Szerző Téma: na ne minek második szerver  (Megtekintve 20776 alkalommal)

SkyLine

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 103
    • Profil megtekintése
Re: na ne minek második szerver
« Válasz #60 Dátum: 2016. november 30. - 12:20:49 »
Én osztom azon személyek véleményét, hogy S2 nem megoldás!
Ugyanaz a Team alkotná ott is a csapatot, ha itt nincsenek- majd ott lesznek? Nem hiszem- bár kitudja!
Nem hiszem azt, hogy itt jelenleg lenne fullos személy a karakterével- az csak mese habbal! Mindenkinek van ellenfele! Mindig találni újabb kihívást- csak aki nem keres az nem is talál!
Én amit szeretnék és szerintem sokaknak elnyerné a tetszését:
1, a Team szervezzen ehhez hasonló eventeket kicsiknek és nagyoknak egyaránt: https://www.youtube.com/watch?v=AWdfADxEl38
2, lendítse fel a warokat jelenleg tapasztalati pontokat sem lehet a céhbe leadni. Áldások, erősítők alkalmazása war közben lehetetlen legyen! Anno szerveztek Team vs. Player játékokat amik szintén jók lennének kicsiknek és nagyoknak egyaránt! Egyéb észrevétel war terén: a karakter halála után a petek eltűnnek- az egy tömegharcban nem nyerő- szükség lenne arra, hogy a pet ne tűnjön el a karakter halála után!
3, A nemrég bekerült runok mind jók- kivéve a purgatórium- mert irtóra laggol és beáll a kép (de ez csak az én véleményem). Én ott csökkenteném valamennyire a mobok számát!
4, Engem marhára zavar, hogy az egyik leggagyibb eventből a Kovács ládái eventből kivették pont azt a tárgyat (Csontfejfedőt 15 mobot ad) amitől az az event egyedinek mondható el- azt vissza lehetne tenni!
5, A Halloweeni event nagyon jóra lett megcsinálva- ahhoz nagy grat! Ehhez hasonló újításokat új alkalmi pályákat szívesen látnék és szerintem ezzel mások is így lennének! Úgyis jön nemsoká a Mikulás és a Karácsonyi event!
6, Map2 található Yu-Hwan NPC aminél van egy olyan lehetőség, hogy: Párbaj egy játékossal
Egy ilyet lehetőséget nyújtó NPC-t lehetne rakni Map1-re is. Eme pályán nem lehetne erősítőket alkalmazni, valamint, ha valaki előtte aktiválta az erősítőket- azokat szépen semlegesítené arra a kis időre amíg pvp-zik a NPC nyújtotta kis pályán vagy hol történne az! + kisebb jutalmakat lehetne kapni, ha nyertél a pvp-ben- pusztán kis ösztönzés céljából! Ha ez megvalósulna- nem lenne sár dobálás- te ittál, áldásoztál- én vagyok a jobb, mert te csaltál!
7, DT-ben a Kaszás megölése után jöhetne újabb kihívást rejtő pálya ami igazi csapat munkát igényel- hasonlót, mint Nemere pályán- nem 1-2 karakteres run lenne senkinek!
8, A rángatást meg kellene szüntetni!
9, A sárkány petek szintjét fel kellene tolni 115-re, hiszen az lesz a karakterek maximális LV szintje!
10, 99-es után újabb vadászküldetések jöhetnének 99-est már sokan kivégezték. Az egyik jutalom pedig lehetne egy állandó város teleportáló gyűrű!
11, személy szerint néha örülnék, ha külön Boss hívó tekercseket is lehetne venni Item-shopban (egyéni vélemény!)
12, Át kéne gondolni eme rengeteg mágia deffet- fölösleges- növelné a mágiás kasztok létszámát- amiket sokan félbe hagytak vagy szüneteltetnek pontosan emiatt!
13, Új Biológus küldetés ami esetleg olyan jutalmat adna ami csökkenti más játékosok sebzését. Azaz ezzel kicsit meghosszabbítaná a pvp-ket vagy tömegharcokban való túlélést!
14, Visszatérve a warokra! A főoldalon lévő ranglistát senki sem nézi- melyik céh hanyadik helyen. Ellentétben, hogy több war legyen- lehetnének kisebb jutalmak azok számára akik megnyerték a wart- szintén ösztönzőleg hatna! Nem kell nagy jutalmakra gondolni- apróságok is megteszik- a lényeg, hogy mégis legyen valami motiváció!

