Szerző Téma: Céh  (Megtekintve 3320 alkalommal)

Devlin666

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 141
    • Profil megtekintése
Céh
« Dátum: 2017. április 04. - 13:28:55 »
Mi az hogy egy uj céht csak 6os szintig lehet huzni exp-vel utánna meg háboruzni kell amikor nincs is a szeron háboru de még ember se nagyon akkor hogy a rákba huzzam fel. Semmi értelme az egésznek folyamat frisitik a szerot de arra képtelenek hogy egy ilyen egyszerü dolgot mint a céh exp-telek stb megcsináljanak akkor minek van a team????
A lényeg az hogy a jàték jàték maradjon!!!

BenX

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 34
    • Profil megtekintése
Re:Céh
« Válasz #1 Dátum: 2017. április 04. - 16:32:30 »
Hát legyek öszinte miota létre hozták az S2 azota S1 be van halva. Csak gratulálni tudok egy hanyagolt szerverré vált. Még 1 honap vagy talán 2 és az S1 kihal mert  a boltokból sem vesznek nagyon semmit, nem tudom mirefel kellet ezt csinálni...? Haszon jövedelemre ment ki az egész..? még volt S2. Es millet a vége ösze lett vona S1 és S2. szerintem majd úgyis megint ösze lesz vonva majd idövel. Hát az aurora 115-ös verthez is csak gratulálni tudok mert egy nagy kula az egész a csont ugyebár dupla tp-s és ha átváltod már nem marad dupla tp-s hanem csak 3.5k tp és 10% szörny nah ilyen vertet huzzon maguknak a kedves team mert egy ilyen vért 50-60 ezer forintot igényel mert aki okos az tudja miröl van szó nekem nem ér meg anyit ha lett volna eszük akkor alapbol 5k tp-t kelet volna adjon +3.5k tp hamár 115-ös vért +15% szörnyet a 10% helyet de roszul lett kitalálva csak igy tovább csak igy lehet majd ki űzni mindekit a szerveröl .

Devlin666

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 141
    • Profil megtekintése
Re:Céh
« Válasz #2 Dátum: 2017. április 04. - 18:14:35 »
Engem igazàbol az zavar h s2 lehet telket venni ès a cèh huzàsa is exp-vel törtènik nem èrtem h ha oda sikerült betenni akkor s1 mièrt nem?
A lényeg az hogy a jàték jàték maradjon!!!