Szerző Téma: Pár ötlet.  (Megtekintve 14189 alkalommal)

iSeeFire

  • Kölyök tag
  • **
  • Hozzászólások: 61
    • Profil megtekintése
Re:Pár ötlet.
« Válasz #30 Dátum: 2016. február 26. - 11:17:14 »
és aztsem feledd hogy eggy pvp nemtart 25 MP t...!

Starscream

  • Vendég
Re:Pár ötlet.
« Válasz #31 Dátum: 2016. február 26. - 11:46:37 »
Kaszás tekercsekkel lehessen kereskedni, a Visszaállító tekercsekkel való kereskedés sem lenne hátrány- szerintem!
Újra lehessen céhet alapítani- a warokon ne lehessen használni áldást- itemes erősítőket használni és harmatot csak minimalizálva!
Legyen megemelve egy karakternél tartható yang mennyiség- ne 2 milliárd legyen a max. hanem 4 milliárd- könnyebb lenne boltolni és szerintem a kereskedelmet is jobban feldobná!
A sárkány peteket- a karakter szintjéhez kellene igazítani- azaz megnövelni 105-re azokat is.
Legyenek ismét Team vs. Player játékok!
1-2 újabb- érdekes event- a jelenlegieket kicsit mindenki unja már! 99-es szint után nincs vadász küldetés- legyenek azután a szint után is vadászküldetések és mondjuk a 105-ös szint külijének a jutalma egy állandós városba teleportáló gyűrű.

hefaisztos

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 156
    • Profil megtekintése
Re:Pár ötlet.
« Válasz #32 Dátum: 2016. február 26. - 13:04:11 »
Pet szintnövelés tetszik
.Tetszene75 fegyokat átlehetne váltani nagyobra... És persze uj mapok......
Egyszer 1 nagy szintű játékos azt mondta játéknak indult de munka lett munkából börtön csak egy utat lát a szabadulásra hogy végre elérje a hőn áhítót lv 99 :)

SyMbioTe

  • Hős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 802
    • Profil megtekintése
Re:Pár ötlet.
« Válasz #33 Dátum: 2016. február 26. - 13:50:52 »
minek kell újra leírni? bizti azért nem ment a fejlesztés mert össze voltak zavarodva a kedves fejlesztő csapat tagjai :((
ez már halottnak a puszika, de a nagyoknak kéne vmit kitalálni akiknek már nincs semmi teendőjük...

“A gondolkodás kemény munka, ezért csinálják oly kevesen.”
(Albert Einstein)

lalahb92

  • Kölyök tag
  • **
  • Hozzászólások: 64
    • Profil megtekintése
Re:Pár ötlet.
« Válasz #34 Dátum: 2016. február 26. - 15:04:50 »
Visszaszállító tekercs és  vissza a városba  tekercs  lehessen  venni a  ittembe vagy  lehessen  vele  kereskedni!!
Irj kommit vagy Pm-et

Játékba: Lalller

Üdv:

gegeglam

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 474
    • Profil megtekintése
Re:Pár ötlet.
« Válasz #35 Dátum: 2016. február 26. - 15:12:06 »
Visszaszállító tekercs és  vissza a városba  tekercs  lehessen  venni a  ittembe vagy  lehessen  vele  kereskedni!!

Semmiképp!!
MAKES OLD GREAT AGAIN!

gegeglam

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 474
    • Profil megtekintése
Re:Pár ötlet.
« Válasz #36 Dátum: 2016. február 26. - 15:15:33 »
Már átt volt nyálazva az összes újítás miért jó és rossz.
Fölösleges lenne megint vitázni.

A team nak meg tudnia kellene mikről volt szó.

