Szerző Téma: Tolvaj kesztyű és a bónusz tárgy dropp  (Megtekintve 3513 alkalommal)

Cassia

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 7
    • Profil megtekintése
Tolvaj kesztyű és a bónusz tárgy dropp
« Dátum: 2017. április 22. - 08:56:19 »
Sziasztok!
A segítségeteket/véleményeteket szeretném kérni a tolvajkesztyűvel és az extra tárgydropp bónuszokkal kapcsolatban.
Alapvetően 3 féle módon növelhető a tárgydobási esély:
- felvehető tolvajkesztyű
- sé-s tolvaj kesztyű
- forgatható bónuszként karosban és fülesben

A kérdésem az lenne, hogy ezek - amennyiben minden van - összeadódnak-e a bónuszok, valóban jobb-e akkor a tárgydobás, ha minden van, azaz 40% amit forgattam, sé-s illetve a feltehetős tolvaj?

Vanillia

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 14
    • Profil megtekintése
Re:Tolvaj kesztyű és a bónusz tárgy dropp
« Válasz #1 Dátum: 2017. április 22. - 10:37:56 »
Sajnálatos módon a tárgyak dobási esélyét növelő optok a tárgyak által adott plusz százalékot adókkal nem adódnak össze, sőt rontják egymás hatását is.

Dropot növelő lehetőségek:
- Tárgyban levő Esély a dupla tárgy dobásra bónusszal 40% érhető el maximum (20-20 karkötő és fülbevaló).
- 2 órás Tolvaj kesztyű
- 3 órás Tolvaj kesztyű
- SÉ-s Tolvaj kesztyű

A játékosnak magának kell eldönteni, hogy ezek közül melyiket használja. Kombinálni nem érdemes őket hiszen kioltják egymást, épp olyan lesz a hatás mintha semmit nem használnánk.
Ha bármilyen kesztyű mellé akár csak 1% Esély a dupla tárgy dobására optunk is van a karosban vagy a fülesben, már el is rontottuk a dropunkat.

Tapasztalatom szerint a drop a következőképen nő.
- Semmit nem használunk
- Valamennyi Esély a dupla tárgy dobásra van
- 40% Esély a dupla tárgy dobásra van
- 2 órás Tolvaj kesztyű
- 3 órás Tolvaj kesztyű és a SÉ-s Tolvaj kesztyű hatása azonos és a legjobb.

vipzoli

  • Kölyök tag
  • **
  • Hozzászólások: 56
    • Profil megtekintése
Re:Tolvaj kesztyű és a bónusz tárgy dropp
« Válasz #2 Dátum: 2017. április 22. - 11:18:18 »
Item shopos a legjobb tolvaj ez tény. 40% dupla tárgy nem is ront de nem is javít a droppon. 2órás vagy 3 órás tolvaj+item shopos együtt már semmit nem ér ugyanis megszüntetik egymás hatását. (saját vélemény és teszt)
OLDGAME2 SZERVEREN A JÁTÉKOT BEFEJEZTEM!