Szerző Téma: ezek sosem halnak ki! :D  (Megtekintve 4756 alkalommal)

Rauko

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 158
    • Profil megtekintése
ezek sosem halnak ki! :D
« Dátum: 2016. május 04. - 18:13:48 »

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

NFSMW

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 324
  • Hózáporban nem kell napolaj :))
    • Profil megtekintése
Re:ezek sosem halnak ki! :D
« Válasz #1 Dátum: 2016. május 20. - 11:05:54 »
Ezzel az a baj semmit nem lehet elérni.. max kap pár óra cb-t... Legegyszerűbb nem foglalkozni velük :) Bántja, hogy őket úgymond még pénzért se :)))

"Amíg létezik a világon kávé, semmi sem lehet annyira szörnyű"

Rauko

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 158
    • Profil megtekintése
Re:ezek sosem halnak ki! :D
« Válasz #2 Dátum: 2016. május 20. - 17:55:55 »
A probléma nem is itt van. Mindig is voltak és lesznek elnyomott kisebbségi komplexusokkal küzdő hül*e gyerekek, akik itt élik ki a mindennapok bántalmait, és ettől érzik magukat keménynek.
A normális az lenne, ha ezeket a viselkedésformákat helyben szankcionálnák, de sajnos nincs elég GM, aki aktívan részt venne ezen feladatok elvégzésében. Sem egy figyelmeztetés, sem komolyabb szankciók.

Sokak nevében beszélhetek szerintem, hogy a "ne vegyél tudomást" kevés. Ha épp a szövegére nem figyelek letámad pvp közben egy LVL1-es karival amit ugye nem sebzek. Azért jönnek fel, hogy amikor más szórakozna, vagy kikapcsolódna felidegesítse. Nekik ez az öröm, ha nem veszel tudomást így, akkor megoldja úgy.

Már tényleg elkélne a frissítés, és egy vérfrissítés a Team tagoknál. Kéne pár Gm aki aktívan részt is venne a játék mindennapjaiban.

NFSMW

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 324
  • Hózáporban nem kell napolaj :))
    • Profil megtekintése
Re:ezek sosem halnak ki! :D
« Válasz #3 Dátum: 2016. május 23. - 16:04:21 »
Igazad van. Tudod, amikor jobban ráértem (suli + 2 helyen dolgozom diákmunkásként) de akár most is, szívesen mennék GM-nek. Egyetlen dolog tart vissza. A személyes adataimat nem adom ki. Ha már ingyen dolgozom (mert hogy ezért fizetést biztos nem kapnak különben tennék a dolgukat) az adataim az enyémek. Szerintem, az emberek írásából bőven rá lehet jönni az életkorára, agyi szintjére akár egy beszélgetés keretében is. Na, de jó vannak már újabb GM-ek de találkozni nem nagyon találkozok velük az is fix. És tényleg. Se szankciók, se semmi.  Így meg nincs értelme...

"Amíg létezik a világon kávé, semmi sem lehet annyira szörnyű"

Lucii

  • Vendég
Re:ezek sosem halnak ki! :D
« Válasz #4 Dátum: 2016. május 23. - 16:15:42 »
... Ha már ingyen dolgozom (mert hogy ezért fizetést biztos nem kapnak különben tennék a dolgukat) az adataim az enyémek. Szerintem, az emberek írásából bőven rá lehet jönni az életkorára, agyi szintjére akár egy beszélgetés keretében is ...

Exactly
« Utoljára szerkesztve: 2016. június 22. - 10:51:52 írta Lucii »