Szerző Téma: ÚJ KLIENS - hibák  (Megtekintve 32646 alkalommal)

Lucii

  • Vendég
Re:ÚJ KLIENS - hibák
« Válasz #150 Dátum: 2016. július 16. - 18:12:20 »
A sebesség ital (vagy mi a neve, ami +20% varázs sebességet ad) német névvel szerepel a kliensben.

tiba123

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 275
    • Profil megtekintése
Re:ÚJ KLIENS - hibák
« Válasz #151 Dátum: 2016. július 19. - 18:21:54 »
Napkard és szentkard még mindig nem csillog +7-8-9-en!
Céh:HiddenLeaf
Karaktereim:

BlackZetsu    lv 113 wp
BodyGuard lv 105 testi
Kenpachy      lv 104 menta
WhiteZetsu   lv 103 bm
Zaydel          lv100  buff
Mende          lv 75 testi farm
Zyrac           lv 76 wp farm

SkyLine

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 103
    • Profil megtekintése
Re:ÚJ KLIENS - hibák
« Válasz #152 Dátum: 2016. július 19. - 22:40:53 »
A kis karakterekkel is kéne valamit kezdeni. Nehogy már egy vacak 11-es karakter blokkoljon végig egy tömegverekedés közben! A karakter tulajdonosa meg erre veri magát, hogy ő mekkora ász- jól kiszúrt velünk! Ahogyan Lordragen írta- vagy szűnjön meg azoknak a pvp védettsége- ha már támadnak vagy ne tudjanak támadni!

https://www.youtube.com/watch?v=5SKPalwfSoQ&feature=youtu.be
« Utoljára szerkesztve: 2016. július 20. - 12:12:23 írta SkyLine »
Birodalom: Chunjo
Céh: HalfTytans
Karakterek:
Ryu89 115-ös Tőr (The Best Ninja)
Arya89 112-es Buff
Ermac89 105-ös BM
IceLady 105-ös Menta
DarkMagicMan 103-as Testi
Kalana 103-as Tőr
Starscream21 102-es Íjász
Maltazard 95-ös Gyógy
DarkMagicLad 95-ös WP

Hiena1972

  • Kölyök tag
  • **
  • Hozzászólások: 96
    • Profil megtekintése
Re:ÚJ KLIENS - hibák
« Válasz #153 Dátum: 2016. július 20. - 16:45:48 »
Amennyiben elveszitek a lvl14- karakter védettségét, kérem tegyétek a rakit védett helyre!
(Mivel még soha sem fordult elő, hogy 105-s karakter, 30-40-60-89 szintel kissebb karaktert ütött le rakiról "véletlenül", vagy csapott ki nyitott boltból.)

A vendégnek illendő volna viselkedni. Én map1-et minden birodalomban védetté tenném és csak felkérés elfogadása esetén lehetne párbalyozni.

Az viszont bosszantó, hogy a húzott karik, mivel nem képesek önnálóan farmolni, azzal ütik el az időt, hogy másokat bosszantanak - blokkolnak, akadályoznak - map1-en és utánna sírnak, ha a nem véletlenűl beépített lehetőséggel szivatja őket az ember.

Vagy maradjon így ahogy van, ez nem bug és nem is véletlen.
« Utoljára szerkesztve: 2016. július 20. - 18:41:03 írta Hiena1972 »
- Volt már olyan álmod, amiről biztosan hitted, hogy valóság?

- Miért teszel fel olyan kérdést... amire már úgyis tudod a választ?

-Megcsodálta már a Mátrix tökéletes szépségét? Emberek milliárdjai élik le a az életüket....öntudatlan.