Szerintem, ha ezek meglennének meg amiket még mások is felsoroltak, akkor nem kellene ide S2- ez a szerver is bőven nyújtana élvezetet és kihívást kisebb-nagyobb, gyengébb-erősebb karakterrel rendelkező személynek! Még a fullos karakterekkel rendelkezők számára is!  ;D  (Nem magamra céloztam)!
Amúgy meg nem rajtunk játékosokon múlik, hogy lesz S2 vagy sem, hanem a Team- így eme témának nincs is értelme, majd, ha a Team szavazásra bocsájtja- akkor döntünk mi!
« Utoljára szerkesztve: 2016. november 30. - 12:37:56 írta SkyLine »
Birodalom: Chunjo
Céh: HalfTytans
Karakterek:
Ryu89 115-ös Tőr (The Best Ninja)
Arya89 112-es Buff
Ermac89 105-ös BM
IceLady 105-ös Menta
DarkMagicMan 103-as Testi
Kalana 103-as Tőr
Starscream21 102-es Íjász
Maltazard 95-ös Gyógy
DarkMagicLad 95-ös WP

gegeglam

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 474
    • Profil megtekintése
Re: na ne minek második szerver
« Válasz #61 Dátum: 2016. november 30. - 13:23:32 »
Bluu engem érdekelnek a vidik , milyen néven vagy fent? :D

A war rendszerhez egy ötlet.
Be kellene tenni rangsorolt és nem rangsorolt warokat,ahol csak a rangsorolt warok után járna a pont.
A top listát havonta le 0 ázni,és dijazni a top3 helyezettet.

Visszaélések visszaszoritására pár ötlet:
Egy céh csak 3x warozhatna egy másik adott céhhel maximum. (havonta,rangsorolt mecset)
A rangsorolt meccsekhez legalább 5 főt kötnék és lvl 80 felett.
A céhek létrehozásánál némi összeget keljen befektetni, nem a mostani potom pár 100k yangot.
Ezáltal minden létező céhet eltörölni és tiszta lappal kezdeni, orvosolandó a céh telkek felszabaditása.

Sima wart bárki mehetne tét nélkül igy talán az inaktivabb céheket is érdekelné a dolog.
Akár bohóckodás vagy gyakorlási célból esetleg csak a móka kedvéért. :)
Továbbá minden eddigi war ötletet pl itemek letiltása jónak gondolok.
« Utoljára szerkesztve: 2016. november 30. - 13:40:06 írta gegeglam »
MAKES OLD GREAT AGAIN!

Dzsoki

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 160
    • Profil megtekintése
Re: na ne minek második szerver
« Válasz #62 Dátum: 2016. november 30. - 13:57:17 »
Hali. Én nem értem azokat az embereket akik ellenzik az S2 őt. Hiszen azt sororljátok hogy ugyse lenne ott sem másképp, ugyanilyen team tagokkal stb, stb. Ha ezt igy gondoljátok akkor mért kell már majdnem kérni hogy ne nyissák meg? Ha szerintetek ugyis sza r lesz akkor nem kell vele foglalkozni, mennyen aki akar, aki nem akar az pedig ugyis itt marad és legyen boldog s1 en. De itt vannak olyan emberek akik igen is szeretnék hogy megnyissák s2 őt. Szóval ha nem szeretnéd hogy legyen s2 hiszen ugysem játszanál rajta akkor kár energiát is belefektetned rá hogy kommentelgess mivel ugysem fogsz rajta játszani. Bluu val egyetértek teljes mértékben, s1 kiakasztva és kiöregedve, kell az S2! üdvözlet

Bluu

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 38
    • Profil megtekintése
Re: na ne minek második szerver
« Válasz #63 Dátum: 2016. november 30. - 23:47:35 »
Dzsoki, köszönöm az ésszerű gondolkozásod!
Gegeglam: youtube: metin2 hu orion bluu vs boss
(Sok olyan videó megtalalhato a vilaghalon, ahol utogetik 1-1 szemelyben a sarkanyt, csak sokan nem tudják, vagy csak nem figyelték, hogy ezek csak akkor tudták, mikor bent volt a nyalóka, viszont én napi rendszerességgel jártam sárkányhoz! :) és természetesen nyalóka a közelben sem volt! )

Firnáncxd

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 31
    • Profil megtekintése
Re: na ne minek második szerver
« Válasz #64 Dátum: 2016. december 01. - 07:57:58 »
Ez a dzsoki egy tuskó. Viszonlátás....

