlődik az megveszi, bossokra jár megveszi, de ők vagy töltenek maguknak, mert olyan sokat használnak vagy simán megveszik piacon az sét hozzá
-áldás: hf ládák, még mindig több k, 10k van sokaknak

A többi sztem luxuscikk...

Am annyira szeretnek titeket cashereket, hogy már heti szinten berakták az sé eventet hátha a hülyék még többet költenek...szerintem ez is már a végjáték, még lehúzzák a sokadik bőrt, azoktól nincs másra költeni ha meg már nem fogja megérni kalap-kabát és szerver shutdown...

Önkénteskedek egy állatmenhelyen, én azt javaslom inkább ideküldd azt a pár ezrest, mert itt tényleg értékelik :D :D :D

Ez a te szégyened, ha sét töltesz...
Vagy csak egyszerűen mert megtehetem. :-)

Mire költesz egyáltalán?
K....kra is ha úgy tartja kedvem. :-)

Direkt a magad fajta emberek miatt állítottam 3 pipásra a szavazást NEM - KIZÁRT - TARTÓZKODOK.
Szerintem kár volt rám pazarolnod ezt a 7-ik kommentedet ebből a frenetikus 1,5 évbedből.
Ha ekkora arc vagy gyere Azizni én szívesen elkísérlek, hozok buffot csak a belépődet kell állnod. Mondhatnék boss mappot is, stb... de azt nem tudom ellenőrizni, hogy arra van e pénzed és tényleg annyit mész mint én, vagy csak az arc és a duma van melette!
Persze nem a havi egy mapról vagy bossról beszélek hanem úgy mint én a hétvégén is, kb. 100-150 boss map három nap alatt. (És nem eröltettem csak ahogy kedvem tartotta.)
Igen én jól érzem magam amikor valami jól megy és bosszant ha kihasználnak vagy hülyének néznek.

Nem kizárt hogy lassan vége szervernek, de akkor legyen felejthetettlen a búcsú.
Amennyiben nagyon, de nagyon jól érzem magam a szerveren, engem nem zavar, hogy kevesen vannak én szívesen elvagyok egyedűl is rajta. Valamint ha tényleg ekkora szamaritánus vagy akkor tudnád hogy az örömöt nem lehet kikényszeríteni, és a kutya is csak akkor csóválja a farkát ha boldog. :-)
- Volt már olyan álmod, amiről biztosan hitted, hogy valóság?

- Miért teszel fel olyan kérdést... amire már úgyis tudod a választ?

-Megcsodálta már a Mátrix tökéletes szépségét? Emberek milliárdjai élik le a az életüket....öntudatlan.

-Miért fáj a szemem?
-Mert most használod először.

Dzsoki

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 160
    • Profil megtekintése
Re:ST vásárlóértékének növelése.
« Válasz #4 Dátum: 2016. május 21. - 02:04:10 »
Ugyanmár hagyd rá. Ez a Rainbow nem 100 as. Mért lenne szégyen högy tölt sét? Ha ahhoz van kedve had töltsön akár 50 k t hetente. Ja és mi az hogy sé nélkül hozzájuthasz mindenhez? Ez lehet igaz de akkor azis biztos h te sem sokra haladtál a szerveren. 1x sem töltöttem sét a szeróra, mindig rögből veszem, de 3-5 k sé minden nap elmegy valamire.  Szóval ne po fázz már bele ha nem vagy tisztába a dolgokkal. És csak szólok, a szerver ócsárlással nem jutsz semmire.

gegeglam

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 474
    • Profil megtekintése
Re:ST vásárlóértékének növelése.
« Válasz #5 Dátum: 2016. május 21. - 10:39:09 »
Ez a szavazás szép és jó,kár hogy csak kb max 20-30 emberhez jut el a dolog.
Az átlag player nem fórumozik. :)

Am én már vártam a ST apokalipszist a szeron.
MAKES OLD GREAT AGAIN!

