Szerző Téma: Személyes véleményem :D  (Megtekintve 6692 alkalommal)

BlackFire

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 34
    • Profil megtekintése
Személyes véleményem :D
« Dátum: 2016. november 10. - 11:33:12 »
Tehát egy új szerver az nagyon nagy pozitivum meg negativum is egyben.
Szoval az új szerver szerintem egy kiváló ötlet mert ez a mostani teli van rengeteg cuccal már és már
kereskedés is gyenge mert mindenki teli van cuccal.
Szoval minden a nullára az negativum mert nagyon sok mindenért megküzdötünk a mostani szerveren,
de nem rosz egy olyan szerveren kezdeni ami elöröl kezdjük mindig kel egy ilyen hogy nullárol mert igy van értelme ha már fullosak vagyunk az már nem akkora élmény új dolgokban részt venni mint amikor nincs.
Bár tudomásul kel azt is vegyük ha van egy új szerver akkor az elsö szerveren sokkal kevesebbben fognak játszani és csak akkor érdemes belevágni hogyha kelökép hirdesük a játékot hogy ez az érték arányos legyen
hogy az elsön és majd az új szerveren kb ugyananyian játszanak és egyik másik se szenvedjen hiányt.

Ami igy ötleteim amit a mind a kettö szerveren érdemes lenne megcsinálni :

Tehát kezdeném a kicsikel , ami miat ök átlagba itt hadják szeretett szerverünket.

-Kicsit könyités pl. 49 -ig volna könyitve ott már lehet pecázni bányászni stb..(de kizárolag 49 azért legyen neheze is :P)

-Egybe rakható Késég Könyvek azért ha megoldható felit mindig el dobáljuk aztán sosincs a piacon (de persze hogy ne vigyük tulzásba a dolgokat akkor kevesebbet dobjon és pl ha megoldható nem kel 200 pack az tulzás csak mondjuk ha 10 esével lehet rakosgatni az jó lene.

-Pl olyan farm map ami kicsiknek lene 5-10-15 , 20,25,30,Tudom ez egybe esik a 25,30,35 el.Ez pl lene 50 sé(Tehát külön belépö rá)

-Ami bizonyára tudni illik sé a bejövetele a szervernek és hát sokszor volt olyan ez meg az kelene nagyon hiányos az itemshop és ezért megérné böviteni :P de téleg ha nem is mást valositotok meg a terveimböl csak ezt legaláb :P

-Tolvaj kesztyü,Tapasztalat gyürü boltban való eladása(ha megoldható)esetleg még harmadik kéz.

-Esetleg boss szörnyek bövitése, esetleg 3 egy mapon ugyanabbol vagy röviditet respawn(persze arányosan venénk le az esélyt a boss ládára ha több van)

-Egy aukciós ház nem lenne rosz de azis kritériumok közöt minimum 5rögös lenne hogy a piac ne veszitse el az értelmét :P

-5ik optolo egybe rakhatosága.

-Hátasok , Petek bövitése , Pánt rendszer,Alkimia stb.

Per pilanat ennyi jutot eszembe elnézést a helyes írásért kapkodtam hogy nehogy elfelejtsem mit akartam :PPP
« Utoljára szerkesztve: 2016. november 10. - 11:49:40 írta BlackFire »

Leon

  • Kölyök tag
  • **
  • Hozzászólások: 58
    • Profil megtekintése
Re:Személyes véleményem :D
« Válasz #1 Dátum: 2016. november 10. - 12:00:20 »
ennél nagyobb h***eségeket nehéz lett volna ide írni ... minek ide pánt meg alkimia ? ha ilyen idiotaságokat akarok akkor megyek GF re... ezek a vackok nem erre a szervere valók bár annyit megér hogy berakják és aztán a játékosok nagyon nagy része megkeresi az oldgame2 mappát és nyom egy delete gombot :D
Birodalom: Jinno
Céh:BitchLife
Leon007 Lv106 Tőr
Triss1 Lv75 Testi
BitangJo Lv94 Menta

GameAngel Lv97 Buff

BlackFire

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 34
    • Profil megtekintése
Re:Személyes véleményem :D
« Válasz #2 Dátum: 2016. november 10. - 12:12:05 »
Persze én ezt értem,hogy nem világ megváltó ötletek de gondolom van itt olyan is ami elfogadható.
Az alkimia meg a pánt rendszer ez olyan dolog ami 50-50% lenne az arány ,hogy ki akarja meg ki nem ,hogy be rakják.
Hogy most átmenék Gf-re ezért mert itt is lenne ilyen,az Old sokkal egyszerübb a gf nél azért is játszanak itt is.
De most szerintem elfogadható dolog lenne az itt is fel turbozná a team ezeket a cucokat Oldos Stilusal és már jó is lenne.
Nem mondtam hogy kopintsuk le teljesen a Gf-et de manapság ök is nagyon jó dolgokat tettek.
Amugy is az Old az eleve Gf-hez hasonló akart lenni ,hogy nem az a túl Cicomázott mint egyes szerverek.
Láss csodát a next is olyan már semi metinhez foghatott nem látok benne.
Ez amit te magyarázol ez olyan mint a Windows8 vs Windows7 Mekkora hiszti volt ott is mert nincs Start Menü.
És csökönyösen ragaszkodunk a régi dolgokhoz hol ott már csak monoton játszol mert semi élvezetet nem nyújt.