-Miért fáj a szemem?
-Mert most használod először.

tiba123

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 275
    • Profil megtekintése
Re:ÚJ KLIENS - hibák
« Válasz #154 Dátum: 2016. július 20. - 18:10:02 »
Legjobb volna az offline shop, akkor a boltokat se tudná a sok eszement leverni, de mondjuk a lv14-es karik vagy azoktól kisebbek elég viccesek számomra! Bár én nem csinálok efféle marhaságokat, félre ne értsétek, de jókat szoktam nevetni rajta! :D
Céh:HiddenLeaf
Karaktereim:

BlackZetsu    lv 113 wp
BodyGuard lv 105 testi
Kenpachy      lv 104 menta
WhiteZetsu   lv 103 bm
Zaydel          lv100  buff
Mende          lv 75 testi farm
Zyrac           lv 76 wp farm

Rauko

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 158
    • Profil megtekintése
Re:ÚJ KLIENS - hibák
« Válasz #155 Dátum: 2016. július 20. - 20:57:27 »
Hiena próbálom mérsékelni az agresszióm a neked szánt válaszomban, remélem nem is lesz sértődés.
Itt nem a viselkedésről van szó. Akkor ha épp Tömegbunyó van egy félreeső helyen, vagy csak állok közben másik kari farmol, 3. kékben hirdet, és a 3. karakterről látom h. viszi körbe az 1-es karakter a nagyot elég bosszantó. Tömegbunyóról nem is beszélve, én nem sebzem, ő sem eddig ugye minden tiszta. Viszont ha felül egy hátasra és végig rángat egész map1-en, én mozdulni sem tudok, az gerinctelen és tapló viselkedés. én kicsiket sosem bántok ha csak nem ő jön oda kekeckedni. Ami velem történt még azért is egyben vicces, és idegesítő, mert pont ezért készítette a "Ragenacsíra" nevezetű karakterét. Ha elolvasod az általam írt kérést, választást is adtam a Teamnek, és az első opció lenne nekem is az ideális. Leírom nehogy meg kelljen keresned:  ", amíg pvp védelem alatt állnak ne tudjon sebezni, támadni nagyobb karaktert" itt a támadáson van a hangsúly.
Szerintem ez teljesen optimális megoldás. Ugyan ezt megjátszhatnák az átváltozott Playereken is.

Amiben igazat adok, az a boltok mivolta. Ezt a fajta védelmet szinttől függetlenül nyitott boltokra is rálehetne aggatni.
« Utoljára szerkesztve: 2016. július 20. - 21:06:43 írta Rauko »

Hiena1972

  • Kölyök tag
  • **
  • Hozzászólások: 96
    • Profil megtekintése
Re:ÚJ KLIENS - hibák
« Válasz #156 Dátum: 2016. július 20. - 23:15:39 »
Hiena próbálom mérsékelni az agresszióm a neked szánt válaszomban, remélem nem is lesz sértődés.
Itt nem a viselkedésről van szó. Akkor ha épp Tömegbunyó van egy félreeső helyen, vagy csak állok közben másik kari farmol, 3. kékben hirdet, és a 3. karakterről látom h. viszi körbe az 1-es karakter a nagyot elég bosszantó. Tömegbunyóról nem is beszélve, én nem sebzem, ő sem eddig ugye minden tiszta. Viszont ha felül egy hátasra és végig rángat egész map1-en, én mozdulni sem tudok, az gerinctelen és tapló viselkedés. én kicsiket sosem bántok ha csak nem ő jön oda kekeckedni. Ami velem történt még azért is egyben vicces, és idegesítő, mert pont ezért készítette a "Ragenacsíra" nevezetű karakterét. Ha elolvasod az általam írt kérést, választást is adtam a Teamnek, és az első opció lenne nekem is az ideális. Leírom nehogy meg kelljen keresned:  ", amíg pvp védelem alatt állnak ne tudjon sebezni, támadni nagyobb karaktert" itt a támadáson van a hangsúly.
Szerintem ez teljesen optimális megoldás. Ugyan ezt megjátszhatnák az átváltozott Playereken is.

Amiben igazat adok, az a boltok mivolta. Ezt a fajta védelmet szinttől függetlenül nyitott boltokra is rálehetne aggatni.