Ui.: A kedves kommentelők meg ne csak a saját érdeküket nézzék,globálisan kell nézni a következményeket.
MAKES OLD GREAT AGAIN!

array

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 23
    • Profil megtekintése
Re:Pár ötlet.
« Válasz #37 Dátum: 2016. február 26. - 20:28:02 »
Mi ez az egész új design? xDD
akik azt hallották, hogy az old viasz lett azok úgy sem jönnek ide :D
erre a fejlesztésre kellett várni? magyarul adva lett a viasznak egy pofon

úgy sem fog itt változni semmi, minden marad a régiben csak a fórum topicokat törölték ki

Azt meg nem értem, hogy nem ég le a pofátokról a bőr, hogy még ti kuncsorogtok a maradék játékosok ötleteire? 2 éven át hány levél ment supportra, hány fórumtéma lett nyitva ami le lett viaszva...patkányság...
az sé fizetés módosítását nem tudom, hogy drágább vagy olcsóbb lett, de eddig nem vettem most se fogok aki keres az talál ingame 7rögért.

Abbahagyom

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 457
  • 1skill1kill
    • Profil megtekintése
    • Oldgame2
Re:Pár ötlet.
« Válasz #38 Dátum: 2016. február 27. - 01:24:06 »
Hírdetni is kéne párhuzamosan a fejlesztésekkel a szerót, FB csopiban is, meg pl különböző oldalakon mint régen a wikin. mert hiába jó a szeró ha nincs rajta senki. Én a forgató droppjját 100%osra emelném (irreális az ára a forgatónak, korigálni kéne kicsit), mert kicsit gáz az hogy egy 45ös mapon 1-3 forgatókat ad 35ös karinak, amíg egy 90es map 75ös karinak jóesetben ad 8-12öt (van h 4et......). A forgatás legyen olyna nehéz mint volt. de az hogy egy vacak cucchoz 3-4k forgató kell, szerintem vicc...amit korigálna a 100%os forgatódropp.
Egyberakható egynemű gyöngyök, könyvek, LEGYEN ELDOBHATÓ MINDEN TÁRGY, kivéve a sárkikat, korigálni a mostani pet késszságkárelleni védelem skilljét ami EGYÁLTALÁN NEM HAT!!!
Cucclekötő, feloldó mint simametinen!!! Részben megelőzhető lenne a tárgylopás. Bővített KERESKEDŐPANEL, mert 12kocka nagyon sokszor kevés!!!!!!!! MIÉRT LENNE BAJ EGY 30kockás kereskedés pl????
Ilyenek hogy :6skill, vérfarkas, alkimia,pántrendszer, meg stb...  AKI ILYET AKAR  AZ NE OLDOZZON!!! h***eségek, feleslegesek, Gameforge pénzszerzés miatt csinálta, nem azért mert mennyire szükség volt rá a játékban. Ha még valami eszembe jut akkor irok.
Új alkotásom:
berkraki - the low lv king
https://www.youtube.com/watch?v=8H44Z4o6UJ0

Typical

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 277
  • Tipikus..
    • Profil megtekintése
Re:Pár ötlet.
« Válasz #39 Dátum: 2016. február 27. - 10:47:42 »
Hát nem tudom, hogy te hogyan farmolsz, de én 15forgatót, vagy többet  hozok ki 98%ban 90es mappról, ami 12perc alatt lemegy..
Szóval nincs ezzel semmi gond, rövid idő alatt elég nagy mennyiséget ki lehet farmolni.
Az, hogy 90es mappon többet dob mint 45ösön, az természetes.
(Bár ez a 3-4db szerintem kicsit túlzás, régen én is farmoltam ott és 8-10db azért összejött szinte mindig)
Mi értelme lenne akkor nagyobb farmokra járni, ha egy 42es karival semmi pénzből ugyan annyit farmolnál mint egy 75ös aki több 100 vagy 1000rögöt beleölt a farmos cuccokba?
Ebbe is bele kéne azért gondolni.
Többivel nagyjából egyetértek, bár nekem az alkival, pánt rendszerrel, vérfarkassal, és az övekkel se lenne semmi problémám.
A szenilitás biztos jele, ha elfelejtjük befeje