Leon

  • Kölyök tag
  • **
  • Hozzászólások: 58
    • Profil megtekintése
Re:Személyes véleményem :D
« Válasz #3 Dátum: 2016. november 10. - 12:26:20 »
Hát szerintem erre az lenne a megoldás ha már új szervert akarnak nyitni akkor csak ODA kerüljenek be ezek a vackok és aki vevő ezekre az majd szépen átmegy oda játszani és úgy mindenkinek jó lesz :D
Birodalom: Jinno
Céh:BitchLife
Leon007 Lv106 Tőr
Triss1 Lv75 Testi
BitangJo Lv94 Menta

GameAngel Lv97 Buff

BlackFire

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 34
    • Profil megtekintése
Re:Személyes véleményem :D
« Válasz #4 Dátum: 2016. november 10. - 12:32:36 »
Támogatom. :D

Hiena1972

  • Kölyök tag
  • **
  • Hozzászólások: 96
    • Profil megtekintése
Re:Személyes véleményem :D
« Válasz #5 Dátum: 2016. november 10. - 15:34:08 »

Szoval minden a nullára az negativum mert nagyon sok mindenért megküzdötünk a mostani szerveren,
de nem rosz egy olyan szerveren kezdeni ami elöröl kezdjük mindig kel egy ilyen hogy nullárol mert igy van értelme ha már fullosak vagyunk az már nem akkora élmény új dolgokban részt venni mint amikor nincs.


Ezzel nekem egy bajom van.
Felőlem jöhet az új szerver miután legalább egy másodpercig TOP1 lehettem. Én még nem érzem magam fullosnak. Amit mondasz logikus ha nagy vagy, de nem a közép haladónak.
És én biztos nem kezdeném előről mos, sőtt azt sem érzem hogy ezt a szervert ne lehetne szinesebbé tenni.

Szerintem:
Nem az új szerver csalná ide a játékosokat hanem a színes és játékélménnyel dúsított.
Ahol nem az ideg öl meg 3k forgatás után hanem a remény éltet hogy még a héten meglesz.
Erre jó példa Firey, ha halloweennál nem volt meg akkor szevasz. Én már le is tettem róla. A jégsárkányt megvettem de ott lebegett a szemem előtt hogy bármikor az enyém lehet.
Firey esetében nem vagyok ennyire optimista, mert ki tudja meg-e élem 2017-t. :-)
- Volt már olyan álmod, amiről biztosan hitted, hogy valóság?

- Miért teszel fel olyan kérdést... amire már úgyis tudod a választ?

-Megcsodálta már a Mátrix tökéletes szépségét? Emberek milliárdjai élik le a az életüket....öntudatlan.

-Miért fáj a szemem?
-Mert most használod először.

Hiena1972

  • Kölyök tag
  • **
  • Hozzászólások: 96
    • Profil megtekintése
Re:Személyes véleményem :D
« Válasz #6 Dátum: 2016. november 10. - 15:37:13 »
Hát szerintem erre az lenne a megoldás ha már új szervert akarnak nyitni akkor csak ODA kerüljenek be ezek a vackok és aki vevő ezekre az majd szépen átmegy oda játszani és úgy mindenkinek jó lesz :D
Osztom!
- Volt már olyan álmod, amiről biztosan hitted, hogy valóság?

- Miért teszel fel olyan kérdést... amire már úgyis tudod a választ?

-Megcsodálta már a Mátrix tökéletes szépségét? Emberek milliárdjai élik le a az életüket....öntudatlan.

-Miért fáj a szemem?
-Mert most használod először.

csabamester1992

  • Vendég
Re:Személyes véleményem :D
« Válasz #7 Dátum: 2016. november 12. - 15:03:25 »
hát nekem  mindenem meglett ami kellet pl feka sárki arany és firey pedig én nem vagyok annyira gazdag mint te Hiena :D

Milka11211

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 5
    • Profil megtekintése
Re:Személyes véleményem :D
« Válasz #8 Dátum: 2016. november 17. - 17:37:45 »
Hali
Lehetne át texturázni az egész játékot, választható legyen a régi és az új között, ha valakinek nem tetszene :)
Teljesen egyedi event rendszer lehetne, régiket eldobni, és teljesen új, egyénit létrehozni, olyan kell amit nem 1óra ki farmolni és nem is jön belőle semmi jó, erre kettő opció van sok drop az  (Pl)eventes ládából, és több rossz nyitás, vagy ritkább láda és több jobb nyitás.. Egyedi event pl:mint ugy mint a holdfény láda, minden szörnyből kaphatsz pl:Zöldjancsika Kisládája és nem kell leadnod,ki nyithatod, de van rá lehetőség hogy leadd  egy Zöldjancsika Nagyládájára ilyenből jó sok fajtát, kisebbeknek is lehetősége legyen Petet/mountot farmolni csak kicsit rosszabbat pl: 1K tp, 5% szörny (pet)
Lehetne több autó poti drop(napelixírre gondoltam elsősorban) pl:35-55metinek is dobját és Lehetne közepes autó poti amit olyan 60-100+os metinek is dobnak
Övrendszer újra átgondolni mert ez botrányos,
Sokkal több pet és mount hogy sokkal több kihívás legyen, de tényleg sokkal több
És több fajta map lehetne ismét több kihívásért több választásért akár 35-55 szintig..
Teljesen másik drop rendszer
Több yang férő hely, nagyobb pénz nempl: Aranytömb(10aranyrög) vagy ilyesmi
Csopizásért 1 minimális bónusz

BarryCem

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 5
    • Profil megtekintése
Szemelyes velemenyem D
« Válasz #9 Dátum: 2019. július 13. - 17:56:46 »
Koszonom
Es remelem sikerul osszehozni a Koralpes turat Egyelore elegge aldatlan a helyzet, de csak nem marad igy egesz telen. Remelem.