Szia Rauko.

Láttam, értettem és tudom is miről van szó, viszont elhiheted, hogy te vagy az az 1% meg talán néhány új kari aki betéved véletlen kék map1-re és nem szándékosan csinálja a műbalhét.
Én nem csinálok titkot sem a nevemből sem a kilétemből, minden nap ha 3x leölnek raki, vegyi előtt-körűl veszem a kis karikat és mivel "hőkövetős" ráeresztem az összeset az arra járó karira, amíg közben nyugodtan jókat farm mappolok. (Nekem sem ez a perverzióm, de miért is ne.)

Szerintem a gond az alap kultúrával van mint pl.
1. Kiütni valakit gömbből amikor menne vissza farmolni.
2. Bevinni sárkit körbe.
3. Lehozni kulcsot DT-ből.
4. Raki előtt keménykedni.
5. Íjásszal (na az egy külön téma.)
6. Amikor 3 db sárga ott futkos a raki körül,.......     (ugye tudod mire gondolok)
7. stb. (sorolhatnám)
(Szerintem minden gyök magára ismer.)

Az alap neveltetéssel van itt a gond, üssük ki a kegyetlenből "Mert mért ne?" ha már 105 vagyok akkor mindent szabad hisz nem azért loptam, hogy ne tehessem meg ezt is, ..... Szépen illedelmesen beszélni, fogalmazni nem sikk, a helyesírásról már nem is beszélve. (Ezt is még hosszasan sorolhatnám, amikor megy a személyeskedés a trgárkodás de még a pedomacit is láttam minap.)

Nem veled van a gond hanem az olyanokkal mint ...... Ismét egy példa. Remélem az illető magára ismer. Ő is egy "PRO". XD
Ma reggel 2016.17.20-án egész reggel hírdette, hogy "Bye bye kékek" várva hogy valaki térdreborúlva esdekeljen neki, hogy ne menjen. Aztán este visszajöt, hogy raki előtt ölje le "véletlenűl" a kékeket. Ez szerintem ABnormális. Nemde? XD

Mindenki szeretne nyugodtan farmolni, kereskedni és végűl ha úgy érzi PVP-zni erre jön a .................. és itt veri magát.
Ha szabadozik annak van hátránya ha más birodalmi annak meg a lvl14- az ellenszere.

Legyen védett CH1 tér hídtól-hídig aki meg PVP-zni akar menjen a kutyák közzé. XD
De még az is jobb lenne, ha a kör lenne a nem védett zóna ch 1-en, és akkor a kör széléről lehetne tapsolni a boxolókat és fogadni rájuk. XD
« Utoljára szerkesztve: 2016. július 20. - 23:25:37 írta Hiena1972 »
- Volt már olyan álmod, amiről biztosan hitted, hogy valóság?

- Miért teszel fel olyan kérdést... amire már úgyis tudod a választ?

-Megcsodálta már a Mátrix tökéletes szépségét? Emberek milliárdjai élik le a az életüket....öntudatlan.

-Miért fáj a szemem?
-Mert most használod először.

gegeglam

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 474
    • Profil megtekintése
Re:ÚJ KLIENS - hibák
« Válasz #157 Dátum: 2016. július 21. - 02:36:04 »
Nem értem a felháborodásod kedves Hiéna!

A játékot alapjaiban próbálod megrengetni, tudni illik ez nem egy pvm szero.
A 4 ch nem csak disznek van, láttál már verekedést ch2-ön? Ahol többnyire farmolnak a játékosok?

Ez egy harci játék,mint ezt oly sokan leirták elöttem,nem változtathatod az egész map1-et béke zónává mert neked nem tetszenek bizonyos dolgok.A boltokról nekem annyi a véleményem hogy a körben a helyük, esetleg a rakihoz tennék még védett zónát.

