Szerző Téma: ÖTLETEK leírása  (Megtekintve 17828 alkalommal)

[MOD]John

  • Adminisztrátor
  • Hős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 10319
    • Profil megtekintése
ÖTLETEK leírása
« Dátum: 2016. november 08. - 13:28:50 »
Kérjük, ide írd le, ha van a szerverrel kapcsolatosan olyan ötleted, amivel élvezhetőbbé, felhasználó barátabbá lehetne tenni a játékot! Pontos leírással!

Typical

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 277
  • Tipikus..
    • Profil megtekintése
Re:ÖTLETEK leírása
« Válasz #1 Dátum: 2016. november 08. - 14:03:06 »
Üdv.
Az első számú ötlet az lenne, hogy az ugyan olyan tárgyak gyűjthetőek(egybetehetőek) legyenek.
Pl. Gyöngyök, Kagyló, esetleg készség könyvek,lélekkő (már láttam olyat, hogy kesztyű, valamint exp gyűrű is egybetehető, de ez szerintem nem is lenne olyan fontos) különböző eventes ládák-boss ládák.
-Hogy miért?
Szerintem nagyon sok embert zavar(legalábbis engem nagyon), hogy a farmolásra szánt időnek a nagy részében nem csinálok mást, csak újabb és újabb karaktereket gyártok, hogy tudjam hová pakolni a cuccokat (és ezt úgy, hogy kk-t egyáltalán nem szedek fel, bele se merek gondolni mit él át az aki még azt is gyűjti :D )
Szóval én személy szerint ennek örülnék a legjobban :)
A szenilitás biztos jele, ha elfelejtjük befeje

