Szerző Téma: Mikulás Run  (Megtekintve 4759 alkalommal)

BenX

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 34
    • Profil megtekintése
Mikulás Run
« Dátum: 2018. december 10. - 19:59:31 »
szisztok szerintem jobb lett volna könyebiteni a runt nem anyit szaladgálni meg lehet volna oldani a Jotun runhoz hasoloan nagyon idö igenyes ha 3-4 karival lépsz be de szerintem vannak akik támogatják az ötletem a karom is nem 1500-1600 rög lenne nah és a nyitásrol ne is beszéljünk van mikor 100 ládábol sem nyitol semmit csak sok lomot akkor hogy szedjenek ösze 12karmot a rokákhoz valami ötlet kéne a könyeb legyen másoknak is megszerezni a rókákat nem kel egoistának lenni mig ilyen idö igenyes a run persze hogy nem fogok karmot eladni 1500 rög alatt.

kuros

  • Kölyök tag
  • **
  • Hozzászólások: 81
    • Profil megtekintése
Re:Mikulás Run
« Válasz #1 Dátum: 2018. december 11. - 07:23:47 »
Több éve ilyen a run, aki akarta meg tudta szerezni.. Azert a sok mob elleni eroert dolgozzon csak meg mindenki, mind időben, mind rog kiadásban.
"Mindenki életszemléletét megváltoztató lopott szánalmas idézet helye"

Karakterek: Asking95   115
                 miniAsking 111
                 Askfarm     75
                 Brigittaaa   100

ice1999hun

  • Kölyök tag
  • **
  • Hozzászólások: 60
    • Profil megtekintése
Re:Mikulás Run
« Válasz #2 Dátum: 2018. december 12. - 12:14:19 »
Sokat kell rohangászni, amivel nem is volna probléma ha nem 50/1 arányban jönne ki egy karom, így viszont már hosszú :D

BenX

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 34
    • Profil megtekintése
Re:Mikulás Run
« Válasz #3 Dátum: 2018. december 12. - 16:01:08 »
szintem jó lenne ha be mész 3 karival 2 otmarad 1el be mész le ölöd a boss-t és utána oda teleportálna a mikulás lányhoz. szrintem élégé unalmas amit 1-2 nap alat meg lehet unni sokan feladják én a tegnap 50ládábol semmit nem nyitotam akkor kérdem én mi volt a haszon hogy 3-4 orát elveszítettem hiába akkor szinted érdemes menni még mert szerintem nem 17500 sé elment a semmire akkor 12 karomra ha még 50/1 arányban sem nyitol menyi kel igy nem veszem értelmét az eventnek enyi erövel be lehetet volna rakni item shopba 5k sé-ért egy karmot és kész nem fog itt senki 10 orákat runolni a semiért 

kuros

  • Kölyök tag
  • **
  • Hozzászólások: 81
    • Profil megtekintése
Re:Mikulás Run
« Válasz #4 Dátum: 2018. december 12. - 16:03:47 »
Tavalyelőtt 120 ladabol jott 1 karom nekem.. A maradek 11et inkabb megvettem.. Tavaly.pedig brahibol mentem párat.. 15lada 2 karom, ilyen ez az ilyen :D idén pedig szerintem viaszok az egész eventbe
"Mindenki életszemléletét megváltoztató lopott szánalmas idézet helye"

Karakterek: Asking95   115
                 miniAsking 111
                 Askfarm     75
                 Brigittaaa   100

BenX

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 34
    • Profil megtekintése
Re:Mikulás Run
« Válasz #5 Dátum: 2018. december 12. - 16:13:30 »
engem nem érdekel ugyis megvan már 2 év az összes de azt is kel nézni hogy a szerver ezel az eventel volt elrontva mert sokan ezért hagyták itt szerintem öszesen ha vagyunk 50-en az még jó, de még anyian sem akkor nincs kinek runolni kéne valami változás hogy mindeki visza jöjön játszani ide én csak sajnálom mert régi metin nem 2 napos eszt szeretem benne, de mikor már több mint félig kivan halva akkor már elég szomorú szintem ide kel valami nagy újítás