Azt meg végképp nem értem hogy miért akarsz beleszólni ilyen dolgokba, mivel ha hihetek a pletykáknak és összekötlek egy karival ("Safranek",ha nem ő vagy elnézésedet kérem), párszor kijelentetted hogy elmész,eleged van itthagyod az egészet és nem egyszer szidtad a GM ek felmenőit, más játékosokéról nem is beszélve. - Kérdem én,mit keresel még itt?

Gondolom a team értesült a problémáról,javaslom váltsunk témát.
« Utoljára szerkesztve: 2016. július 21. - 02:51:13 írta gegeglam »
MAKES OLD GREAT AGAIN!

NFSMW

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 324
  • Hózáporban nem kell napolaj :))
    • Profil megtekintése
Re:ÚJ KLIENS - hibák
« Válasz #158 Dátum: 2016. július 21. - 07:19:20 »
Nem tudom hibának minősül-e, de azért leírom. Kicsit bosszantó, hogy a vírusírtóm napi 1x mindenképpen kitörli az exe file-t mert veszélyesnek ítéli személyazonosság védelem szempontjából. Azért írom, mert előtte évekig játszottam, ugyanezzel a vírusirtóval és soha nem bántotta az old-ot. Amióta az új kliens van azóta megy ez.

"Amíg létezik a világon kávé, semmi sem lehet annyira szörnyű"

Dzsoki

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 160
    • Profil megtekintése
Re:ÚJ KLIENS - hibák
« Válasz #159 Dátum: 2016. július 21. - 11:42:54 »
Ott a pont gegeglam.  Hiena nemhiszem hogy bármi jogod lenne leszólni másokat, mikor semmivel sem vagy jobb. A másik pedig, ennél nagyobb h***eséget nem hallottam minthogy védetté tenni egész map1 et. Gondolkozz legközelebb.

tiba123

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 275
    • Profil megtekintése
Re:ÚJ KLIENS - hibák
« Válasz #160 Dátum: 2016. július 21. - 13:26:13 »
Próbál bölcs lenni, arról nem is beszélve hogy szeret ő is nagyokat mondani! :)
Játszik (játszogat) itt oldon, de azóta mióta a 0-ról újrakezdtem nem igen haladt előrébb!

Ezért nem kéne mindig a kritikát sokaságát felsorakoztatnod!

 ;D  ;)
Céh:HiddenLeaf
Karaktereim:

BlackZetsu    lv 113 wp
BodyGuard lv 105 testi
Kenpachy      lv 104 menta
WhiteZetsu   lv 103 bm
Zaydel          lv100  buff
Mende          lv 75 testi farm
Zyrac           lv 76 wp farm

gegeglam

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 474
    • Profil megtekintése
Re:ÚJ KLIENS - hibák
« Válasz #161 Dátum: 2016. július 21. - 13:52:29 »
Milenne ha ezt a 0 ról újrakezdést befejeznétek?

Lvl 1 es csupasz karival kezdtél ujra?
Amég nem addig nem mondhatod hogy 0.
Mérföldekkel nagyobb elönnyel indultatok ujra neki mint aki 0 ról...

Persze aláirom szép teljesitmény igy is de na...

Ha egy kicsit belegondoltok igazam van,nem kell ezen felháborodni emlékezzetek ki,mennyit segitett amikor visszatértetek.
MAKES OLD GREAT AGAIN!

Hiena1972

  • Kölyök tag
  • **
  • Hozzászólások: 96
    • Profil megtekintése
Re:ÚJ KLIENS - hibák
« Válasz #162 Dátum: 2016. július 21. - 16:20:54 »
Nem értem a felháborodásod kedves Hiéna!

A játékot alapjaiban próbálod megrengetni, tudni illik ez nem egy pvm szero.
A 4 ch nem csak disznek van, láttál már verekedést ch2-ön? Ahol többnyire farmolnak a játékosok?

Ez egy harci játék,mint ezt oly sokan leirták elöttem,nem változtathatod az egész map1-et béke zónává mert neked nem tetszenek bizonyos dolgok.A boltokról nekem annyi a véleményem hogy a körben a helyük, esetleg a rakihoz tennék még védett zónát.