Starscream

  • Vendég
Re:ST vásárlóértékének növelése.
« Válasz #6 Dátum: 2016. május 21. - 12:38:06 »
Dzsoki! Kérlek hagyd már békén szegény rainbow-t.
Nem tudtad, hogy ő a tökéletesség? Amit ír-mond vagy csinál az úgy tökéletes és minden mást amit más másképp csinál az egy kalap viasz!
Ha én kaptam volna olyan levelet Supportol, mint amilyet ő kapott és osztott meg velünk a csevegőben a Pvp verseny topicban. Én tutira kinyomtattam volna- bekereteztettem volna- berakom a vitrinembe és éjjel-nappal azt nézem és mutogatnám mindenkinek!  ;D
Sőt én bízok benne- nagyszerű szervező lehet- biztos most is azon dolgozik, hogy minden jelenlegi játékosnak- függetlenül a szinttől, minőségtől és érdeklődési körtől olyan kis játékbéli programot csináljon ami után mindenki csodálni; sőt Isteníteni fogja őt!  ;D Hiszen ő a tökéletes szervező- biztos nem lesz car a szervezés amit ő intéz. Én már várom mit fog összehozni, de remélem nem kell több évet várni a munkájára!  ;)
 U.I.: Hajrá rainbow!  ;D

Typical

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 277
  • Tipikus..
    • Profil megtekintése
Re:ST vásárlóértékének növelése.
« Válasz #7 Dátum: 2016. május 21. - 13:04:59 »
Így is minden héten ST dupla van..
Ha triplázás lenne, valószínű, hogy többen töltenének.
De ez mit eredményezne?
Nagyobb bevétel, tehát még ennyire se fognak foglalkozni a szeróval..
(Az lehetséges, hogy még ennél is jobban hanyagolják? :D :D)
Mit eredményezne? -"Sok h***e úgy is tölti a ST-t, akkor minek csináljunk bármit is? Jó ez így nekünk!"
[Ez csak saját vélemény, engem különösebben nem érint mert még egy forintot nem költöttem erre a sz@rra, nem is fogok :D]
A szenilitás biztos jele, ha elfelejtjük befeje

Itt elértek:
senkiialfonz
Complication

NFSMW

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 324
  • Hózáporban nem kell napolaj :))
    • Profil megtekintése
Re:ST vásárlóértékének növelése.
« Válasz #8 Dátum: 2016. május 23. - 16:01:25 »
Egyetlen alkalommal költöttem sé-re, amikor volt egy feltöltős kártyám és már nem akartam használni (1500 ft volt rajta). Inkább megveszem. Ha kell várok rá. De költeni holt biztos hogy nem költök játékra. Van más, amire ki kell adnom nem csak most hanem mindig. Meg úgy elvből se. Inkább értelmes dolgokra költöm, nem szórakozásra :)

"Amíg létezik a világon kávé, semmi sem lehet annyira szörnyű"

gegeglam

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 474
    • Profil megtekintése
Re:ST vásárlóértékének növelése.
« Válasz #9 Dátum: 2016. május 23. - 23:33:53 »
Miért baj az ha valaki költ egy játékra?
Nem ez a normális?

Ha sima játék,a fejlesztőket támogatod,elismered a munkájukat.
Free to play esetén a fenttartást is támogatod, sosem néztem le pl jelenesetben a séseket,mi lenne a játékkal\játékokkal nélkülük?

Nem szégyen pénzt költeni arra ami érdemes szórakozást nyújt.

Ha már itt tartunk,mind fizetünk,hogy játszhassunk,pl áramot.
Már akinek nincs ingyen az. :D
MAKES OLD GREAT AGAIN!

hefaisztos

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 156
    • Profil megtekintése
Re:ST vásárlóértékének növelése.
« Válasz #10 Dátum: 2016. május 24. - 07:12:29 »
Tök szeretem te sé ö sé ti sések ....
ha páran nem töltenének-töltenénk sét akkor biztos a két szép szemetek miatt lenne a szerver :D
Plusz a szórakozás pénzbe kerül ez is egyfajta szórakozás.... Én nem pecázok nem kocsmázok azt a pénzt amit ott vernék el itt költöm el ennyi
Egyszer 1 nagy szintű játékos azt mondta játéknak indult de munka lett munkából börtön csak egy utat lát a szabadulásra hogy végre elérje a hőn áhítót lv 99 :)

