Szerző Téma: 5. Kaszt- Farkasember  (Megtekintve 13947 alkalommal)

Dzsoki

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 160
    • Profil megtekintése
Re:5. Kaszt- Farkasember
« Válasz #30 Dátum: 2016. július 08. - 18:25:06 »
Akkor te is az elkényeztetettek közé tartozol ahogy kivettem a regényedből vipzoli. Mindenki 0 ról kezdett, és mindenki átesett az összes szinten ami alatta van. És úgy utálom ezt kis szintes kezdős dolgot hogy már nemigaz.  Nem sirni kell hanem nekifeküdni, és megküzdeni érte ahogy mindenki más. Ez a szerver mindig is időt igényelt, és ez igy is marad. Azok a 105 ös karik nem véletlenül 105 ösök, a jó cuccaikat sem tombolán nyerték. És mi az hogy ne legyen uj kasztos ékszer? Azért ne legyen mert neked lk ékszered sincs, és a többi kezdőnek sem? Komolyan?  Persze hogy nincs mivel most kezdtétek, farmoljatok, küzdjetek meg érte és akkor majd lesz.

vipzoli

  • Kölyök tag
  • **
  • Hozzászólások: 56
    • Profil megtekintése
Re:5. Kaszt- Farkasember
« Válasz #31 Dátum: 2016. július 08. - 21:42:50 »
Kedves Dzsoki!

Van :)+9 es LK szett, +9es wari, ninja titán +9es epic triton stb meg én vagyok ugye az elkényeztetett :) ennyi idősen munka mellett persze anyuci kicsi fia vagyok........ -_- :'D xD én kitartóan farmoltam volt olyan nap amikor 4 órát is online voltam vagy mikor nagyon kellett a pénz délutános műszak utána este 11től nyomtam másnap reggel 6 ig és utána aludtam csak de egy kisgyerek feljöna szerverre 13-4 évesen biztos nem fog éjszakázni vagy gépelőtt ülni napi 5-6 órát  főleg nyári szünetben nem a semmiért megy mindenki nextre innen is
OLDGAME2 SZERVEREN A JÁTÉKOT BEFEJEZTEM!

Typical

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 277
  • Tipikus..
    • Profil megtekintése
Re:5. Kaszt- Farkasember
« Válasz #32 Dátum: 2016. július 11. - 17:00:53 »
Kedves Dzsoki!

Van :)+9 es LK szett, +9es wari, ninja titán +9es epic triton stb meg én vagyok ugye az elkényeztetett :) ennyi idősen munka mellett persze anyuci kicsi fia vagyok........ -_- :'D xD én kitartóan farmoltam volt olyan nap amikor 4 órát is online voltam vagy mikor nagyon kellett a pénz délutános műszak utána este 11től nyomtam másnap reggel 6 ig és utána aludtam csak de egy kisgyerek feljöna szerverre 13-4 évesen biztos nem fog éjszakázni vagy gépelőtt ülni napi 5-6 órát  főleg nyári szünetben nem a semmiért megy mindenki nextre innen is
El kell, hogy szomorítsalak, de azok a 13-14 évesek sokkal inkább fognak éjszakázni, napi 5-6órát farmolni, mint ahogy te azt gondolnád- sőt, még többet is, ahogy én ismerem ezt a korosztályt. (Persze mindig vannak kivételek..)
A többi hozzászóláshoz meg én sem tudok mást írni, mint azt, hogy a nagyok is voltak kicsit..
(Szerintem elég ennyi, felesleges nekem is leírnom azt amit már az előttem is írtak. :D )
Egyébként ha már ott tartunk, hogy a kisebbeknek run stb..
Nyugodtan lehet írni ötleteket, most adott a lehetőség. :D
A szenilitás biztos jele, ha elfelejtjük befeje

Itt elértek:
senkiialfonz
Complication

tiba123

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 275
    • Profil megtekintése
Re:5. Kaszt- Farkasember
« Válasz #33 Dátum: 2016. július 12. - 23:10:26 »
Hát nyilván, legyen élvezhető a játék kis és nagyszinten egyaránt! Ez lenne az arany középút :D  8)
Céh:HiddenLeaf
Karaktereim:

BlackZetsu    lv 113 wp
BodyGuard lv 105 testi
Kenpachy      lv 104 menta
WhiteZetsu   lv 103 bm
Zaydel          lv100  buff
Mende          lv 75 testi farm
Zyrac           lv 76 wp farm

matyi196

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 5
    • Profil megtekintése
Re:5. Kaszt- Farkasember
« Válasz #34 Dátum: 2016. július 13. - 19:31:59 »
Én teljesen egyet értek vele nem csak a piacot de az élményt is meg adná :D és amit nem is tudom ki írt h pvp be meg pvm be is a legerősebb h***eség :D nem tudom honnan szedte de GF en is a farkasal a legnehezebb fejlődni farmolni!!!! +Nincs is alapon egy farkas vértnek se tp je nem tudom melyik metint nézted félre mind1 is :D Én támogatom növekedne a bab fori,zen bab ára +egy időre a farkas kk is + a cuccos is felendülne a piac+ hozzá teszem lenne egy kis élmény h aki unja a kasztot annak egy kis vér frissülés :D

Undi

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 11
    • Profil megtekintése
Re:5. Kaszt- Farkasember
« Válasz #35 Dátum: 2016. július 23. - 16:51:10 »
Üdvözlünk Undi
Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
2016. július 23. - 16:50:41

Hírek: SMF - Frissen telepítve!
Főoldal
Súgó
Keresés
Profil
Összegzés
Fórum profil
Privát üzenetek
Üzenetek olvasása
Üzenet küldése
Naptár
Felhasználók
Felhasználók megtekintése
Tagok keresése
Kijelentkezés

Keresés...
OldGame2 - Magyar Online MMORPG Forum » Általános » Csevegő » Válasz küldése ( Re:5. Kaszt- Farkasember )

Válasz küldése
Téma:
Re:5. Kaszt- Farkasember
Üzenet ikon:   
Félkövér  Dőlt  Aláhúzott  Keresztülhúzott  |  Előre formázott szöveg  Balra igazítás  Középre zárás  Jobbra igazítás     
Kép beszúrása  Hiperlink beszúrása  E-mail beszúrása  FTP link beszúrása  |  Világítás  Árnyék  Fényújság  |  Felső index  Alsó index  Távíró  |  Táblázat beszúrása  Kód beszúrása  Idézet beszúrása  |  Rendezetlen lista beszúrása  Rendezett lista beszúrása  Vízszintes elválasztó  |  Formázás eltávolítása  Nézet váltása
Mosolyog  Kacsint  Vigyorog  Vigyorog  Dühös  Szomorú  Meglepődött  Menő  He  Hááát  Bibííí  Zavart  Nem szól szám  Határozatlan  Puszi  Sír

Enzyme

  • Kölyök tag
  • **
  • Hozzászólások: 72
    • Profil megtekintése
Re:5. Kaszt- Farkasember
« Válasz #36 Dátum: 2016. július 27. - 17:42:19 »
Szerintem amilyen pompás új kliensünk van, lehetne berakni pokemont is. Hátha nem dobna le minden ch váltásnál, ja meg persze jöhet a farkas, gondolom gyorsba meglesz, aztán csúszkálhatunk farkas emberrel is.     :-*
“A műveltség jó sorsban ékesség, balsorsban menedék. ” (Arisztotelész)

gegeglam

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 474
    • Profil megtekintése
Re:5. Kaszt- Farkasember
« Válasz #37 Dátum: 2016. július 27. - 18:24:07 »
Szerintem lassan zárható és jöhetne a döntés,ne tápláljanak hiú reményt az emberek.
MAKES OLD GREAT AGAIN!

gojo

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 32
    • Profil megtekintése
Re:5. Kaszt- Farkasember
« Válasz #38 Dátum: 2016. július 28. - 10:32:43 »
nehogy bekerüljön, felforgatja az egész játékot és sokat itt hagynák, igyis alig van player!

