Szavazás

Szeretnéd ha a méregkardot át lehetne alakítani egy nagyobb támadóértékű, átlagkáros fegyverré?

Igen, nagyon jó lenne!
Nem, ne szórakozzunk már!

Szerző Téma: Méregkardból egy Új átlagkáros fegyvert?  (Megtekintve 4996 alkalommal)

Bluu

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 38
    • Profil megtekintése
Méregkardból egy Új átlagkáros fegyvert?
« Dátum: 2016. december 16. - 09:27:52 »
Sziasztok!

Azt tapasztaltam, hogy a méregkard konkrétan meg van halva a szerveren! +9es kövezett alap forgatós mérget 70-90 rög között lehet csak kapni, viszont egy 40-42 ÁK-s méregkard 100-120 rög! kiváncsi lennék rá ki a tö..öm forgatja be 30-40 rögből 40+ ÁK-ra??? (lassan ha jól látom 1r/db ja a forgatónak)
Szóval gondoltam kicsit fel lendithetné a játékot, ha esetleg a méregkardot tovább lehetne fejleszteni, egy új, Átlagkáros fegyverré, csak valamivel nagyobb sebzéssel, természetesen ezzel egyben a szintjét is növelni, 90-95 vagy akár 100as szintre! Elég kellemetlen hogy 50 ÁK és 80% ezo, full sárkány, 99es pet, cián+reboot és P vezetéses támadóértékkel, közel 20-25 perc egy metin sárkánytüzfőldön, egy komolyabb sebzéses fegyverrel azért lehetne ez fele annyi kb... Fejleszteni természetesen valami drágább holmit kérjen mint a démoni emléktárgy :D legyen energia kristályos nyugodtan!
Szerintem ez az elképzelés abszolút megvalósítható és a szerveren is lendithetne egy jó irányban, mert egyből többet érhetne a 40 átlagos méreg is, illetve több embernek lenne érdeke akár küzdeni, hogy elkészithesse!
Esetleg még annyi, hogy ennek a fegyvernek az elkészítése lehetne bizonyos eventeken, mint ahogy a firey, fekete sárkány, arany sárkány, vagy az új rókák!
Ha belegondoltok, ez a róka téma is elég rendesen megmozdított mindenkit!!! :D

Várom a negatív és főleg a pozitív kommenteket!

tiba123

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 275
    • Profil megtekintése
Re:Méregkardból egy Új átlagkáros fegyvert?
« Válasz #1 Dátum: 2016. december 16. - 16:14:15 »
Én is támogatom az ötletet! :)
Céh:HiddenLeaf
Karaktereim:

BlackZetsu    lv 113 wp
BodyGuard lv 105 testi
Kenpachy      lv 104 menta
WhiteZetsu   lv 103 bm
Zaydel          lv100  buff
Mende          lv 75 testi farm
Zyrac           lv 76 wp farm

gegeglam

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 474
    • Profil megtekintése
Re:Méregkardból egy Új átlagkáros fegyvert?
« Válasz #2 Dátum: 2016. december 16. - 19:09:52 »
Már nem a személyes érdeket kéne nézni, hanem hogy milyen hatással lenne ez a szerverre.
Ez nem megoldás, a pvm vonalat nem szabad tovább erősiteni.

De ezt a team nemlátja mert nem lát a pénzéhségtől.

Sikeresen legyilkolták a szerot, ami véleményem szerint nem fog talpra állni.

MAKES OLD GREAT AGAIN!

Bluu

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 38
    • Profil megtekintése
Re:Méregkardból egy Új átlagkáros fegyvert?
« Válasz #3 Dátum: 2016. december 17. - 00:53:07 »
Nem tudom te játszottál-e anno Nexten, ahol volt bizony lv90es átlagkáros fegyo, cáfold meg ha nincs igazam, de Next talán jobban vagy legalább is majdnem jobban virágzott mint GF! Rengeteg játékosa volt, nyilván nem a fegyo miatt, de az is egy volt a sok-sok más cucc között... Bár kiváncsian várom, hogy szerinted mi az amivel fel lehetne lenditeni a játékot? Nem a mi dolgunk fellenditeni, de tippeket adhatunk, hát adjunk! :)

gegeglam

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 474
    • Profil megtekintése
Re:Méregkardból egy Új átlagkáros fegyvert?
« Válasz #4 Dátum: 2016. december 17. - 10:40:32 »
Tudtommal ez egy gf alapú szero.
Nemtudom hol voltál eddig de van egy 30+ pontos lista amivel fel lehetne lendíteni a szerot.

De ezt a teamot nem lehet sem meggyőzni,sem cáfolni szóval mindegy mit pattogunk itt. :)

És nagyon remélem,hogy nem akartok ebből next et csinálni,az is hova jutott...
« Utoljára szerkesztve: 2016. december 17. - 10:45:16 írta gegeglam »
MAKES OLD GREAT AGAIN!

