Szerző Téma: KŐTELESSÉG  (Megtekintve 5173 alkalommal)

sipos77

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 16
    • Profil megtekintése
KŐTELESSÉG
« Dátum: 2016. április 19. - 16:23:06 »
Sziasztok!
Alkotmányos kőtelezetségemnek tartom hogy a szervert hogy megvédjem.Megígértétek hogy lesz szerverfrissítést,új dolgok betétele ami fellendítené a szervert ,nem tudom hogy hányan dolgoznak ezen a dolgon de ez ahogy látom 2 hónapja semmit se haladt! Tehát ha valahogy áll bocsánat, de a játékosoknak valami tervet tervrajzot vagy valamit meglehetne nyugodtan mondani .Féltjük a sok időt ami beleöltünk már a szerverbe és nem szeretnénk hogy vége legyen.Jogunk van tudni hogy mi hogy áll mert "Mi vagyunk ti értetek, nem ti mi értünk" úgyhogy remélem ez eljut oda ahová kell remélem a többi player is egyetért velem mert 2 honapja nem kaptunk semmi információt se...  :) :) ;D

SyMbioTe

  • Hős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 802
    • Profil megtekintése
Re:KŐTELESSÉG
« Válasz #1 Dátum: 2016. április 19. - 17:09:09 »
van aki még hisz a fejlesztésekben?

“A gondolkodás kemény munka, ezért csinálják oly kevesen.”
(Albert Einstein)

techk

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 396
  • GAME OVER!
    • Profil megtekintése
Re:KŐTELESSÉG
« Válasz #2 Dátum: 2016. április 20. - 10:37:56 »
Fejlesztés ??? az miféle pokémon ?
S1 Jinno :)
Az igazi dicsőség térdre kényszerülni majd felállni és később nyerni! :)

joker24

  • Kölyök tag
  • **
  • Hozzászólások: 98
    • Profil megtekintése
Re:KŐTELESSÉG
« Válasz #3 Dátum: 2016. április 20. - 10:49:57 »
Ez a forum mar tok hulyeseg szerintem :) csak a siras megy rajta :)

joker24

  • Kölyök tag
  • **
  • Hozzászólások: 98
    • Profil megtekintése
Re:KŐTELESSÉG
« Válasz #4 Dátum: 2016. április 20. - 10:51:18 »
Csak a pisisek hisznek meg a fejlesztesbe +1.2 fanatikus pocs na pa :)

Dzsoki

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 160
    • Profil megtekintése
Re:KŐTELESSÉG
« Válasz #5 Dátum: 2016. május 10. - 10:58:17 »
Joker de nagy fsz vagy. Mindenhol csak  po fázol, meg okoskodsz. Amott meg sehol sem vagy. "Na pa"

Colonel

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 12
    • Profil megtekintése
Re:KŐTELESSÉG
« Válasz #6 Dátum: 2016. május 10. - 14:41:45 »
Pont te vagy aki mindenbe beleszólsz ráadásul mindenkit oltani próbálsz..látszik mindegyik hozzászólásodból hogy idegbeteg vagy:)Tanulj meg várni ha nem megy ne erőltesd menj máshova..a saját gyengeséged tükrözi hogy oltogatod az embereket!Neked mindenki gyenge meg sehol sincs:D Na de ki is vagy te talán a top1???:D Szánalmas vagy egy jó gondoltaod ötleted sincs ..

Dzsoki

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 160
    • Profil megtekintése
Re:KŐTELESSÉG
« Válasz #7 Dátum: 2016. május 10. - 15:09:51 »
Igy van, hozzászólok mindenhez ami szerintem nem úgy van ahogy leirták. És igen oltogatom az ilyen senkiházikat akik mind okosnak hiszik magukat, veled együtt, közben meg sehol sincsenek, ahogyan meg is fogalmaztad. Egyáltalán nem vagyok idegbeteg, inkább egoista, nagyivben sza rok az az egészre, ahogy a véleményedre is. Ja és ha valami nem tetszik, huzzál te máshova, és ne másoknak add ki az útirányt. Amúgy a top1 el nem nagyon lőttél félre. :*

Colonel

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 12
    • Profil megtekintése
Re:KŐTELESSÉG
« Válasz #8 Dátum: 2016. május 10. - 16:47:42 »
Húha:D:D:D Annyira ostoba vagy ember:D Az a legdúrvább hogy el is hiszed amiket írsz magadról:D Ha arra büszke vagy hogy egoista vagy akkor komoly gondokkal van tele az az amúgy is üres fejecskéd:)Aki valamire vitte a játékban az nem hangoztatja hogy hú én vagyok a valaki..nekik van eszük és jó modoruk:)Te csak 1 buta kis senkiházi vagy akit valami trauma ért a nagyvilágban...itt próbálsz érvényesülni hátha valaki majd osztja a vélemenyed saját magadról!Vicces vagy de azért kíváncsi lennék ki vagy kik szerint vagy te top1:D Ilyen dumával még ha az lennél sem ismerne el senki te kis figyelemhiányos egoista:D Várom a névsort kik szerint vagy te az akinek gondolod magad:) Vicc:D

Dzsoki

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 160
    • Profil megtekintése
Re:KŐTELESSÉG
« Válasz #9 Dátum: 2016. május 10. - 17:27:29 »
Hú de bepöccent valaki. Lődd már le magad. Hát aligha ismernek 1 páran, de nyugodtan hitesd el magaddal hogy mégsem, és hogy érsz valamit. Annyi sza rságot leirtál hogy elolvasni sincs kedvem.
« Utoljára szerkesztve: 2016. május 10. - 21:31:44 írta Dzsoki »

Colonel

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 12
    • Profil megtekintése
Re:KŐTELESSÉG
« Válasz #10 Dátum: 2016. május 10. - 21:10:05 »
Azért a röhögés és a bepöccenés között hatalmas különbség van:)Amúgy jó hosszúra sikerült a lista nem győzöm olvasni:D Nagyon buta vagy:)További minden jót top 1:D:D:D