Itt elértek:
senkiialfonz
Complication

Abbahagyom

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 457
  • 1skill1kill
    • Profil megtekintése
    • Oldgame2
Re:ÖTLETEK leírása
« Válasz #2 Dátum: 2016. november 08. - 14:25:10 »
1. Aukciós Ház ! Ezzel lehetne a szerveren 200%ra fellendíteni a kerskedelmet, és sok előnye van az offline boltokhoz képest, mivel kevesebb a lagg)
2. Metinkövek beiktatása kigyórétre, óriásokhoz, és egyéb olyan területeken, ahol alapból nincsenek.
3. KATEGORIKUS ELLENTMONDÁS AZ UJ KASZT, ALKIMIA, 6.SKILL  BEVEZETÉS, ILLETVE A 6-7 opt bevezetése ellen!!!!
4. GM felvétel, és egy csapat az adminból, aki kontrolálja őket, kirugja, ujjakat vesz fel, hogy a GM segítség állandó lehessen.
5. A jégsárkány késszégkár elleni védelem képességét kijavítani, mivel nem működik!!! A sok demis cuccot, tökfejet stb beraktátok, de a deff megmaradt ugyanazon a szinten. Csak az amugy is csóró BMek ellen tettetek be még több mágiadeffet, hogy 1k helyett már csak 500at sebezzenek fullmágiára 80demivel Sötétkővel.....
6. Leltárbűvítése 4 slotig a mostani 2 helyett.
7. Eventek átírása, a mostaniakat mindenki megunta. a team összeulhetne kiagyalni vmi uj eventsort.
8. War rendszer reformálása, piros kék potin (vagy remélhetőleg autópotin kivul semmit ne lehessen betolni, vagy ugy megoldani, hogy egyáltalán ne legyen hatásuk waron.
DE!! mivel a BMek nagyon durvák, ezért kivenném a játékból a 10es mágialöttyöt (nem a harmatot), és azt a harmatot be lehetne tolni kivételesen! Szerintem így lenne balance a BMek-el szemben waron)
9. DT ledobás megoldása, hogy vissza tudjon az ember jönni, ha ledobja példáula DT 7en.
10. Nagyon kényelmes megoldás lenne, ha a raktárat bárhol meg lehetne nyitni NPCtől függetlenül, Raktárládának nevezik ha jol tudom.
11. GFhez hasonlóan Lélekhez kötő tárgy beiktatása, lopásmegelőzés szempontjából hatalmas áttörés lehetne.
12. Kosztümrendszer és mountok további bővítése, pl engem a Tüzes tigris valósággal elbűvölt :D imádom :)
13. Pántrendszer bevezetés (ALKIMIA NEM! Elrontana mindent!)
14. Egynemű tárgyak egyberakhatósága [gyöngyök, könyvek, lélekkő, 5optoló, egyféle bossládák,  tolvasjkesztyűk, expgyűrűk, varázsfém, stb] NAGYON FONTOS LENNE!!!!
15. Játékon belüli CH váltás Gomb.
16. Beváltozás utáni sebzéscsökkenés bug kijavítása (hogy ne kelljen ujraosztani a vezetéses támadót, vagy karicserézni miuátn beváltoztál, mivel olyankor csökken a sebzés)
17. Egyes "itemshoppos" tárgyak kereskedőképessé tétele (például a visszaállito teki, vissza a városban, és ehhez hasonlók. A birodalmi sziklák droppjának kereskedővé tévése. Illetve a vegyesbe való beadásuk lehetősége)
18. A karakternél ne csak 2miliárd yang lehessen, hanem mondjuk 999 miliárd... elférnek ott azok a számok, akinek kell, ugyis rögbe fogja beváltani. Vagy ha ez megoldhatatlan, akkor ugy kéne megcsinálni, hogy 1.999.999.999 yang után azt irja ki hogy : "A zsákod megtelt arannyal" például, és ne bugoljon át 0 yangra.
19. Bővített kereskedőpanel, mert sokszor nem fér bele a kereskedésbe minden, amit szeretnénk :)
20. Közös birodalmi CHAT! Lehetne mondjuk a "*"-szimbólum a szöveg elé, amivel írhatunk az interbirodalmi chatbe :)
21. GFhez hasonló Mountok (DE KATEGORIKASAN ELLENTMONDOK annak, hogy ezeket is csak ugy tudják majd az emberek megszerezni, hogy pl: vegyél 4petet meg 3fekasárkit meg 10aranysárkit és akkor lesz.... "-.- NEM! Elérhetőbb dolgok kellenek, hogy a csórók is megtudják engedni maguknak, vagy kifarmolják, esetleg küldik jutalma lehetne, ami nehéz, több napos, és hosszu, de nem igényel hiperszuper menyniségű pénzt, SÉt, vagy egyebet. Eljött az idő hogy adjunk is valamit  a játékosoknak, nem csak a SÉt várjuk.
22. Aktívan kell hirdetni a szervert, befektetni pár reklámfelületre, FB csopival is kell valamit csinálni, hogy az emberek tudjanak majd a megújult arculatról (nem 1 megváltozott weboldalról és egy resizett fórumról beszélek természetesen). FB csoportokon kihírdetni valami igazán jó nyereményjátékot, megosztásosat, amit MEG IS ÉRI megosztani, ilyenkor nem kell sajnálni az ajándékot, hogy minél több játékos legyen a szerveren.
23. SZÖRNYŰ FORGATÁS!! Mint ahogy azt Starscream is kiemelte egyik hozzászólásában, a forgatás hihetetlenül aránytalan a forgatók eséséhez. SEMMIT SE LEHET MÁR BEFORGATNI, van hogy több ezer forgató elmegy egy cuccra és forgatós marad. Ismerek olyat aki már 3-4k forgatót beletolt a bőrcsizmába, és egy bénaféle waros csizmit se tudod összekaparni, holott farmol mint egy tank.
24. A rögnél nagyobb értékű fizetőeszköz bevezetése. (pl gyémántrög 25-50-100 rögös értékkel)
25. Kellene a játék opciókba egy olyan opció, hogy ki lehessen kapcsolni a boltok nevét map1en, ezzel csökkentve a laggot.
26. Szükség lenne Barátok játékfülön belül egy részleg (barátok, család, céh mellé), hogy az összes GM,TGM,SGM rajta legyen, és láthatja a játékos hogy melyik online, persze a GMek ki tudják majd kapcoslni az elérhetést, és olyankor ugy fog látszódni, hogy nem online, ill. ráírni sem lehet majd. Ezzel elkerülhető a GM PM szöveg....
27.Jólenne, ha átváltozva mutatná hogy mennyi idő maradt még hátra a gömbből (ugy ahogy a Reboot)
28.Jó lenne egy oylan rendszer kifejlesztése, aminek segítségével le lehetne tiltani a PMet konkrét karaktereknek, ezzel megszüntetve az idegesítő személyek PMelgetését.
29. Forgatók, zenbabok és koncentrált olvasás  a metin legütés után automatikusan bekerülhetne a leltárba. Azért van a farmmap hogy gyorsan lehessen farmolni, és a rengeteg fölös cucc miatt, amit a mobok és a metin dob nagyon nehéz, valamikor nem is lehet megtalálni a forgatót :S
« Utoljára szerkesztve: 2016. november 08. - 17:15:37 írta Abbahagyom »
Új alkotásom:
berkraki - the low lv king
https://www.youtube.com/watch?v=8H44Z4o6UJ0

dacccy

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 25
    • Profil megtekintése
Re:ÖTLETEK leírása
« Válasz #3 Dátum: 2016. november 08. - 19:15:25 »
Én nem sok mindent szeretnék hozzáfűzni csupán annyit, hogy a lélekkőnél ne kelljen annyit kattingatni hanem 1-2kattintásra már húzza is a képességet, valamint megoldani azt hogy 17.-re mindenképp m1-es legyen a képesség.
-Végtelen köpeny:Tudom sokakat elrettent ahogy meghallják , de igazából ha megnézitek nagy előnye nincs belőle senkinek csak sokkal felhasználóbarátabb lenne, mivel sd3-ba bemész a tojásokat nem farmolhatod a végtelenségig mivel a leltárad teli lesz aranyrudakkal.../ha ez nem annyira jönne be akkor legalább 200-as köpenycsomag bevezetése, hogy ne keljen 50-esével megvenni.