Bluu

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 38
    • Profil megtekintése
Re: na ne minek második szerver
« Válasz #65 Dátum: 2016. december 01. - 14:34:36 »
Ezt abból állapitottad meg, hogy leirt egy ésszerű magyarázatot? Ne nevettesd már ki magad te sem :)
Ha nem erdekel teged sem az uj szerver, akkor nem értem mit foglalkozol ezzel a posttal :)

dreamfolow

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 5
    • Profil megtekintése
Re: na ne minek második szerver
« Válasz #66 Dátum: 2016. december 01. - 18:18:46 »
Lehet tudni, hogy mikor tervezik be S2-t? Eléggé meguntam S1-et mostanság... Jaj hoppá. :P
Én is egyetértek az S2 támogatókkal. Most gondoljatok bele, akkor lennének új kihívások, full alap mindenki, egyenlőbb felállás, és ez az ami lefoglalná az embert. Szerintem nagyon élvezetes lesz majd mindent az alapokról kezdeni. Gondoljatok bele, ez az életben is így van, ha nincs semmi kihívás már abban amit csináltál, keresel  egy másik kihívást, ez jelen esetben az Old szerón nem oldható meg, mivel csak 1 szerver van. Emiatt, akik már kimaxolt karival vannak, azok vagy elmennek (másik szeróra), vagy full cuccos kiskarikkal rajolnak map1-en, és egyszer csak abbahagyják. Húha... ez ám a játékélmény. Esetleg akik régen abbahagyták, még talán ők is kedvet kapnak az S2-höz. Emberek, ez tök egyszerű. Azért lett felvetve az S2 ötlete a staff részéről, hogy ne haljon be a szeró, és ezzel a lépéssel még akár javuló tendenciát is fog mutatni a playerek száma. Szóval én ezért is támogatom, legalább az S1-et megunt játékosok sem mennek el. Viszont én nem pontosan az S1 mintájára csinálnám az S2-őt, végül is az alapja lehetne ugyanaz, csak valami extra azért legyen benne, valami kellemes, és új. :) Köszöntem.
« Utoljára szerkesztve: 2016. december 01. - 18:50:37 írta dreamfolow »

Firnáncxd

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 31
    • Profil megtekintése
Re: na ne minek második szerver
« Válasz #67 Dátum: 2016. december 02. - 09:41:33 »
Extra az... :D Azt akkor ki fog akkor s1-en játszani te nagyon okos gyerek?:D  Tudom ti viasztok bele,mert kell az eskettű me' nah.

seba

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 22
    • Profil megtekintése
Re: na ne minek második szerver
« Válasz #68 Dátum: 2016. december 02. - 14:11:21 »
Nekem sem időm, sem sé-m, továbbhúzni a csontokat amikkel megszenvedtem, ezért átmentem sima metinre, de ha lenne s2 akkor azonnal visszajönnék. Csak legyen oan mint régen, míg Lv. 99 volt a max. s1 már rég ki van játszva és ezen nem segített a 3 új pálya és a sé-s lemi sem. Valamint sokan vannak akik itt játszottak és elmentek az évek során, ők is visszajönnének szerintem, ahogyan én is. üdv.
Féltékeny vagy rajtam.

dreamfolow

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 5
    • Profil megtekintése
Re: na ne minek második szerver
« Válasz #69 Dátum: 2016. december 02. - 18:38:18 »
Extra az... :D Azt akkor ki fog akkor s1-en játszani te nagyon okos gyerek?:D  Tudom ti viasztok bele,mert kell az eskettű me' nah.

Ki nem sz.rja le a siránkozókat.... Mindenki azon játszik, amin akar. És mi akarjuk S2-őt, ha tetszik, ha nem.

