Szerző Téma: 5let olvass és figyelj! :D  (Megtekintve 3519 alkalommal)

sipos77

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 16
    • Profil megtekintése
5let olvass és figyelj! :D
« Dátum: 2016. február 26. - 14:15:00 »
Sziasztok!
Először is köszönetett szeretnék mondani a szerver okosának aki kigondolta ezt az egészet hogy legyen drasztikus lépés! Mert rengetegen hagyták el a szervert javítások/fejlesztések végett!
Nem mi vagyunk ti értetek ti vagytok értünk!

Szeretnék is bele kezdeni mint aktív játékos a karaktereim nevét nem hoznám nyilvánosságra! :D
- Legyen mindenféle bugg kijavítva itt a céh alapításra is célzok mindenre!
- Szerintem ezt nem nekünk játékosoknak kénne megmondani még az adott fájt is átadni hogy milyen új szettek vértek mappok legyenek bent azokat amiket ti tudtok vállalni hogy bugg mentesen működik azokat vigyük szavazásba és kb. 1 hét legyen a szavazás és legyen meg a döntés hogy milyen szintű ékszerek mappok fegyverek szettek legyenek meg.

- Ha 6-7 opt bekerülne akkor véglesen el lenne rontva a szerver és az a szerver becsukását jelentené azt tessék elfelejteni hogy be lesz rakva nem kell az a francnak se az aki szeretné menjen olyan szerverre ahol megtalálható a 6-7 OPT.
- Legyen online Team-tag nem is azt mondom hogy 0-24-ből 48-at legyen elérhető de azért normális GM-eket fellehetne venni.
- Támogatnám még a 120 as szintet persze ez a fent említett pályákkal bővülhetne küldetésekkel az élen. És még a 6. skill-et is nyugodtan belehetne rakni.
- Támogatnám még azt hogy Alkimia Pánt rendszer Öv rendszer is bekerüljön de ezt persze szavazással lehetne eldőnteni ezt is megszavazni.
- Legyen Poti mellé elixir mássik neve (Auto poti) azt nagyon sokat segíteni rajtunk!
- Támogatnám a leltár bővítést ne 2-leltár legyen hanem például 4. :D
- Egynemű tárgyak egyberakhatósága pl: gyöngyök.
- 1-2 újabb- érdekes event- a jelenlegieket kicsit mindenki unja már!


Köszönöm hogy megnéztem remélem senki nem vette ezt nagyképűségnek én ezt láttom ez segítene a szervernek és várom a hozzászolásaitokat válaszaitokat :D  8) ;D