+ mikulás event alkalmával megszerezhető lehetne egy "zöld" sárkány és mondjuk karácsonykor be lehetne váltani a vöröset, kéket és a zöldet egy három fejű sárkánnyá.

Abbahagyom

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 457
  • 1skill1kill
    • Profil megtekintése
    • Oldgame2
Re:ÖTLETEK leírása
« Válasz #4 Dátum: 2016. november 08. - 19:26:28 »
minek annyi sárkány? annyi mob elleni erő van a játékban, hogy az már brutális, 15k-kat utök egy 37es karival az ezó vezetőre. És ez is milyen már hogy vegyél 3piros 8fekete 10aranysárkányt és olvazd össze és lezs valami másik.... miért nemlehet békénhagyni azokat a sárkányokat amik már megvannak? Ezt a sárkányos dolgot max akkor támogatnám, ha pvpre lenne haszna, pl Készségkár elleni védelmet adna, vagy X-%ban csökentené az elszenvedett evszteségeket, mint a 70es biosz, de lehetne demis is vagy +készségkáros is, esetleg TPvezstes, TPs sárkány, de  amobosakat hagyjuk már könyörgöm...

Amugy az 50-es köpiket össze lehet rakni 200asba.
Bentvan a készségvisszaállító játékban, 17nél 100kért visszaállítod ha nem megy át.
Új alkotásom:
berkraki - the low lv king
https://www.youtube.com/watch?v=8H44Z4o6UJ0

Leon

  • Kölyök tag
  • **
  • Hozzászólások: 58
    • Profil megtekintése
Re:ÖTLETEK leírása
« Válasz #5 Dátum: 2016. november 08. - 21:19:44 »
új runokhoz belépőt dobhatnának a bossok pl purgatorium belépőt adhatna a láng király nemere runhoz kilencfarkú adna belépőt elvarázsolt erdőben lévő metinek pedig adhatnának az ottani runhoz belépőt hogy ne csak sé ért lehessen venni
Birodalom: Jinno
Céh:BitchLife
Leon007 Lv106 Tőr
Triss1 Lv75 Testi
BitangJo Lv94 Menta

GameAngel Lv97 Buff

dacccy

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 25
    • Profil megtekintése
Re:ÖTLETEK leírása
« Válasz #6 Dátum: 2016. november 08. - 21:22:26 »
"Kérjük, ide írd le, ha van a szerverrel kapcsolatosan olyan ötleted, amivel élvezhetőbbé, felhasználó barátabbá lehetne tenni a játékot! Pontos leírással!"

Igen, lehet, hogy van készség visszaállító de minek vegyem meg ha egyszerűen 17-en átváltana és nem kellene azzal is bajlódni, a 200-as pakk egyben szintén felhasználóbarátabb , egy szóval nem mondtam hogy nem lehet egyberakni.

hefaisztos

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 156
    • Profil megtekintése
Re:ÖTLETEK leírása
« Válasz #7 Dátum: 2016. november 09. - 07:14:27 »
Pl nekem tetszene ha az övekbe az italok helyet a sárkányokat peteket hátasokat belehetne tenni... lassan fél leltárt azok foglalják el
Egyszer 1 nagy szintű játékos azt mondta játéknak indult de munka lett munkából börtön csak egy utat lát a szabadulásra hogy végre elérje a hőn áhítót lv 99 :)

joker24

  • Kölyök tag
  • **
  • Hozzászólások: 98
    • Profil megtekintése
Re:ÖTLETEK leírása
« Válasz #8 Dátum: 2016. november 09. - 09:05:53 »
Hefaisztos otlete tenyleg nem lenne rossz csak dijaznu tudom!!