matyi196

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 5
    • Profil megtekintése
Re:5. Kaszt- Farkasember
« Válasz #39 Dátum: 2016. július 28. - 19:07:01 »
Támogatom sokal több játékos lenne és kicsit élénkülne a piac :D sőt a kasztos ékszereket is támogatom :)

tiba123

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 275
    • Profil megtekintése
Re:5. Kaszt- Farkasember
« Válasz #40 Dátum: 2016. július 28. - 21:18:08 »
Már mindegy csak történne valami  ;D
Céh:HiddenLeaf
Karaktereim:

BlackZetsu    lv 113 wp
BodyGuard lv 105 testi
Kenpachy      lv 104 menta
WhiteZetsu   lv 103 bm
Zaydel          lv100  buff
Mende          lv 75 testi farm
Zyrac           lv 76 wp farm

Man

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 36
    • Profil megtekintése
Re:5. Kaszt- Farkasember
« Válasz #41 Dátum: 2016. augusztus 07. - 08:14:06 »
Hello!
A Lycan kaszt teljesen felbolygatná a mindennapokat, nem támogatom.
Az én tapasztalatom a visszatérés óta, hogy a szerveren most azok játszanak akik régebb óta is jelen vannak.
Új játékosok nem tudják, hogy kell letölteni ( PL: explorer letölti a klienst, de nem lehet telepíteni-patchelni a játékot.
Ellenben a chorome-t használók letölteni és telepíteni is tudnak, viszont még igy sem engedi meg a karakter létrehozást a sikeres telepítés után, mert azonnal bezárja a játékot.
Ezzel a problémával nem csak én hanem sokan így vannak.(Nem új játékosok)
Az a játékos aki már több éve itt játszik a szerveren, nem fog akkor sem sét tölteni a megszokottnál többet ha a farkas kaszt bekerülne.
Csak idő kérdése és össze  hozza a felhalmozott tudással és az évek során össze szedett röggel pár hét alatt tuti farkast kasztot hoz össze.
Az új játékosok töltenek sok sét amit mi régi oldosok nagyok(én nem tartozom közéjük)rögért vásárolunk meg tőlük a szerveren.
A szerveretek akkor hoz profitot ha a javításban gondolkodtok...
 
« Utoljára szerkesztve: 2016. augusztus 07. - 08:17:33 írta Man »

Milka11211

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 5
    • Profil megtekintése
Re:5. Kaszt- Farkasember
« Válasz #42 Dátum: 2016. augusztus 07. - 11:58:42 »
Én sem támogatom, előbb a bug javítás
Pl:Sárkányon ül valaki nem rá kell kattintani hanem alá,ha én ülök a sárkányon és megyek miért akadok meg a játékosban vagy alattam lévő fatáblába,NPC-be?Zavaról hogy sárkányal annyi van megengedve mint lóval..
Lehetne sárkánnyal átrepülni a tavakon mivel fölötte megyek..
A Seprűnek miért van ló hangja?Ki lehetne javítani és azzal is több mozgási lehetőséget kellene adni mivel azzal is repülök..
Jobban ki lehetne vágni az "elemeket" értem a fákat oszlopokat, házakat, zavaró tud lenni mikor mész mondjuk lóval vagy csak sétálsz és a fa mellet nem tudsz elfutni, meg kell fordulni és megkerülni a rosszul kivágott részt

Triple H

  • Vendég
Re:5. Kaszt- Farkasember
« Válasz #43 Dátum: 2016. szeptember 06. - 19:17:08 »
Belehetne, de csak ha jön mellé az alki, és a pántrendszer is

teletex

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 148
    • Profil megtekintése
Re:5. Kaszt- Farkasember
« Válasz #44 Dátum: 2016. szeptember 08. - 09:10:10 »
Ostobaság:)
Teletex               lvl96 Testi
TeleMenta         lvl97 Menta
xxAxXelxx          lvl 105 Táv Ninja
BuffAngyal         lvl91 Sámán