Azt meg végképp nem értem hogy miért akarsz beleszólni ilyen dolgokba, mivel ha hihetek a pletykáknak és összekötlek egy karival ("Safranek",ha nem ő vagy elnézésedet kérem), párszor kijelentetted hogy elmész,eleged van itthagyod az egészet és nem egyszer szidtad a GM ek felmenőit, más játékosokéról nem is beszélve. - Kérdem én,mit keresel még itt?

Gondolom a team értesült a problémáról,javaslom váltsunk témát.

Kedves Gegeglam!

Nem én próbálom védtelenné tetetni a lvl 14- karikat, de látom az előzményeket nem olvasod, vagy már nem emlékszel. Erre én is vázoltam egy véleményt, lehetőséget.

Örülnék ha konkrét dolgokról beszélnél - esetleg bizonyítékokkal mellékelve PMben - mert én még soha sem szídtam senki felmenőjét, viszont ha felbosszantanak akkor elég nyersen tudok fogalmazni.

Én vagyok Safranek.
Ott, akkor és azzal játszom amikor és amivel akarok, mint ahogy te is.
Egyszer kétszer már volt rá hajlam, hogy abbahagyom, de ezt is csak én dönthetem el.

A demokrácia alapja a szólásszabadság!

Akinek meg nem tetszik ne reagáljon, egyébként meg, tehet egy szivességet.
« Utoljára szerkesztve: 2016. július 21. - 16:39:56 írta Hiena1972 »
- Volt már olyan álmod, amiről biztosan hitted, hogy valóság?

- Miért teszel fel olyan kérdést... amire már úgyis tudod a választ?

-Megcsodálta már a Mátrix tökéletes szépségét? Emberek milliárdjai élik le a az életüket....öntudatlan.

-Miért fáj a szemem?
-Mert most használod először.

gegeglam

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 474
    • Profil megtekintése
Re:ÚJ KLIENS - hibák
« Válasz #163 Dátum: 2016. július 21. - 16:41:21 »

Örülnék ha konkrét dolgokról beszélnél - esetleg bizonyítékokkal mellékelve PMben - mert én még soha sem szídtam senki felmenőjét, viszont ha felbosszantanak akkor elég nyersen tudok fogalmazni.



http://kepfeltoltes.hu/view/160707/0628_001016_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Ez egy a sok közül.
Tegnap este Teját szidtad, számoma nem derült ki miért.
MAKES OLD GREAT AGAIN!

Hiena1972

  • Kölyök tag
  • **
  • Hozzászólások: 96
    • Profil megtekintése
Re:ÚJ KLIENS - hibák
« Válasz #164 Dátum: 2016. július 21. - 16:45:30 »

Örülnék ha konkrét dolgokról beszélnél - esetleg bizonyítékokkal mellékelve PMben - mert én még soha sem szídtam senki felmenőjét, viszont ha felbosszantanak akkor elég nyersen tudok fogalmazni.





http://kepfeltoltes.hu/view/160707/0628_001016_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Ez egy a sok közül.
Tegnap este Teját szidtad, számoma nem derült ki miért.

Mea culpa. Nyertél. :-)
Persze az előzményeket nem teszed be. (Az új kliens miatt eltűnő cuccokat ami miatt ezt írtam akkor.)
De tény ez nem változtat semmin, és néha ez is én vagyok.
« Utoljára szerkesztve: 2016. július 21. - 16:54:30 írta Hiena1972 »
- Volt már olyan álmod, amiről biztosan hitted, hogy valóság?

- Miért teszel fel olyan kérdést... amire már úgyis tudod a választ?

-Megcsodálta már a Mátrix tökéletes szépségét? Emberek milliárdjai élik le a az életüket....öntudatlan.

-Miért fáj a szemem?
-Mert most használod először.