Szerző Téma: S2 fellendítése  (Megtekintve 5110 alkalommal)

aqvarista

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
  • Vezér
    • Profil megtekintése
S2 fellendítése
« Dátum: 2017. május 27. - 18:40:31 »
Kedves Team!!!!!
Tudom , hogy nem hiba amit írok illetve nem játék hiba,viszont nagy gáz. Elindítottátok az s2-őt nagy hévvel rengeteg újítással és megálltatok semmi infónk nincs, hogy mit várhatunk lesz-e valami újdonság ami esetleg fellenditené a szervert? Értem,hogy megnyílt a mester és elmentek a játékosok oda de ezt a szervert sem szabadna ennyire elhanyagolni mert a végét járja, és a rengeteg időtök és energiátok amit beleöltetek semmivé lesz. És persze ne feledkezzünk meg a szerver mellet kiálló és kitartó kockákról se akik itt szeretnék folytatni a metines karrierjüket, úgyhogy magam és az ő nevükben kérem kicsit szedjétek össze magatokat és a szervert is! Köszönöm!
Bariccade s2

metines

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 26
    • Profil megtekintése
Re:S2 fellendítése
« Válasz #1 Dátum: 2017. május 27. - 23:10:26 »
Volt már ilyen és lesz is.Aki rég itt van pl. kezdetek óta tudja már mire lehet itt számítani.Mester elindult ott játszik az aki itt volt.S1-S2 össze lesz vonva megint mint anno is volt.S2 nem szólt másról mint arról,hogy aki Nexten volt ide jöjjön sé-t tölteni addig amíg nem indult újra Next.Ennyi.Szóval nagy csodát ne várj.Nem sokára találkozunk S1-en :)
Tudom,hogy téged zavar de én élvezem,hogy élek!!
Karaktereim:  KoFFeiN 95 Menta 
        Farmos:   See           95 Testi
                        SeeFarmosa    75 Testi

hefaisztos

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 156
    • Profil megtekintése
Re:S2 fellendítése
« Válasz #2 Dátum: 2017. május 28. - 07:16:46 »
Egyet értek sztem is ilyesmi fog lenni
Egyszer 1 nagy szintű játékos azt mondta játéknak indult de munka lett munkából börtön csak egy utat lát a szabadulásra hogy végre elérje a hőn áhítót lv 99 :)

aqvarista

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
  • Vezér
    • Profil megtekintése
Re:S2 fellendítése
« Válasz #3 Dátum: 2017. június 13. - 06:58:15 »
   Sziasztok! Itt egy kis kibeszélés. Tegyetek hozzá vegyetek el belőle, a lényeg jusson el azokhoz akik érdekeltek benne akármennyire is.
 https://m.youtube.com/watch?v=PnKwYYVheJA
Bariccade s2

gegeglam

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 474
    • Profil megtekintése
Re:S2 fellendítése
« Válasz #4 Dátum: 2017. június 13. - 09:00:07 »
A rizsán kívül miről szól ez?
MAKES OLD GREAT AGAIN!