Szerző Téma: Jó volt az event!  (Megtekintve 3816 alkalommal)

Milka11211

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 5
    • Profil megtekintése
Jó volt az event!
« Dátum: 2016. augusztus 19. - 18:48:57 »
Direkt felkészültem az eventre vettem 10farmmap belépőt és 10 tolvajkesztyűt, felmegyek a szerver facebook oldalára, 3event egyszerre mondom ma lesz itt farm, lenyomok 1 farmmapot 10 perc alatt és semmi dropp.. itt égjek ki vagy csináltok valamit?

Elite

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 140
    • Profil megtekintése
Re:Jó volt az event!
« Válasz #1 Dátum: 2016. augusztus 19. - 18:52:59 »
Valóban nincs az eventnek droppja semmi nem esik ami le van írva!

De legalább már csillog a szentkard meg a sip XD
Birodalom: Chunjo
Céh: Performance
Karakterek:
DarkElite Lv 115 Wp Sura
TheDarkPvP Lv 115 Bm Sura
EliteBoss Lv 105 Mentális Harcos
Elitebuff Lv 112 Sárkány Sámán

Hiena1972

  • Kölyök tag
  • **
  • Hozzászólások: 96
    • Profil megtekintése
Re:Jó volt az event!
« Válasz #2 Dátum: 2016. augusztus 22. - 21:52:45 »
Ezt az eventet nem hagyhatom szó nélkül. (Max kapok egy kokit ismét.  ::) )

Az egy dolog, hogy 2016.08.19 (Péntek) 16:00 helyett 21:00 körül indult be az eventhez szükséges tárgyak dropja.
Így event után 2016.08.22-én elmondható, hogy fergeteges ünnepnek és partinak lehettünk részesei természetesen Oldgame módra.

Lehet, hogy csak az én értelmezőszótárammal van probléma, de nálam az az ünnep ahol tüzijátékal ünnepli a magyar nemzet az államalapítást, és pont ezen oknál fogva, természetesen itt is eredményezhetett volna több díszes magyar mezt a szerver. Úgy is csak KÉT NAPÍG tartottt volna a gyereknap. (Arányaiban. Legalább annyi, amennyi a foci EB-n is kiesett. Mielőtt valaki belém döfné a troll vakcinát, szeretnék szólni, hogy tudom mennyi ideig tartott egyik és másik event. De ez még is egy olyan ünnep ami csak a mienk.)
Bárcsak, csak annyira lett volna hatékonyan és jól kivitelezve az event, mint amilyen a - régi - bugos ruhák kivonása volt a forgalomból vagy a SÉ event szokott lenni hétvégén, ez utóbbi sosem késik sosem ad duplán duplát.  ;D (Azt az embert kellene megbízni eventek managgelésével aki ez előbbit intézi.)

Nem haragszom én senkire, de azért kíváncsi volnék, hogy az aki ezt az eventet mountolta mitt találhatott a karácsonyfa alatt mondjuk 6 ~ 18 évesen? Annyira rossz volt számára ez a korszaka, hogy nincs viszonyítási alapja vagy annyira jó, hogy fel sem fogja miként kell és lehet örömöt okozni másnak.

Én már alig várom mivel tudnak még meglepni, mert be kel látnom, hogy fejlesztés terén alig vettem észre változást az elmúlt egy évben, de férfiasan be kell vallanom egy-két havonta mindig leesik az állam olyan újdonságokat tudnak implementálni.

Van aki ezektől kiakad, kiborul, szitkozódik, elmenekül, de én már lassan kezdem érteni és élvezni ezt a stílust, és puhánynak érezném magam, ha nem jó fakírként gyötörtetném magam a végtelenségig. ;)

Szóval: "Jó volt az event" - csak így tovább fiúk, lányok.
- Volt már olyan álmod, amiről biztosan hitted, hogy valóság?

- Miért teszel fel olyan kérdést... amire már úgyis tudod a választ?

-Megcsodálta már a Mátrix tökéletes szépségét? Emberek milliárdjai élik le a az életüket....öntudatlan.

-Miért fáj a szemem?
-Mert most használod először.