Szerző Téma: Napkard javitása  (Megtekintve 4824 alkalommal)

Dzsoki

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 160
    • Profil megtekintése
Napkard javitása
« Dátum: 2016. június 27. - 14:24:37 »
Üdv. Gondoltam eljött az ideje a Napkard javitásának is, ami már réges rég erre vár. Ha már igy belelendültetek a javitásokba(köszönet érte) akkor jó lenne ezt is helyrerakni.

Dokie

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
    • Profil megtekintése
Re:Napkard javitása
« Válasz #1 Dátum: 2016. június 27. - 19:36:15 »
Így van. Ha már bentvan a játékban akkor használható legyen. Többször is jelentettem már én is. Köszi

[MOD]John

  • Adminisztrátor
  • Hős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 10319
    • Profil megtekintése
Re:Napkard javitása
« Válasz #2 Dátum: 2016. június 28. - 13:33:00 »
Ha javítást írtok, akkor egészítsétek ki a pontos leírásokkal is, hogy a tárggyal mi a probléma.

Egyszerűbb, gyorsabb az eljárás, mintha most a topicok között kellene visszakeresni.

Dzsoki

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 160
    • Profil megtekintése
Re:Napkard javitása
« Válasz #3 Dátum: 2016. június 28. - 14:29:27 »
Jogos, csak nem akartam ismét unalmaskodni mivel vagy 5x leirtam. Tehát: +9 en a napkard 12% félember elleni erővel rendelkezik 15% helyett, mert ugye a többi 105 fegyó is 15% ot ad.  Ez melett nem adja meg azt a támadó értéket mint ami fel van tüntetve rajta, mivel +9 ként gyengébb még egy +8 as runa kardnál is.  Szóval ezt kéne megnézni, szerintem hasonló hiba lehet mint annó a runakardnál.  Köszi

[MOD]John

  • Adminisztrátor
  • Hős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 10319
    • Profil megtekintése
Re:Napkard javitása
« Válasz #4 Dátum: 2016. június 28. - 14:35:47 »
Javítva lett

Dzsoki

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 160
    • Profil megtekintése
Re:Napkard javitása
« Válasz #5 Dátum: 2016. június 29. - 21:47:28 »
Napkard mostmár 15% félemberrel rendelkezik, de a támadójával még mindig gond van. Teszteljetek egy azonosan optolt runa és nap kard +9 et, és még  a napkard nem lesz erősebb valamivel runánál addig meg sem álljatok...