Szavazás

Hogyan változzon a farm-map drop?

Legyen tisztességes a drop (4-6 krisi 1 körből) ha van event, ha nincs!
7 (50%)
Maradjon, ahogy van.
2 (14.3%)
Vegyék vissza az eventeket csak hétvégére, és hétközben legyen emelt drop!
5 (35.7%)

Összes szavazó: 14

Szerző Téma: E krisi drop vs Eventek  (Megtekintve 4245 alkalommal)

Kalamayka

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
    • Profil megtekintése
E krisi drop vs Eventek
« Dátum: 2018. február 23. - 10:26:24 »
Sziasztok!
Kb 1 év kihagyás után tértem vissza egy hónapja. Meglepett az egész héten tartó event, mert a kihagyásom előtt csak hétvégente volt. Már akkor sem szerettem őket, mert ilyenkor mindig levettétek a farm-droppot. Akkoriban, ha nem eventes napon farmoltam, három farmos karival egy-egy körből kihoztam 10-14 krisit. Eventekkor ennek a töredékét. Most, h az eventek folyamatosak, általában a három karakterrel 4-5 krisit hozok ki, de nem ritka, h 1-2 krisivel kell beérnem. De volt már olyan, nem is egyszer, h a három kari nem hozott ki egy db energiakristályt sem. Jó lenne, ha visszaállítanátok a tisztességes dropot, mert így nagyon rossz érzés játszani, nem okoz örömet, csak bosszúságot. Nekem a három karival 1800 sébe kerül egy-egy kanyar. Az eventek szinte érdektelenek ahhoz képest, h milyen szinten csökken ezek miatt a normális drop. A legutóbbi körömből is pl. kihoztam két krisit, meg három Cupidóhívót... Nem érdekel a Cupidóhívó, az érdekel, h minél több krisit farmoljak... Valahogy oldjátok meg lécci!

Köszönöm :)

gegeglam

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 474
    • Profil megtekintése
Re:E krisi drop vs Eventek
« Válasz #1 Dátum: 2018. február 23. - 10:55:58 »
10 krisi/kör? Irreális, nekem sosem volt ilyen jó dropom.
Picit tönkrevágná a krisi árat. :D


*Jó de te kanyarítod meg a dolgokat,ki számol 3 kaival 1 helyett? XD
 Viszont nekem még mindig jó így ahogy van. :)
« Utoljára szerkesztve: 2018. február 23. - 12:35:54 írta gegeglam »
MAKES OLD GREAT AGAIN!

Kalamayka

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
    • Profil megtekintése
Re:E krisi drop vs Eventek
« Válasz #2 Dátum: 2018. február 23. - 11:04:21 »
Örülök, h egy ilyen értőn olvasó embernek is van szavazati joga és él is vele:)

NFSMW

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 324
  • Hózáporban nem kell napolaj :))
    • Profil megtekintése
Re:E krisi drop vs Eventek
« Válasz #3 Dátum: 2018. február 23. - 11:09:44 »
Hali.

Szerintem máshogy kellene megközelíteni ezt a dropp- dolgot.

1. Ne a krisire legyen kiélezve
Persze érthető mert elég sok kell belőle, törik a vért a fegyó mint a nyavalya.. De akkor is. Ha egy körben 2-4 krisi jön, bőven jó, felesleges 6-8 mert mindenki gyorsan kihúzza a dolgait és megy a sírás hogy minden megvan, nincs újítás. Így van egy kis küzdés.

2.Event vs farm
Na ebben 100%-ban egyetértek, rosszabb a dropp ha event van, mint amikor nincs. Ezzel tényleg lehetne kezdeni valamit. Nem azt mondom hogy minden potyogjon ezerrel, de kicsit egyensúlyba kellene tenni.

Oda kellene figyelni, hogy mikor milyen event van, és az itemshopban lévő prémium dolgokat úgy berakni/kivenni (rég nem volt prémi kocka event pl amikor emiatt egy kisebb vagyont ráköltöttem kockákra amikkel várom a kövi eventet..)
Odafigyelés kérdése lenne amúgy az egész. Meghallgatni a játékosokat és optimalizálni. Pl kisebbeknek is runt berakni (lv 40-50 körül) hogy ők is tudjanak érvényesülni és ne egyoldalú meg krisiorientált legyen a piac.

"Amíg létezik a világon kávé, semmi sem lehet annyira szörnyű"