Szerző Téma: Huzási Esély  (Megtekintve 3494 alkalommal)

BenX

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 34
    • Profil megtekintése
Huzási Esély
« Dátum: 2019. február 04. - 21:39:30 »
Meg értem hogy húzási esélyt le vittétek.  de enyire??? emberek hol éltek semmit nem lehet húzni ezen a szerón és sokan ezért is fogják itt hagyni mert mindeki belefáradt hogy 20x betöri a verteket +9re vagy fegyvereket, nekem 14x tört a rúna +9re .a csont még most is +8 de már 11x tört már nem fogok vele kinlodni mert már meg untam, nem fogok heteket farmolni hogy hogy 1 heti fáradalmasságom 5perc alat be törjem, mindekinek van családja magán élete mindeki azt keresi jobb legyen, de amit itt lenyomtatok 7-8éve csak csuság a szero kivan halva nem akarjátok elismerni vannak más szerverek is nem kötelezö itt játszani de szevedni sem fog senki mert ez már nekem nem játék élmény amit ez a szerver nyújt hanem kinlodás és szenvedés szerintem 2019 be nem igy kel kinézzen egy magyar szerver .

BenX

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 34
    • Profil megtekintése
Re:Huzási Esély
« Válasz #1 Dátum: 2019. február 04. - 21:49:36 »
Ez már csak haszon jövedelemröl szol, a tulajdonost a pénz érdekli !Bennünket a játék élmény de itt már semmit nem kapsz. Televan a szeró  buggal még arrol sem tud senki de jó hogy vannak olyanok is akik kihasználják csak gratulálni tudok. ugy hogy legyetek szivesek hozzátok rendbe a szervert vagy zárjátok be és kész nem lesz vele több gond vagy adjátok el egy olyan embernek aki foglakozik vele mert nállatok csak rosz kézekben van nem kel haragudni ez az igasság .

BenX

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 34
    • Profil megtekintése
Re:Huzási Esély
« Válasz #2 Dátum: 2019. február 07. - 11:22:52 »
már 15x tört +9re a vért  adná a jó isten zárjon be  >:(
« Utoljára szerkesztve: 2019. február 07. - 12:40:17 írta BenX »