Hiena1972

  • Kölyök tag
  • **
  • Hozzászólások: 96
    • Profil megtekintése
Re:ST vásárlóértékének növelése.
« Válasz #11 Dátum: 2016. május 28. - 00:41:18 »
Ugyanmár hagyd rá. Ez a Rainbow nem 100 as. Mért lenne szégyen högy tölt sét? Ha ahhoz van kedve had töltsön akár 50 k t hetente. Ja és mi az hogy sé nélkül hozzájuthasz mindenhez? Ez lehet igaz de akkor azis biztos h te sem sokra haladtál a szerveren. 1x sem töltöttem sét a szeróra, mindig rögből veszem, de 3-5 k sé minden nap elmegy valamire.  Szóval ne po fázz már bele ha nem vagy tisztába a dolgokkal. És csak szólok, a szerver ócsárlással nem jutsz semmire.

Te szerencsétlen noob.
Számolni tudsz? Azért látod hány "igen" van likeolva? Ilyenkor gondolom fel sem merűl benned hogy miért.

A szavazásnak ez a lényege.
Ha nem tudok valamit vagy bizonytalan vagyok, megnézem a többség mit gondol, a jelentős hányad mindíg utal valamire.
Utánna már csak a képességeidnek szűk korlátai között, fel kel dolgozni a kapott adatokat.
« Utoljára szerkesztve: 2016. május 28. - 00:52:07 írta Hiena1972 »
- Volt már olyan álmod, amiről biztosan hitted, hogy valóság?

- Miért teszel fel olyan kérdést... amire már úgyis tudod a választ?

-Megcsodálta már a Mátrix tökéletes szépségét? Emberek milliárdjai élik le a az életüket....öntudatlan.

-Miért fáj a szemem?
-Mert most használod először.

seba

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 22
    • Profil megtekintése
Re:ST vásárlóértékének növelése.
« Válasz #12 Dátum: 2016. május 30. - 13:39:22 »
1 : Én mellőzném a °°szerencsétlen noob°° kifejezést a fórumon. 2 : A kezdők töltenek és az öregebbekhez vándorol a ST. 3 : Azon a szerveren ahol sokan kezdték illetve visszamentek, ott sokkal többe kerül a ST, mégis megveszem ha kell. 4 : Olvasgattam a hozzászólásokat, hát szerintem ha itt két játékos marad, aza kettő is megöli egymást, gratulálok nektek, hogy egymás noobozása és a ST a legnagyobb problémátok itt.   Üdv egy bug-mentes szerverről !     ;D ;D ;D
Féltékeny vagy rajtam.

NFSMW

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 324
  • Hózáporban nem kell napolaj :))
    • Profil megtekintése
Re:ST vásárlóértékének növelése.
« Válasz #13 Dátum: 2016. június 22. - 08:35:16 »
Nekem nem baj hogyha költ. Az hogy kinek mi a normális, az egyéni kérdés. Nekem az a normális, hogyha internetes játékkal játszom nem költök rá. Valakinek igen. Bár nálam ez megy minden más játék esetében is. 1-2t talán megveszek ha van 1000 forintért többet egy fillérrel se :D

"Persze, sés" láttam én is sokszor. Vagy kifarmolod az árát (egyáltalán nem lehetetlen) vagy töltesz. Az hogy ki mit csinál szíve joga. Bár azért mondjuk 10 rögnél többet 1k séért nem adok :D

"Amíg létezik a világon kávé, semmi sem lehet annyira szörnyű"

Abbahagyom

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 457
  • 1skill1kill
    • Profil megtekintése
    • Oldgame2
Re:ST vásárlóértékének növelése.
« Válasz #14 Dátum: 2016. június 22. - 12:49:55 »
szerintem a forgatási rátát kéne javítani, vagy a forgatót 100%os dropnak betenni minden metinből. mert a forgatót már lassan 1 rögbe árulják, ami elviselhetetlen, és a forgatás borzalmassága miatt több ezer rög egy értelmes cucc elkészítése.
Új alkotásom:
berkraki - the low lv king
https://www.youtube.com/watch?v=8H44Z4o6UJ0