Hiena1972

  • Kölyök tag
  • **
  • Hozzászólások: 96
    • Profil megtekintése
Re: na ne minek második szerver
« Válasz #70 Dátum: 2016. december 02. - 19:34:59 »
Aludtam rá párat.
Legyen S2! Aki akar megy, aki nem az meg marad S1-en.
Max szervezhetnének egy fogadást pl 30 nappal nyitás után hol lesznek többen.
Sőt S3 is lehetne és pl ott pánt meg, alki meg 300 szint meg minden.
Szerintem ha változatos S1-S2-S3 lenne, akkor lehet visszajönnének emberek és hol itt, hol ott játszanának majd megragadnának valahol.
Amennyiben továbbra is töketlenkednek, azon sajna nem segít S4 sem.
« Utoljára szerkesztve: 2016. december 02. - 19:37:09 írta Hiena1972 »
- Volt már olyan álmod, amiről biztosan hitted, hogy valóság?

- Miért teszel fel olyan kérdést... amire már úgyis tudod a választ?

-Megcsodálta már a Mátrix tökéletes szépségét? Emberek milliárdjai élik le a az életüket....öntudatlan.

-Miért fáj a szemem?
-Mert most használod először.

Kupec

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 179
    • Profil megtekintése
Re: na ne minek második szerver
« Válasz #71 Dátum: 2016. december 04. - 11:46:34 »
Én osztom azon személyek véleményét, hogy S2 nem megoldás!
Ugyanaz a Team alkotná ott is a csapatot, ha itt nincsenek- majd ott lesznek? Nem hiszem- bár kitudja!
Nem hiszem azt, hogy itt jelenleg lenne fullos személy a karakterével- az csak mese habbal! Mindenkinek van ellenfele! Mindig találni újabb kihívást- csak aki nem keres az nem is talál!
Én amit szeretnék és szerintem sokaknak elnyerné a tetszését:
1, a Team szervezzen ehhez hasonló eventeket kicsiknek és nagyoknak egyaránt: https://www.youtube.com/watch?v=AWdfADxEl38
2, lendítse fel a warokat jelenleg tapasztalati pontokat sem lehet a céhbe leadni. Áldások, erősítők alkalmazása war közben lehetetlen legyen! Anno szerveztek Team vs. Player játékokat amik szintén jók lennének kicsiknek és nagyoknak egyaránt! Egyéb észrevétel war terén: a karakter halála után a petek eltűnnek- az egy tömegharcban nem nyerő- szükség lenne arra, hogy a pet ne tűnjön el a karakter halála után!
3, A nemrég bekerült runok mind jók- kivéve a purgatórium- mert irtóra laggol és beáll a kép (de ez csak az én véleményem). Én ott csökkenteném valamennyire a mobok számát!
4, Engem marhára zavar, hogy az egyik leggagyibb eventből a Kovács ládái eventből kivették pont azt a tárgyat (Csontfejfedőt 15 mobot ad) amitől az az event egyedinek mondható el- azt vissza lehetne tenni!
5, A Halloweeni event nagyon jóra lett megcsinálva- ahhoz nagy grat! Ehhez hasonló újításokat új alkalmi pályákat szívesen látnék és szerintem ezzel mások is így lennének! Úgyis jön nemsoká a Mikulás és a Karácsonyi event!
6, Map2 található Yu-Hwan NPC aminél van egy olyan lehetőség, hogy: Párbaj egy játékossal
Egy ilyet lehetőséget nyújtó NPC-t lehetne rakni Map1-re is. Eme pályán nem lehetne erősítőket alkalmazni, valamint, ha valaki előtte aktiválta az erősítőket- azokat szépen semlegesítené arra a kis időre amíg pvp-zik a NPC nyújtotta kis pályán vagy hol történne az! + kisebb jutalmakat lehetne kapni, ha nyertél a pvp-ben- pusztán kis ösztönzés céljából! Ha ez megvalósulna- nem lenne sár dobálás- te ittál, áldásoztál- én vagyok a jobb, mert te csaltál!
7, DT-ben a Kaszás megölése után jöhetne újabb kihívást rejtő pálya ami igazi csapat munkát igényel- hasonlót, mint Nemere pályán- nem 1-2 karakteres run lenne senkinek!
8, A rángatást meg kellene szüntetni!
9, A sárkány petek szintjét fel kellene tolni 115-re, hiszen az lesz a karakterek maximális LV szintje!
10, 99-es után újabb vadászküldetések jöhetnének 99-est már sokan kivégezték. Az egyik jutalom pedig lehetne egy állandó város teleportáló gyűrű!
11, személy szerint néha örülnék, ha külön Boss hívó tekercseket is lehetne venni Item-shopban (egyéni vélemény!)
12, Át kéne gondolni eme rengeteg mágia deffet- fölösleges- növelné a mágiás kasztok létszámát- amiket sokan félbe hagytak vagy szüneteltetnek pontosan emiatt!
13, Új Biológus küldetés ami esetleg olyan jutalmat adna ami csökkenti más játékosok sebzését. Azaz ezzel kicsit meghosszabbítaná a pvp-ket vagy tömegharcokban való túlélést!
14, Visszatérve a warokra! A főoldalon lévő ranglistát senki sem nézi- melyik céh hanyadik helyen. Ellentétben, hogy több war legyen- lehetnének kisebb jutalmak azok számára akik megnyerték a wart- szintén ösztönzőleg hatna! Nem kell nagy jutalmakra gondolni- apróságok is megteszik- a lényeg, hogy mégis legyen valami motiváció!