Leon

  • Kölyök tag
  • **
  • Hozzászólások: 58
    • Profil megtekintése
Re:ÖTLETEK leírása
« Válasz #9 Dátum: 2016. november 09. - 12:53:01 »
új potik mert nagy szintű karaktereknek már 35-40k életük van és praktikusabb lenne olyan poti ami mondjuk 5k életet tölt vissza
új örökös fejleszthető kosztümök külön mobra és pvpre (ezeket egy új eventbe lehetne megszerezni)
« Utoljára szerkesztve: 2016. november 10. - 13:38:56 írta Leon »
Birodalom: Jinno
Céh:BitchLife
Leon007 Lv106 Tőr
Triss1 Lv75 Testi
BitangJo Lv94 Menta

GameAngel Lv97 Buff

Elite

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 140
    • Profil megtekintése
Re:ÖTLETEK leírása
« Válasz #10 Dátum: 2016. november 09. - 19:04:37 »
Tudom hogy volt az egybe rakhatóság de fontos lenne hogy az új runokon a Tüzes, Jeges és az Erdei ládát is egybe lehetne rakni illetve úgy essenek már alapból mert rengeteg helyet foglalnak el.
Az új vértek megadhatnák azt a 3k TP-t amit a csontvért is. A pvps vért esetében szerintem bőven elég lenne 20% mágia is a vértbe így elég keveset sebeznek a mágiás kasztok.
A kioltás működhetne úgy ahogy a mérgezés magyarán egy lv20as karakter ne tudjon kioltani egy 110est.
A lv15 alatti karakterek ne tudják megütni a nagyobb karaktereket vagy le lehessen őket ütni mivel rengetegen ezzel trollkodnak és elmegy a játéktól az ember kedve. Tudom az első ellenérv emiatt az volna hogy akkor a boltokat is leütnék hát meglehetne oldani azt hogy ha valaki boltot csinált azt már ne lehessen kiütni ugyanis a boltok nem ütögetnek :)
Birodalom: Chunjo
Céh: Performance
Karakterek:
DarkElite Lv 115 Wp Sura
TheDarkPvP Lv 115 Bm Sura
EliteBoss Lv 105 Mentális Harcos
Elitebuff Lv 112 Sárkány Sámán

Enzyme

  • Kölyök tag
  • **
  • Hozzászólások: 72
    • Profil megtekintése
Re:ÖTLETEK leírása
« Válasz #11 Dátum: 2016. november 09. - 19:13:52 »
Hát ezektől a max.20 rögös boltoktól kivagyok ! ;D Feljebb kellene tolni jóval a limitet. A 3. leltárral is tudnék mit kezdeni ha nem csak dísznek lenne. Ki kellene venni a zöld harmatot meg a mongvizet, mert a mágikus kasztok játszhatatlanok.
...valamint a többiek által javasolt újítások legalább felét meg kellene csiálni!
  :-*
 
“A műveltség jó sorsban ékesség, balsorsban menedék. ” (Arisztotelész)

Typical

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 277
  • Tipikus..
    • Profil megtekintése
Re:ÖTLETEK leírása
« Válasz #12 Dátum: 2016. november 10. - 14:08:15 »
Hát ezektől a max.20 rögös boltoktól kivagyok ! ;D Feljebb kellene tolni jóval a limitet. A 3. leltárral is tudnék mit kezdeni ha nem csak dísznek lenne. Ki kellene venni a zöld harmatot meg a mongvizet, mert a mágikus kasztok játszhatatlanok.
...valamint a többiek által javasolt újítások legalább felét meg kellene csiálni!
  :-*
Tudom, hogy ez most teljesen off lesz a téma szempontjából, de kivenni a mongot és harmatot??
Játszhatatlanok a mágikus kasztok? :D
Ide csak annyit írnék: verted már le pvpben Rootsot? :D Lehettél full harmatban is, de kétlem, hogy ment volna. :)
(Tisztába vagyok vele, hogy a sámik tényleg teljesen játszhatatlanok, de ott nem a deffeken kéne alakítani, hanem a többi kaszthoz arányosan megemelni az erejüket.)
A szenilitás biztos jele, ha elfelejtjük befeje

Itt elértek:
senkiialfonz
Complication

Enzyme

  • Kölyök tag
  • **
  • Hozzászólások: 72
    • Profil megtekintése
Re:ÖTLETEK leírása
« Válasz #13 Dátum: 2016. november 10. - 19:48:01 »
Háááát.....fullharmat óta, újabb 15 vagy 25 ( már nem is követem) mágia deff került be a játékba, szal már 95 a mágia deff. kb 1-2k-t sebez max. a legkomolyabb bm is, és akkor hol van még a sámi?!
 
“A műveltség jó sorsban ékesség, balsorsban menedék. ” (Arisztotelész)

Kupec

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 179
    • Profil megtekintése
Re:ÖTLETEK leírása
« Válasz #14 Dátum: 2016. november 11. - 23:22:04 »
örüljünk neki, hogy valamiket javitgatnak a szerveren,de ne essünk át a ló túloldalára.Belettek rakva az új lemik,persze azok sem jók ahogy vannak,egyből 10k tpt rakjunk bele,meg legyen még + 50% mob , és akkor már rebotot sem kell nyomni mikor egyedül ütöd újmappos bossokat. a mágia harmat miatt nem tudom mit megy a sirás,azt eddig is nyomta mindenki...
" A legyőzöttség csak egy ideiglenes àllapot ,  a feladàs teszi véglegessé "