Bluu

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 38
    • Profil megtekintése
Re:Méregkardból egy Új átlagkáros fegyvert?
« Válasz #5 Dátum: 2016. december 17. - 15:31:56 »
Nekem mindegy hogy lesz e valami a méregkardból vagy sem :)
Én csak bedobtam egy tippet :)
Ez a szerver haldoklik, sokan azt hiszik, várják, hogy majd egyik napról a másikra történik valami csoda, és hirtelen több száz játékos regisztrál ide... Csak sokan nem tudjátok, hogy amikor jól ment OldGamenek, havi szinten több mint 1 millió bevétele volt, igen több!!! Jelenleg meg a 100 ezret is csoda ha eléri... Pénzből élünk! Mi is, Ők is! Ha nincs bevétel, nem lesz miből fedezni a kiadást, ergo be kell hogy zárjon... És ezzel nem azt mondom, hogy költsetek ész nélkül! :)
Csak azt, hogy ne csodálkozzatok ha egyik napról a másikra nem indul a patch!!! :)

Typical

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 277
  • Tipikus..
    • Profil megtekintése
Re:Méregkardból egy Új átlagkáros fegyvert?
« Válasz #6 Dátum: 2016. december 17. - 19:49:08 »
Az a legjobb, hogy egy normális érvet még nem hozott fel senki ellene, de már leszavazták a dolgot :D
Gf alap? Nem tudom mit takar a gf alap.. Ha ránézel gfre, az már évtizedekkel old előtt jár, szóval ha az az alap, akkor bele kell húzni mert van még hova fejlődni :D :D
Egyébként vágom mire gondolsz, de ha azt az oldschool "élményt" akarná fenntartani a szerver, akkor ki játszana még itt? Rég csődbe ment volna az egész szerver, mert nem lenne mit csinálni..
Ahhoz, hogy ez tovább működjön, igenis kellenek ezek az új vértek amiket már beraktak, fegyver, ékszerek (amik inkább pvp beállítottságúak lennének) stb..
Ha valaki a régi (kb. 3-4 évvel ezelőtti) gf élményre vágyna, sajnos el kell hogy szomorítsam, de soha nem lehet már visszahozni mert az rég meghalt. Nem a szerverek miatt, hanem amiatt amilyenné váltak a játékosok. :)
A szenilitás biztos jele, ha elfelejtjük befeje

Itt elértek:
senkiialfonz
Complication

Bluu

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 38
    • Profil megtekintése
Re:Méregkardból egy Új átlagkáros fegyvert?
« Válasz #7 Dátum: 2016. december 18. - 09:46:46 »
Ez igy van, azzal a metinnel már lehet én sem játszanék szivesen... Mindenki az új dolgokra vágyik, a mi dolgunk ezekre az új dolgokra tippeket adogatni, aztán egyszer hátha lesz belőle valami... azt birom amugy a legjobban, hogy azok akik itt a "nem"-re szavaztak, az elsők lennének akik megcsinálnák ezt a fegyvert a méregkardból, ha betennék! :D

Kupec

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 179
    • Profil megtekintése
Re:Méregkardból egy Új átlagkáros fegyvert?
« Válasz #8 Dátum: 2016. december 22. - 14:12:20 »
szerintem nem SZABAD erősiteni a "szörny àgat"
  oda jutottunk, hogy csöves playerek ütik egyedül, az ùjmappos bossokat, viasz cuccokban..
azi, sárkàny?
nincs az a h***e, aki nem egyedül menne be ilyen helyekre, és ez elszomorîtò.
itt bukott meg a játék.
habár, a cuccok tovàbbfejlesztését én is tàmogatom,(azért,hogy lehessen mit csinàlni a szeròn) , de ezzel együtt a MOBOKAT is erősîteni kell.
Tehàt blue, mivel te sajàt érdekből hoznàd be az ùj kardot,hogy gyorsabb legyen amit csinàlsz, addig én azért hoznàm be, hogy ùj kihîvások legyenek.
" A legyőzöttség csak egy ideiglenes àllapot ,  a feladàs teszi véglegessé "

Edwardhes

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 1
    • Profil megtekintése
Meregkardbol egy Uj atlagkaros fegyvert
« Válasz #9 Dátum: 2019. március 24. - 18:27:38 »
Szia

Elvileg azok a hirdetesek kerulnek torlesre, amik mar 60 napja inaktivak. Szerinted egy olyan hirdetest, amit mar ket eve nem frissitettek, azt ki fogja megtalalni, elolvasni, hany szaz oldalt kellene hozza vegigbogaraszni?
Ha valamit "jo aron" kinalsz eladasra, az par nap alatt elkel. Ha megis eltelik ket honap es meg megvan a porteka, akkor frissitsd a hirdetest es nem lesz torolve.

Udv