Szerintem, ha ezek meglennének meg amiket még mások is felsoroltak, akkor nem kellene ide S2- ez a szerver is bőven nyújtana élvezetet és kihívást kisebb-nagyobb, gyengébb-erősebb karakterrel rendelkező személynek! Még a fullos karakterekkel rendelkezők számára is!  ;D  (Nem magamra céloztam)!
Amúgy meg nem rajtunk játékosokon múlik, hogy lesz S2 vagy sem, hanem a Team- így eme témának nincs is értelme, majd, ha a Team szavazásra bocsájtja- akkor döntünk mi!


Màr ne is haragudj, de a tököm kivan vele, hogy azért sirsz, mert erősitők bent vannak a waron.a nagyobb probléma, hogy nincsenek warok.és lehetőleg ne irj egy nyàlas szöveget arròl, hogy azért nincs , mert erősîtők mennek.Krisztòékon kîvül senki nem nyomja a viaszokat, ők meg azzal is meghalnak. erről ennyit
" A legyőzöttség csak egy ideiglenes àllapot ,  a feladàs teszi véglegessé "

SkyLine

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 103
    • Profil megtekintése
Re: na ne minek második szerver
« Válasz #72 Dátum: 2016. december 04. - 15:34:31 »
Nyálas szöveg vagy sem- szólás szabadság van!  ;D
Nem kötelező elolvasni- átugorhatod az írásomat, mint ahogy én is átugrom másokét akikre nem vagyok kíváncsi!  ;)
Valamint nem csak ők nyomnak erősítőket- elég sokan- csak vannak akiknél ez kevésbé látszik. Valamint igen- minden war kihívásnál az volt a kikötés- ne legyenek erősítőkkel tele a karakterek- szóval bocs, hogy megemlítettem!  ;D
Zárásként- teszek arra, hogy neked tetszik vagy sem, hogy én mit írok- az a te nagy problémád nem az enyém!  :)
Birodalom: Chunjo
Céh: HalfTytans
Karakterek:
Ryu89 115-ös Tőr (The Best Ninja)
Arya89 112-es Buff
Ermac89 105-ös BM
IceLady 105-ös Menta
DarkMagicMan 103-as Testi
Kalana 103-as Tőr
Starscream21 102-es Íjász
Maltazard 95-ös Gyógy
DarkMagicLad 95-ös WP

TimothyDix

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 5
    • Profil megtekintése
na ne minek masodik szerver
« Válasz #73 Dátum: 2019. március 09. - 21:36:13 »
Udv
Ez csak egy erdeklodes, hogy varhato-e "Frakciok haboruja" tipusu szerver?
ha jol lattam eddig oroszon kivul sehol se van/volt meg

Kivancsi vagyok, hogy nem-e valaki tobbet tud mint en, vagy, hogy a jatekosoknak ez milyen aranyban tetszene.

Nekem tutira bejonne...

Viking

  • Vendég
Re: na ne minek második szerver
« Válasz #74 Dátum: 2019. május 15. - 17:02:03 »
Lol