Itt elértek:
senkiialfonz
Complication

Hiena1972

  • Kölyök tag
  • **
  • Hozzászólások: 96
    • Profil megtekintése
Re:Pár ötlet.
« Válasz #40 Dátum: 2016. február 27. - 13:24:23 »
Mi ez az egész új design? xDD
akik azt hallották, hogy az old viasz lett azok úgy sem jönnek ide :D
erre a fejlesztésre kellett várni? magyarul adva lett a viasznak egy pofon

úgy sem fog itt változni semmi, minden marad a régiben csak a fórum topicokat törölték ki

Azt meg nem értem, hogy nem ég le a pofátokról a bőr, hogy még ti kuncsorogtok a maradék játékosok ötleteire? 2 éven át hány levél ment supportra, hány fórumtéma lett nyitva ami le lett viaszva...patkányság...
az sé fizetés módosítását nem tudom, hogy drágább vagy olcsóbb lett, de eddig nem vettem most se fogok aki keres az talál ingame 7rögért.

Osztom.
- Volt már olyan álmod, amiről biztosan hitted, hogy valóság?

- Miért teszel fel olyan kérdést... amire már úgyis tudod a választ?

-Megcsodálta már a Mátrix tökéletes szépségét? Emberek milliárdjai élik le a az életüket....öntudatlan.

-Miért fáj a szemem?
-Mert most használod először.

Hiena1972

  • Kölyök tag
  • **
  • Hozzászólások: 96
    • Profil megtekintése
Re:Pár ötlet.
« Válasz #41 Dátum: 2016. február 27. - 13:33:16 »
Én már nem hiszek és nem dőlök be a sok hamukának.
Kezdjék lépésenként!

Céhtelek bug javítása!

Ha ezt megoldották akkor jöhet a következő fejlesztés.
Jelen pillanatban csak a bla-bla-bla ami nállam átváltott boa-boa-ra.
Már nem kel hánynom, hanem egyszerűen okádok az egésztől!


És majd a vége felé nem ártana az acc tolvajokat is lebuktatni illetve 3 hétnél tovább bannolni.
« Utoljára szerkesztve: 2016. február 27. - 13:35:00 írta Hiena1972 »
- Volt már olyan álmod, amiről biztosan hitted, hogy valóság?

- Miért teszel fel olyan kérdést... amire már úgyis tudod a választ?

-Megcsodálta már a Mátrix tökéletes szépségét? Emberek milliárdjai élik le a az életüket....öntudatlan.

-Miért fáj a szemem?
-Mert most használod először.

Csiribu

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 26
    • Profil megtekintése
Re:Pár ötlet.
« Válasz #42 Dátum: 2016. február 27. - 16:56:18 »
kék, piros, sárga chat ablakot egybe nyitni

gegeglam

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 474
    • Profil megtekintése
Re:Pár ötlet.
« Válasz #43 Dátum: 2016. február 27. - 19:09:42 »
Én nem vagyok kíváncsi a sok h***eségre amit kékbe összehordanak,nehari ha nézni szeretném belépek kék karival.
MAKES OLD GREAT AGAIN!

Hiena1972

  • Kölyök tag
  • **
  • Hozzászólások: 96
    • Profil megtekintése
Re:Pár ötlet.
« Válasz #44 Dátum: 2016. február 27. - 20:39:59 »
Tévedtem a céhtelekkel!

A Chetel kezdjétek a fejlesztést ha akkora spillerek vagytok és változtatni szeretnétek.

Szerintem szavazás nélkül is egyértelmű hogy ez a no1 bug ami mindenkinek az agyára megy!
- Volt már olyan álmod, amiről biztosan hitted, hogy valóság?

- Miért teszel fel olyan kérdést... amire már úgyis tudod a választ?

-Megcsodálta már a Mátrix tökéletes szépségét? Emberek milliárdjai élik le a az életüket....öntudatlan.

-Miért fáj a szemem?
-Mert most használod először.